Zorlu Enerji Müşteri Hizmetleri

Gazdaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zorlu Enerji veya eski adıyla Gazdaş, Trakya ve Gaziantep bölgesinde faaliyet göstermektedir. Afyon, Bilecik, Eskişehir, Edirne, Kütahya, Uşak, Kırklareli, Tekirdağ, Kilis ve Gaziantep Zorlu Enerji’nin doğalgaz dağıtımı/satışı yaptığı şehirlerdir. Zorlu Enerji, 1993 yılında kurulmuş ve enerji, sanayi, elektrik dağıtımı, doğal gaz, akıllı şarj istasyonları vb. alanlarda faaliyet alanını genişletmeyi başarmıştır. Türkiye’nin büyük şirketleri arasında yer alan Zorlu, Vestel’in de sahibidir.

Zorlu Enerji müşteri hizmetleri 0850 933 3 999 numarasıyla Afyon, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak şehirlerindeki müşterilerine destek sağlamaktadır. Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kilis ve Gaziantep müşterileri Zorlu Enerji müşteri hizmetleri için 0 850 222 9 429 numarasını aramalıdır.

2020 yılında isim ve logo değişikliğine giden Gazdaş, yeni adıyla Zorlu Enerji olarak faaliyet göstermektedir. Zorlu Enerji,  doğalgaz abonelikleri için online platforma da sahiptir. Müşteriler, doğalgaz aboneliği, fatura itirazı, fatura ödeme, ihbar, arıza vb. konulardaki birçok işlemi Zorlu Enerji online işlemler menüsünden tamamlayabiliyor.

Zorlu Enerji, doğalgaz dağıtımı haricinde güneş paneli, elektrik üretimi, elektrik satışı vb. konularda da faaliyet gösteriyor. Uzun yıllardır sektörün en önemli isimleri arasında yer almayı başaran firma, günümüzde milyonlarca müşterisiyle yoluna devam etmektedir.

Aksa Doğalgaz müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Zorlu Enerji iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Zorlu Enerji Çağrı Merkezi

Telefon Numarası 0850 933 3 999
Çalışma SaatleriZorlu Enerji çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Zorlu Enerji İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0 850 222 9 429
Diğer İller İçin Müşteri Hizmetleri0850 808 80 82
İletişim FormuForm için tıklayın.
E – Mail Adresimusteridestek@oepsas.com.tr
Faks+90 212 422 00 99
Genel Müdürlük AdresiLevent 199, Büyükdere Caddesi, No:199 34394 Şişli / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası444 8 082
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Zorlu Enerji Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zorlu Enerji müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili en fazla merak edilen sorulara göz atmak ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık!

Çinigaz müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Zorlu Enerji Kimin?

zorlu enerji

Zorlu Enerji, Zorlu Holding bünyesinde faaliyet gösterir ve holdingin sahibi Ahmet Nazif Zorlu’dur. 1993 yılında kurulan şirket, enerji, sanayi, tekstil, beyaz eşya, doğal gaz vb. alanlarda hizmet vermektedir.

Zorlu Enerji  Fatura Nasıl Ödenir?

Elektrik faturası ödemek için Zorlu Enerji web sitesi ya da mobil uygulamasını kullanabilir ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda Zorlu Enerji şubeleri, Zorlu Enerji müşteri hizmetleri ya da dijital bankacılık kanalları aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz.

Zorlu Enerji Şikayet Hattı Nedir?

Fatura, personel, arıza vb. konulardaki şikayetleriniz için Zorlu Enerji müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Ayrıca EPDK’ya doğalgaz ve enerji şirketleri şikayet edilebiliyor.

Zorlu Enerji Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

zorlu enerji2

Zorlu Enerji abonelik iptali E – Devlet ve Zorlu Enerji şubeleri aracılığıyla yapılabiliyor. E – Devlet’e giriş yaparak arama kısmına Zorlu Enerji Abonelik Fesih İşlemleri yazdığınızda süreci başlatabilirsiniz. Ayrıca size en yakın Zorlu Enerji şubesine giderek abonelik iptal işlemini tamamlamanız mümkün.

Zorlu Enerji Doğalgaz Güvence Bedeli Ne Zaman Yatar?

Abonelik işlemini sonlandırdıktan sonraki 15 gün içinde Zorlu Enerji Doğalgaz Güvence Bedeli hesabınıza yatırılır. Ancak 15 günü geçmesine rağmen güvence bedeli tarafınıza ulaşmadıysa Zorlu Enerji çağrı merkezi ile görüşmelisiniz.

Zorlu Enerji Doğalgaz Abone Numarasını Nasıl Öğrenirim?

Doğalgaz faturasını inceleyerek abone numaranızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Zorlu Enerji doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek abone numaranızı öğrenebilir ve online işlem yapabilirsiniz.

Zorlu Enerji Doğalgaz Abonelik Kapatma Nasıl Yapılır?

zorlu enerji3

Zorlu Enerji doğalgaz abonelik kapatma işlemleri için:

  • Zorlu Enerji web sitesinden online işlem yapabilir,
  • E – Devlet üzerinden fesih işlemi gerçekleştirebilir,
  • Zorlu Enerji çağrı merkezi ile görüşebilir,
  • Veya Zorlu Enerji müşteri iletişim merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Online abonelik iptali formu için buraya tıklayın.

Zorlu Enerji Abonelik İptali İçin Hangi Belgeler Gerekir?

Abonelik iptali için abonenin T.C. kimlik kartı ve fotokopisi, sayaç ve abone numarasına ek olarak IBAN numarası yeterlidir. IBAN numarası, abonenin adına olmalıdır.

Palen Doğalgaz müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top