Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri

zen pirlanta musteri hizmetleri

Zen Pırlanta ürün ve hizmetlerine ilişkin müşteri hizmetleri üzerinden kurumsal destek almak için tercih edebileceğiniz tüm iletişim kanalları kısa sürede yanıt almanızı sağlayacaktır. Doğrudan veya online iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde satın aldığınız ürünler veya mağaza şikayetleri, hizmet sorunlarına ilişkin geri bildirimleriniz için destek alabilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen kurumsal mücevher firmalarından Zen Pırlanta, alternatif iletişim kanalları ile de birçok açıdan müşterilerine avantaj sunar. Zen Pırlanta iletişim kanallarını kullanarak her konuda firmaya sorunlarınızı bildirmeniz mümkündür.

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri İletişim Merkezi

Zen Pırlanta mağazalarından veya online satış sitesi üzerinden alışverişlerinizde olası ürün ya da hizmetlere yönelik yaşanan sorunlarınız hakkında firmanın iletişim kanalları üzerinden hızlı çözümler alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim merkezi üzerinde yer alan gönderim şartları ve genel iletişim yöntemlerini görüntüleyerek en kısa yoldan iletişim kurabileceğiniz yöntemleri görüntüleyebilirsiniz. Zen Pırlanta ürün ve hizmetlerine yönelik geri bildirimlerinizi firmaya iletmeden önce bu sayfalar üzerinden en etkili iletişim kanallarının hangileri olduğunu görüntülemeniz mümkündür.

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zen Pırlanta çağrı merkezi, misafir ilişkileri ve WhatsApp iletişim hattı üzerinden telefonla iletişim desteği vermektedir. Müşteri hizmetlerine yönelik sayısız iletişim kanalının aktif olarak kullanılmasını sağlayan firma tarafından en gelişmiş iletişim yöntemleri sunulmaktadır. Çalışma saatleri içinde müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayarak destek alabilirsiniz. Her konuda bildirim vermek ve taleplerinizi iletmek için iletişim numaralarını kullanmanız tavsiye edilir.

  • Zen Pırlanta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 7 911
  • Zen Pırlanta WhatsApp Hattı: 0 552 988 93 96
  • Zen Pırlanta Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0 212 520 00 41

Zen Pırlanta Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Zen Pırlanta müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak en kısa ürede müşteri temsilcisi ile görüşmek için: Hafta içi 08.00 – 16.00, Cumartesi: 10.00 – 16.00 saatleri arasında aramalarını yapmanız gerekir. Çalışma saatleri dışında firma ile görüşme sağlamak isteyen kişilerin online diğer iletişim kanallarını kullanması tavsiye edilir.

Zen Pırlanta Sipariş Takibi

Zen Pırlanta online satış mağazasını ziyaret ederek verdiğiniz siparişlerin son durumunu öğrenmek ve siparişin elinize ne zamana ulaşacağını görüntülemek için ‘’Siparişlerim’’ sayfası üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Hızlı gönderim seçenekleri ve sipariş takip işlemleri için sipariş sayfası üzerinde yer alan seçenekleri kullanmanız tavsiye edilir.

Zen Pırlanta İletişim E – Posta Adresi

info@zenpirlanta.com e – posta adresini kullanarak her konuda bildirimlerinizi elektronik posta ile firmaya iletmeniz mümkündür. Firmanın genel iletişim e – posta adresinin yanı sıra her bir showroom ve mağaza için farklı e – posta adresler belirlenmiştir. Mağaza iletişim kanallarını kullanarak daha kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

Zen Pırlanta Şikayet Hattı

Şikayet bildirimlerinizi Zen Pırlanta’ya iletmek için kullanabileceğiniz tüm iletişim kanalları hızlı çözümeler üretecektir. Ancak mağaza iletişim yöntemlerini görerek şikayetlerinizi daha kısa sürede bildirebilir ve çözüm alabilirsiniz. En kısa sürede sorunlarınız hakkında hızlı dönüşler alabileceğiniz yöntem ise müşteri hizmetlerini aramaktır.

  • Zen Pırlanta Şikayet Hattı: 444 7 911

Zen Pırlanta Sosyal Medya Hesapları

Zen Pırlanta tarafından sunulan güncel kampanya ve duyuruları takip ederek her konuda firmaya geri bildirimlerinizi sosyal medya hesapları üzerinden verebilirsiniz. Zen Pırlanta resmi sosyal medya hesapları:

Scroll to Top