Zurich Sigorta Müşteri Hizmetleri

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Zurich Sigorta, dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biridir ve yüz elliyi aşkın ülkede hizmet vermektedir. Türkiye’de de en çok tercih edilen sigorta şirketlerinden biri olmakla birlikte sağlık, kimlik, araç vb. farklı alanlarda poliçe yapıyor. Zurich Sigorta çağrı merkezi numarası 0 850 250 75 00 ile tüm poliçe işlemlerinizi yapabilirsiniz. Uluslararası sigorta şirketi olan Zurich Sigorta, 1872 yılında kurulmuştur ve hem bireysel hem de tüzel kişilere hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta hizmetleri kapsamında KASKO’dan seyahat sigortasına kadar geniş bir seçenek sunulmaktadır. İçeriğimizin devamında Zurich sigorta iletişim numarası ve diğer alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Zurich Sigorta Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0 850 250 75 00
Geri Arama Evet
Gerçek KişiEvet
Çalışma SaatleriZurich Sigorta çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
En İyi Arama Saati08:15 – 09:30
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Zurich Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0 850 250 75 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@zurich.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Hasar SorgulamaHasar Sorgulaması yapmak için tıklayın.
Bölge Müdürlükleri İletişimBölge müdürlükleri iletişim numaraları için tıklayın.
Whatsapp Numarası(+90 850) 250 75 00
Genel Müdürlük AdresiOrjin Maslak İş Merkezi, Eski Büyükdere Cad. No: 27 Kat: 12-13 PK: 34485 Sarıyer / İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası(+90 212) 393 16 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Zurich Sigorta Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Zurich Sigorta’yı yakından keşfederek en çok merak edilen konuları öğrenmek ister misiniz? Sizin için Zurich Sigorta ile ilgili en çok merak edilen soruları yanıtladık! Yorumlarda Zurich Sigorta hakkında görüşlerinizi paylaşabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sorularınıza en kısa sürede dönüş yapacağız.

Zurich Sigorta Hangi Ülkenin?

zurichsigorta1Zurich Sigorta, İsviçre merkezli uluslararası sigorta şirketidir. 1872 yılında kurulan şirket, günümüzde 170 farklı ülkede sigorta hizmeti vermektedir. Türkiye’de ise faaliyetleri 2008 yılında başlamıştır.

Zurich Sigorta Hangi Alanlarda Sigorta Yapar?

Zurich Sigorta, geniş portföyü ile müşterilerine birçok konuda sigorta imkanı sunmaktadır:

  • Konut: DASK, Benim Evim, Konut Eşya
  • İş Yeri: Süper İşletme, Benim İş Yerim, İş Yerim Güvende, Otel, Tarım, DASK, KOBİ
  • Araç: Zorunlu Trafik Sigortası, KASKO, Yat
  • Sağlık: Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Sağlığım Güvende, Yurtiçi Sağlık, Seyahat Sağlığı
  • Kişisel Güvenlik: Kimlik, Kredi Kartı, Şifre
  • Ferdi Kaza Sigortası

Yukarıdaki sigorta türlerine ek olarak büyük işletmeler için nakliye, yangın, elektronik cihaz, filo kasko, ürün sorumluluk vb. alanlarda da hizmet vermektedir. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Zurich Sigorta Benim Evim Sigortası Nedir?

zurichsigorta benimevim

Zurich Sigorta’nın en çok tercih edilen sigorta türlerinden biri Benim Evim Sigortası’dır. Bu sigortadan hem ev sahipleri hem de kiracılar faydalanabilir. Ev, yangın, deprem, sel, fırtına vb. doğal afetlerde sigortalanır. Bununla birlikte çilingir, tesisat vb. alanlarda da kullanılır. Ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Zurich Sigorta Anlaşmalı Servisler Hangileridir?

Zurich Sigorta, oto, çilingir, tesisat, cam vb. farklı alanlarda birçok anlaşmalı servisle çalışmaktadır. Türkiye’nin farklı bölgelerinde bulunan servis ağları ile tüm ihtiyacınızı kısa sürede karşılayabilirsiniz. Zurich sigorta müşteri hizmetleri numarası ile konumunuza en yakın anlaşmalı servisi öğrenin.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatı Ne Kadar?

zurichsigorta benimarabamZurich Sigorta, trafik sigortası fiyatları aracın modeli, yaşı ve ruhsat sahibinin yaşı, kaza geçmişi vb. farklı kriterlere göre belirlenir. Aracınız için trafik sigortası fiyatını öğrenmek için Zurich sigorta iletişim numaralarından teklif alabilirsiniz. Online teklif almak için buraya tıklayın.

Zurich Sigorta Neleri Kapsar?

zurichsigorta4Zurich sigorta eşya, konut, kimlik, kredi kartı, sağlık, evcil hayvan sağlığı vb. birçok durumu kapsar. Farklı sigorta türlerine göre kişilere özel hizmetler sunulur.

Zurich Sigorta Şikayeti Nasıl Yapılır?

Zurich Sigorta acente, poliçe, hasar vb. şikayetlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Şirketin ‘şikayet’ formu ile şikayetinizi ilettiğinizde kısa sürede çözüm bulmanız mümkündür. Şikayet formuna ulaşmak için tıklayın.

Zurich Sigorta Eşya Sigortası Nedir?

zurichsigorta esyaEşya sigortası ile evinizdeki değerli eşyalarınızı, mücevherlerinizi, elektronik eşyalarınızı, kıymetli evraklarınızı vb. sigorta altına alabilirsiniz. Zurich Sigorta, eşya sigortası poliçesiyle geniş bir kapsama alanı sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Zurich Sigorta Hangi Banka İle Çalışıyor?

Zurich Sigorta, araç trafik sigortalarında TEB ile çalışmaktadır. Ancak diğer bankalarla herhangi bir işbirliği yoktur.

Zurich Sigorta Acente Başvurusu Nasıl Yapılır?

zurichsigorta3Zurich Sigorta, acenteleri müşterilerine sunduğu geniş seçenek ile Türkiye’nin farklı noktalarında hizmet veriyor. Acente başvurusu yapmak için Zurich Sigorta iletişim numaralarıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Başvurular internetten kabul edilmiyor.

Scroll to Top