Zara Müşteri Hizmetleri

Zara Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zara Müşteri Hizmetleri Numarası

Zara ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda talep, şikayet ve görüşleriniz için aşağıdaki numaraları arayabilirsiniz:

  • Zara Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 59 52
  • Zara Çağrı Merkezi Numarası: 0 800 211 10 02

Zara Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Zara çağrı merkezi telefon numarasını aradıktan sonra direkt müşteri temsilcisi ile görüşme yapmak için hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri: 08.30 – 19.30 ve Cumartesi günleri 10.00 – 16.00 saatleri arasında müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Bu saatler ve günler dışında görüşme yapmanız mümkün değildir.

Zara İletişim E – Posta Adresi

Contact.tr@zara.com adresini kullanarak firma ile elektronik posta iletişim yöntemi ile görüşme sağlamanız mümkündür. E – posta ile iletişim yöntemlerine başvurmadan önce diğer online veya doğrudan iletişim kanallarını kontrol ederek çok daha kısa sürede sorunlarınız hakkında geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Online iletişim veya direkt iletişim kanalları ile hızlı bir görüşme sağlayabilirsiniz.

Zara İletişim Formu

Zara iletişim ve kayıt sayfası üzerinden kurumsal veya işletme hesabı oluşturarak taleplerinizi, şikayetlerinizi ve önerilerinizi kısa süre içinde iletmeniz mümkündür. Hesap oluşturma işlemlerinin ardından tüm online hizmetlerden yararlanabilir ve online satış mağazası üzerinde yer alan ürünler hakkında bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Hızlı erişim sağlayarak kayıt sayfasına ulaşmanız halinde kişisel ve iletişim bilgileri ile işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Firma ile ilgili tüm sorunlarınız, talepleriniz ve görüşleriniz için ayrıca ‘’Canlı Destek’’ hattı üzerinden yazışma başlatarak yardım alabilirsiniz.

Zara Sosyal Medya Hesapları

Zara resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek ürün ve hizmetler hakkında geri bildirim verebileceğiniz gibi güncel kampanya ve duyulardan da haberdar olabilirsiniz. Zara sosyal medya hesapları:

Zara Destek Merkezi

Öncelikle aradığınız bilginin halihazırda Tudors yardım sayfasında olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz.

Zara Şikayet Hattı

Zara şikayet hattı üzerinden sorunlarınızı firmaya iletmek için tüm aktif iletişim kanallarını kullanabilir ve en hızlı yanıt alabileceğiniz iletişim yöntemini tercih edebilirsiniz. Özel bir şikayet hattı olmadığı için firma ile doğrudan çağrı merkezi ile iletişime geçerek şikayette bulunabilirsiniz.

  • Zara Şikayet Hattı: 444 59 52
Scroll to Top