Anadolujet Müşteri Hizmetleri

Anadolujet Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2008 yılında ‘Uçmayan Kalmasın’ sloganıyla kurulan Anadolujet, bir THY kuruluşudur. Anadolujet, uygun fiyatlı ve hesaplı yurtiçi uçuşu için kurulmuş ve daha sonra uçuş ağını genişletmiştir. Günümüzde Anadolujet, yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında uygun fiyatıyla ön plana çıkmayı başarıyor.

Anadolujet müşteri hizmetleri 0850 333 25 38 numarasıyla bilet alımı, check-in, değişim, şikayet, miles&smiles vb. konularda 7/24 destek sağlıyor.

Türkiye’de 40’ı aşkın şehre Anadolujet ile uçabilir veya yurtdışındaki 40’ı aşkın noktaya ulaşmak için Anadolujet’i tercih edebilirsiniz. Ekonomik bir politikaya sahip olan Anadolujet, birçok rakibine kıyasla daha iyi bir fiyat sunuyor. Ancak bagaj, yemek vb. konularda bazı kısıtlamalar bulunmaktadır. Dilerseniz ekstra ücret ödeyerek yemek, bagaj, koltuk seçimi vb. avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Anadolujet, uçuş rezervasyonları için ücret talebinde bulunuyor. Uçuş rezervasyon ücretleri tarih, kişi sayısı, sefer vb. kriterlere göre farklılık göstermektedir. Uçuş rezervasyonları veya bilet alımı için Anadolujet web sitesi, Anadolujet müşteri hizmetleri veya yetkili acenteleri tercih edebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Anadolujet iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Anadolujet Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 333 25 38
Çalışma SaatleriAnadolujet çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Anadolujet İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 333 25 38
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@anadolujet.com
Geri Bildirim FormuForm için tıklayın.
Satış OfisleriSatış noktalarını incelemek için tıklayın.
Online Bagaj TakibiBilgi edinmek için tıklayın.
YardımAnadolujet ile ilgili yardım ve öneri sayfasına ulaşmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiYeşilköy Mah. Havaalanı Cad. No:3/1 34149 Bakırköy/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0212 463 63 63
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, LinkedIN

Anadolujet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Anadolujet ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? En çok merak edilen soruları araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık. Yorumlarda Anadolujet müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın!

Havaş iletişim bilgileri için tıklayın!

Türk Hava Yolları ile Anadolujet Aynı Mı?

anadolujet1

Anadolujet, Türk Hava Yolları’nın bir kuruluşudur. Ancak her iki şirket, farklı yönetim politikalarına sahiptir. Anadolujet, yurtiçi ve yurtdışı noktalara ekonomik seyahat etmek için kurulmuştur.

Anadolujet Uçakta İkram Var Mı?

Anadolujet, yurtiçi ve KKTC uçuşlarında herhangi bir ikram vermiyor. Ancak ücretli olarak sunulan yemek seçiminden faydalanabilirsiniz. Yurtdışı uçuşlarında sandviç, meyve suyu, kek ve su ikramı veriliyor. Detaylı bilgi için tıklayın.

Anadolujet Check-in Ne Zaman Ücretsiz?

anadolujet2

Anadolujet ile uçuş yaptığınızda otomatik atanan koltuklarla check-in yaptığınızda herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Ancak koltuk seçimi yaptığınızda belirli oranda ücretlendirilirsiniz. Check-in saatleri, uçuştan 24 saat önce başlıyor ve uçuşa 1 saat kaldığında sona eriyor. Dilerseniz havaalanında da check-in işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Check-in ve koltuk seçimi ile ilgili detayları öğrenmek için Anadolujet müşteri hizmetleri 0850 333 25 38 ile iletişime geçebilirsiniz.

Anadolujet Bagaj Hakkı Kaç KG?

Anadolujet standart bagaj hakkı 15 kg olarak belirlenmiştir. Ayrıca 8 kg kabin bagaj hakkı bulunuyor. Ekstajet ya da konforjet paketlerini seçerek bagaj hakkını yükseltebilirsiniz. Yurtdışı uçuşlarda standart paket için sadece 8 kg kabin bagaj hakkı bulunuyor. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Anadolujet Bilet İptali Nasıl Yapılır?

anadolujet 3

Anadolujet web sitesinden ya da yetkili acentelerden satın aldığınız biletleri Anadolujet müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. Ayrıca Anadolujet web sitesi ya da mobil uygulaması aracılığıyla da bilet iptali yapmak mümkün.

Anadolujet Yurtdışına Uçuyor Mu?

Evet, Anadolujet ile Amsterdam, Bakü, Berlin, Barcelona, Dubai, Cidde, Kopenhag, Londra, Kiev, Saraybosna, Medine, Düsseldorf, Viyana, Zürih, Üsküp, Tel Aviv, Paris, Roma, Prag vb. birçok şehre gidebilirsiniz.

Scroll to Top