YHT Müşteri Hizmetleri

yht musteri hizmetleri

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları Taşımacılık A.Ş. bünyesinde hizmet veren Yüksek Hızlı Tren (YHT) online işlemler ve yolcu hizmetleri iletişim kanalları ile müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Genel iletişim merkezinin yanı sıra, yolcu, yük, müşteri ilişkileri yönetim sistemi gibi birçok alternatif iletişim kanalı üzerinden aktif olarak faaliyet göstermektedir. Kurumsal iletişim yöntemlerini kullanarak YHT hizmetleri hakkında her konuda dilek, şikayet, öneri ve taleplerinizi iletmeniz mümkündür. YHT iletişim çağrı merkezi veya diğer iletişim kanalları ile 7 gün 24 saat görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür.

YHT Müşteri Destek Merkezi

TCDD Taşımacılık A.Ş. bünyesinde sunulan tüm iletişim hizmetleri kısa süre içinde kurumsal destek alarak sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Genel iletişim merkezi üzerinden çağrı merkezi ile veya diğer online iletişim araçlarını kullanarak kurumsal destek alabilirsiniz. Günün her saatinde kullanabileceğiniz iletişim yöntemleri ile kurumsal çözüm önerilerinden yararlanmanız mümkündür.

YHT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

YHT sefer bilgilerine ulaşmak, bilet işlemleri gerçekleştirmek (rezervasyon, satış, iptal vb.), gar ve istasyon bilgisi hakkında detaylı bilgi almak ve her konuda acil çözüm, anlık destek ve şikayet bildirimlerinizi iletmek için TCDD YHT çağrı merkezi iletişim numarasını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasını arayarak günün her saatinde uzman çözümlerinden yararlanabilir ve firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezini arayarak her konuda geri bildirimde bulunmanız mümkündür.

  • YHT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 82 33
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlük Telefon: +90 312 309 05 15
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. WhatsApp iletişim Numarası: +90 507 321 82 33
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. Ankara İletişim: 0 312 309 05 15 / 336
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. İstanbul İletişim: 0 216 348 80 20
  • TCDD Taşımacılık A.Ş. İzmir İletişim: 0 232 484 86 38

TCDD Taşımacılık Danışma Hattı Direkt Bağlanma

YHT hizmetlerine yönelik TCDD Taşımacılık A.Ş. danışma hattı telefon numarasını arayarak: 06.00 – 23.30 saatleri arasında direkt yetkililer ile görüşme gerçekleştirebilir ve her konuda kurumsal destek alabilirsiniz.

YHT İletişim E – Posta Adresi

yolcudairesi@tcddtasimacilik.gov.tr elektronik posta adresini kullanarak her konuda hizmetler hakkında firmaya bildirimde bulabilirsiniz. Resmi yazışmalarınızı e – posta üzerinden yaparak kısa sürede sonuç almanız mümkündür.

YHT Şikayet Hattı

TCDD Yüksek Hızlı Tren hizmetlerine yönelik her konuda şikayet bildiriminde bulunmak için MİYS (Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi) üzerinden şikayet ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür. Öte yandan Danışma hattı veya çağrı merkezini de arayarak kısa süre içinde tüm bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür.

  • YHT Şikayet Hattı: 444 82 33

TCDD YHT Resmi Sosyal Medya Hesapları

TCDD Taşımacılık A.Ş. resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek YHT başta olmak üzere yolcu taşıma hizmetlerine ilişkin tüm faaliyetler hakkında güncel kampanyalar ve hizmet duyurularından haberdar olabilirsiniz. Öte yandan sosyal medya üzerinden geri bildirimlerinizi vermeniz de mümkündür.

Scroll to Top