AGT Kurye Müşteri Hizmetleri

agt kurye musteri hizmetleri

Türkiye’de bankacılık ve finans sektörlerinde 1993 yılından beri profesyonel kalitede hizmet veren AGT Kurye firması, özellikle son 5 yıldır da e-ticaret sektöründe fark yaratan özel ve hızlı teslimat çözümleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ülke çapında 450 acente ve 1100’ün üzerinde deneyimli kuryeyle Türkiye’nin tüm il, ilçe ve mahallelerinde profesyonel kalitede teslimat servisi hizmetleri sağlayan AGT Kurye müşteri hizmetleri kalitesine de büyük önem vermektedir. Her türlü teknolojiyi kullanarak en hızlı ve güvenilir teslimat avantajını sağlayan AGT Kurye firmasının hizmet kalitesi veya çalışanlarıyla ilgili merak ettiğiniz detayları, şirketin müşteri temsilcileriyle iletişime geçerek öğrenip dile getirebilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

AGT Kurye firmasının BTK tarafından sağlanan ulusal posta hizmet sağlayıcısı lisansı bulunmaktadır. Bu sayede bütün hizmetlerini yasal prosedüre ve kanunlara uygun bir şekilde yerine getirmesiyle bilinen AGT Kurye kuryenin müşteri hizmetleri birimine bağlanmak için telefon numarası bilgilerini kullanmanız yeterlidir. Türkiye’nin neresinden olursanız olun AGT Kurye firmasının profesyonel hizmetleriyle ilgili; görüş, öneri talep, istek, şikayet ve teşekkürlerinizi AGT Kurye müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden şirket yetkililerine anında ulaştırabilirsiniz:

  • AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 480 76 77

Bu numaraya sahip AGT Kurye müşteri temsilcisi birimine yılın 365 günü dilediğiniz saatte erişebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen AGT Kurye müşteri temsilcisi ekibi, şikayet ve memnuniyetsizliklerinizle ilgili sorunlarınızı da en kısa sürede çözüme kavuşturmak için elinden gelen bütün işleri titizlikle yerine getirmektedir. Bu sayede AGT Kurye firmasının müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiği bir kez daha gözler önüne serilmiş olmaktadır.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri İletişim Formu

Tüm saha operasyonlarında güvenli ve akıllı mobil cihazlar üzerinden yenilikçi teknolojiler geliştirerek mobil uygulama desteği de sunan AGT Kurye firması, gerçek zamanlı veri üretimi ve depolama servislerini de aktif bir şekilde kullanmaktadır. E-ticaret alanında Express teslimat, şubesiz bankacılık ve saha operasyonları ile nitelikli kurye hizmetleri için tercih edilen en kaliteli markalardan biri olan AGT Kurye firmasının deneyimli müşteri temsilcisi ekibine internet üzerinden ulaşmak için AGT Kurye müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanabilirsiniz.

AGT Kurye Gönderi Takibi Sorgulama Adresi

AGT Kurye firmasının kaliteli ve nitelikli kuryeleri ile hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti aldığınızda gönderi takibini internet üzerinden de kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan AGT Kurye firmasının müşteri temsilcilerine bağlanma gereksinimi olmadan, internet sitesi üzerinden sunduğu AGT Kurye gönderi takibi sorgulama bağlantısını kullanabilirsiniz. Bu işlemler için AGT Kurye bünyesinde bulunan müşterilerden birini seçtikten sonra kargo veya gönderinizin takip numarası ile soy adınızın ilk 2 harfini, ekranda yer alan ilgili boşluklara yazmanız yeterli olmaktadır:

AGT Kurye Resmi Sosyal Medya Hesapları

AGT Kurye firmasının yenilikçi çalışmaları ve profesyonel gönderi hizmetleriyle ilgili olarak detaylı bilgilere ulaşmak için AGT Kurye resmi sosyal medya hesaplarını takibe alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren AGT Kurye markasının müşteri temsilcileriyle de iletişim kurabileceğiniz bu kanallar sayesinde firmayla ilgili merak ettiğiniz tüm detayları kolay şekilde öğrenebilir ve deneyimli müşteri temsilcisi ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top