Yves Rocher Müşteri Hizmetleri

yves rocher musteri hizmetleri

Dünyanın önde gelen kozmetik firmalarından Yves Rocher, müşteri memnuniyeti kapsamında etkili iletişim kanaları üzerinden müşterilerine kaliteli ve hızlı kurumsal destek sunar. Aktif iletişim kanalları üzerinden yardım alarak online veya mağazalar üzerinden yapacağız alışverişleriniz hakkında tüm ürün ve hizmetlere yönelik destek almanız mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numarasından veya direkt online iletişim kanallarını kullanarak ürün ve hizmet detaylarına yönelik sorunlarınızın çözümü için yardım almanız mümkündür. Yves Rocher iletişim kanallarını kullanarak 7 gün 24 saat firma temsilcisi ve yardım merkezleri ile görüşme sağlayarak destek alabilirsiniz.

Yves Rocher Yardım ve İletişim Merkezi

Yves Rocher yardım ve iletişim merkezi aracılığıyla firmanın güncel tüm iletişim kanallarını görüntüleyebilir SSS sayfasını kullanarak da hızlı yanıtlar alabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve internet altyapısı sayesinde müşteri hizmetleri desteğini en iyi şekilde sunmayı başaran firma online ve direkt iletişim kanalları ile hizmet verir. Tercih edeceğiniz tüm iletişim yöntemleri firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin sorunların çözülmesi için en etkili araçlar olacaktır. İster hızlı yanıt ekranı üzerinden isterseniz de iletişim merkezi üzerinde yer alan müşteri hizmetleri kanalları ile firma temsilcileri ile görüşme sağlamanız mümkündür.

Yves Rocher Müşteri Hizmetleri İletişim E – Posta Adresi

musteri.hizmetleri@yrnet.com e – posta adresini kullanarak adınız, soyadınız ve genel iletişim bilgileriniz ile soru veya görüşlerinizi göndermeniz mümkündür. Tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılmasını sağlamak için açık ve resmi bir dille iletilerinizi yazmanız ve iletişim bilgilerinizi de iletinize eklemiş olmanız gerekir. Online iletişim kanalları arasında e – posta ile iletişim yöntemi firmanın en aktif ve etkili araçları arasında yer almaktadır.

Yves Rocher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak her konuda ürünlere veya mağaza/gönderi hizmetlerine ilişkin konularda kurumsal destek alabilirsiniz. İletişim telefon numarasını çalışma saatleri içinde aramanız yeterlidir.

  • Yves Rocher Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 755 19 59

Yves Rocher Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Her gün 09.00 – 19.00 saatleri arasında Yves Rocher müşteri hizmetlerini arayabilir ve müşteri temsilcisi ile direkt görüşmeler yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisine bağlanmak için çağrı merkezi telefon numarasını aramanız yeterlidir.

Yves Rocher Sipariş Takibi

Yves Rocher online satış mağazası üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde gönderi durumunu takip etmek için alışveriş yaptığınız hesabınıza kayıtlı e – posta adresinize sipariş numaranızla birlikte bir form gönderilecektir. Sipariş numarası ve isim soyisim bilgilerini ilgili e – posta adresine ileterek sipariş durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Benzer şekilde sipariş takibi için çağrı merkezi iletişim kanalının veya alışveriş hesabında yer alan ‘’siparişlerim’’ bölümünden de takip yapılması mümkündür.

Yves Rocher Şikayet Hattı

Yves Rocher mağazalarından veya online satış mağazası üzerinden yapılan alışverişlere ilişkin ürün ve hizmetlerle ilgili her konuda şikayet bildirimini güncel iletişim kanalarının herhangi birini kullanarak firmaya iletebilirsiniz. Şikayet bildirimleri için ayrıca özel bir iletişim hattı belirlenmemiştir. Ancak çağrı merkezi iletişim numarası ve e –posta adresini kullanarak şikayet bildirimi kısa süre içinde yapılabilir.

Yves Rocher Sosyal Medya Hesapları

Yves Rocher sosyal medya hesaplarını takip ederek yeni ürünler ve kampanyalar hakkında yapılan en son duyuruları takip edebilir ve ürün veya hizmetlere yönelik geri bildirim verebilirsiniz.

Scroll to Top