Zyxel Müşteri Hizmetleri

zyxel musteri hizmetleri

Yaklaşık 30 yıldır şirket ve resmi kurumlara iletişim alt yapısı desteği sunan Zyxel firması, inovasyon ve müşteri memnuniyetine odaklanmaktadır. Dünyanın ilk 3 iletişim alt yapısı içinde gösterilen entegre veri, faks ve ses modemini geliştirmiş olan Zyxel, 1992 yılından beri tüm dünya çapında geniş bir müşteri kitlesine sahiptir. İnternet ve modem pazarındaki mevcut ürünlerin ağ teknoloji ile entegrasyonu ve inovasyon yetenekleriyle birleştirilmesiyle telekomünikasyon şirketi sağlayıcılar, işletmeler ve ev kullanıcıları için iletişim altyapısı sunabilmektedir. Kendi sektöründe Pazar lideri, güvenilir ve güçlü bir iş ortağı olan Zyxel firması aynı zamanda satış sonrası desteğiyle de beğeni toplamaktadır. Siz de Zyxel müşteri hizmetleri ekibiyle iletişim kurmak istediğinizde birbirinden farklı iletişim kanallarını dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Zyxel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünya genelinde tutkuyla çalışan 1500 iş ortağına sahip olan Zyxel şirketi aynı zamanda deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan müşteri temsilcisi ekibine de sahiptir. 150 farklı ülkede ürün ve hizmetlerini satışa sunan Zyxel, halihazırda dünya genelinde mevcut iletişim alt yapısında kullanılan 100 milyon adetten fazla cihazıyla bu alanda ne kadar köklü ve uluslararası bir marka olduğunu bir kez daha gözler önüne sermektedir. Zyxel müşteri hizmetlerine ulaşmak için şirketin teknik destek ekip numarasını 7 gün 24 saat boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Zyxel Türkiye Servis Sağlayıcı Destek Hattı’na ulaşarak bu markanın ürün ya da hizmetleriyle ilgili olarak herhangi bir konuda yaşadığınız memnuniyetsizliği dile getirebilirsiniz. Zyxel teknik servisine elden ürün teslimi yapılmadığı için, arızalı ürünlerle ilgili gönderim yapabilmek için Zyxel müşteri hizmetleriyle iletişime geçerek kayıt oluşturmanız gerekmektedir.

  • Zyxel Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 759
  • Zyxel Destek Hattı Telefon Numarası: 0 212 314 18 19 (Pazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00 arası)

Zyxel Müşteri Hizmetleri İletişim e-Posta Adresi

Zyxel firmasından satın almış olduğunuz kablosuz modem veya router cihazlarında, fabrika üretiminden kaynaklanan bir hata ya da kusur olduğunu düşünüyorsanız, ürün iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Zyxel arızalı ürününüzü Zyxel Türkiye Destek Kampüsü ile iletişime geçerek kayıt ettirdikten sonra sorununuza en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Zyxel arazıla ürün gönderim şartları, e-posta adresiniz üzerinden size bildirilecektir. Z

Zyxel Müşteri Hizmetleri Destek Sayfası

Zyxel ürün veya hizmetleriyle ilgili olarak online platform üzerinden hızlı destek alabilmek için deneyimli müşteri temsilcisi ekibi tarafından kurulan sayfaları kullanabilirsiniz. yxel Türkiye Destek Kampüsü tarafından teknik servis randevusu alınmadan gönderilen cihazlar teknik servis tarafından kabul edilmediği için bu yolla gönderilen modem ya da router gibi cihazların sorumluluğu firmada bulunmamaktadır.

Zyxel Resmi Sosyal Medya Hesapları

Müşteri memnuniyetine ve güvenilir satış sonrası hizmete büyük önem veren Zyxel firması, gerek destek ekibiyle gerekse de deneyimli müşteri temsilcileriyle hummalı bir çalışma içine girmiştir. Zyxel resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek inovasyon alanında lider olan markanın en yenilikçi ürünleriyle ilgili en güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zyxel firmasının sosyal medya takipçilerine özel olarak düzenlediği indirim kampanyaları ve hediye ürün çekilişlerine katılabilmek için de Zyxel resmi sosyal medya hesaplarını takip etmeniz tavsiye edilmektedir:

Scroll to Top