Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş. tarafından sunulan tüm kargo hizmetlerine yönelik sorunlarınızı ve şikayetlerinizi firmaya iletmek veya görüşlerinizi paylaşmak için iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo iletişim sayfası üzerinde yer alan tüm online ve standart iletişim yöntemleri en kısa sürede yanıt almanızı sağlayacaktır. Günün her saatinde aktif iletişim kanallarını kullanarak hizmet alabilirsiniz. Her konuda şikayet, öneri ve talep bildirimleri için çağrı merkezi veya online iletişim yöntemleri tercih edilebilir.

Yurtiçi Kargo Yardım ve İletişim Merkezi

Yurtiçi Kargo’nun iletişim sayfası üzerinde yer alan güncel bilgiler ışığında kargo hizmetlerine ilişkin merak ettiğiniz konularda veya yaşadığınız sorunlar hakkında bildirimler için kurumsal iletişim desteği almanız mümkündür. Türkiye’nin hemen hemen her yerine kargo ağı ile hizmet sunan firma, müşterilerinin şikayetlerini en iyi şekilde karşılamak için alternatif iletişim kanallarını kullanmaya devam etmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri İletişim Formu

Yurtiçi Kargo hizmetlerine yönelik şikayet, öneri ve bilgi taleplerine ilişkin herhangi bir konuda görüşme başlatmak için iletişim formlarını kullanabilirsiniz. Güncel iletişim formu sayfası üzerinde yer alan; ‘’Bilgi İsteği’’, ‘’Öneri’’, ‘’Şikayet’’ ve ‘’Teşekkür’’ seçeneklerinden herhangi birini işaretleyerek bildirimlerinizi iletmeniz mümkündür. İletişim adresleriniz ve kişisel bilgileriniz ile yaşadığınız sorunlar hakkında mesajınızı ileterek talep türüne göre online iletişim formunun avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinden çalışma saatleri için yardım alarak şube bilgisi, teslimat ve gönderi durumu, kurye talebi veya diğer her türlü konuda görüş, öneri ve şikayetleriniz için işlem yapabilirsiniz. Çağrı merkezini aradıktan sonra müşteri temsilcisi ile görüşerek ya da hızlı yanıt sistemi ile kolay işlem yaparak sorunlarınızın çözüme kavuşmasını ve firma ile hızlı görüşme yapmanız mümkündür.

  • Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 99 99
  • Yurtiçi Kargo Telefon: 0 212 365 23 65
  • Yurtiçi Kargo Faks Numarası: 0 212 365 24 79

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Yurtiçi Kargo çağrı merkezine ulaşmak için Pazar günleri hariç diğer tüm günler: 08.00 – 20.00 saatleri arasında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi iletişim sayfası üzerinde belirtilen konularda ve yöntemler ile müşteri hizmetleri merkezini arayarak hizmet alabilirsiniz. Kargo teslimatına ve hizmet detaylarına ilişkin tüm konularda destek sunulmaktadır.

Yurtiçi Kargı Gönderi Takip

Yurtiçi Kargo gönderi takip sayfasını kullanarak sipariş takiplerinizi yapabilirsiniz. Online gönderi takibi sayfasını kullanarak gerçekleştireceğiniz işlemler için gönderi kodunu ilgili alanlara girmeniz ve ‘’Sorgula’’ butonunu kullanarak gönderi durumunu öğrenmeniz gerekir. Gönderileri durumunuz hakkında yapacağınız tüm işlemlerinizde güncel bilgiler edinmeniz mümkündür.

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı

Yurtiçi Kargo gönderi hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunları firmaya iletmek ve mevcut şikayetin çözüme kavuşmasını sağlamak için şikayet hattını kullanabilirsiniz. Tüm şikayet bildirimleri için Yurtiçi Kargo şikayet formu üzerinde yer alan; ‘’Teslimat Şikayetleri’’, ‘’Adrese Alım Şikayeti’’ ve ‘’Diğer’’ başlıkları altında bildirim yapılabilir. Çağrı merkezi üzerinden de şikayet bildirimi yapılabilir.

  • Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı: 444 99 99

Yurtiçi Kargo Kurumsal Sosyal Medya Hesapları

Yurtiçi Kargo sosyal medya hesaplarını online müşteri destek hattı olarak kullanabilir ve firmamın hizmetleri hakkında duyuru ve kampanyaları ile yenliklerinden haberdar olabilirsiniz. Yurtiçi Kargo resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top