YKM Müşteri Hizmetleri

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yeni Kara Mürsel mağazaları veya bilinen adıyla YKM, giyim ve ihtiyaç maddeleri üzerine hizmet vermektedir. 1950’li yıllarda ilk kez ticaretini gerçekleştirmeye başlamış olmasıyla beraber, uzun yıllar Türkiye’nin giyim sektöründeki en önemli markaları arasında yer almayı başarmıştır. Elde ettiği başarı ve ulaştığı müşteri sayısıyla beraber, 2012 yılında Boyner grubu bünyesine katılarak hizmet vermeye devam etmektedir.

YKM, 40’ı aşkın ilde bulunuyor olmasıyla beraber mağazalarında aranılanı bulabilmeyi sağlar. YKM Mağazaları’nda kadın giyim, erkek giyim ve çocuk giyim üzerine pek çok markaya ulaşılabilir.
YKM Mağazaları giyimin yanı sıra; aksesuar, kozmetik, aksesuar ve ev ürünü kategorilerinde de müşterilerine geniş yelpazedeki ürünleriyle beraber hizmet verir.

Yerli ve yabancı seçkin markaların ortak buluşma noktası olmasıyla beraber, aktif olarak gerçekleştirdiği hizmetlerle Türkiye’nin giyim konusunda önde gelen markaları arasında gösterilir. YKM, alışveriş yapan müşterilerinin alışkanlıklarına yönelik olarak avantaj sağlayabilmek adına YKM Kart ile hizmet vermektedir. YKM puan sistemi sayesinde her müşteri kendisine özel olarak elde edilen puanlardan yararlanabilme avantajına sahiptir.

YKM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 29 67

YKM Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@boyner.com.tr

Arama Terimleri: ykm çağrı merkezi numarası, ykm iletişim bilgileri, ykm müşteri hizmetleri iletişim, ykm müşteri hizmetleri numarası, ykm telefon numarası, ykm irtibat tel, ykm şikayet telefonu, ykm şikayet numarası, ykm e-mail adresi, ykm destek hattı, ykm iletişim numarası

Scroll to Top