Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Celal Aras tarafından 1989’da kurulan Aras Kargo, günümüzde en çok tercih edilen kargo şirketleri arasında yer alıyor. Türkiye’nin farklı bölgelerinde 1000’i aşkın şube ile Aras Kargo tercih edilmektedir. Bununla birlikte birçok e-ticaret sitesi ve online mağazalarda gönderimlerini Aras Kargo ile yapıyor. Dolayısıyla Aras Kargo her geçen gün daha fazla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Günümüzde Aras Kargo, 14 bölge müdürlüğü ve 28 transfer merkezi ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte geniş bir dağıtım ağına da sahiptir.

Aras Kargo müşteri hizmetleri 444 25 52 numarası ile görüşerek geciken kargo, kurye çağırma, kargo sorgulama vb. sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Aynı zamanda en yakın şube, kargo teslim tarihi vb. konular için de Aras Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz gerekiyor.

İçeriğimizin devamında Aras Kargo müşteri hizmetleri ve alternatif iletişim kanalları hakkında bilgiler yer alıyor. Aynı zamanda Aras Kargo ile ilgili en önemli soruları aşağıda sizin için cevaplandırdık.

UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Aras Kargo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 25 52
Çalışma SaatleriHafta İçi: 08:30 – 18:00
Cumartesi: 08:30- 13:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Aras Kargo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 25 52
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@araskargo.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
En Yakın ŞubeAras Kargo’nun size en yakın şubesini bulmak için tıklayın.
Faks0 216 538 56 52
Genel Müdürlük AdresiRüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık/Beykoz/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 216 538 55 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Aras Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı ve yurtiçi birçok noktada hizmet veren Aras Kargo, e-ticaret sitelerinin en fazla tercih ettiği kargo şirketlerinden biridir. Aşağıda Aras Kargo ile ilgili en çok merak edilen sorular ve özenle araştırdığımız cevaplar yer alıyor. Siz de yorumlarda Aras Kargo hakkında sorularınızı belirtebilir veya görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz!

Aras Kargo Kargom Ne Zaman Gelir?

araskargoSiparişiniz kargoya verildiği günden itibaren 1 – 2 iş günü içinde Aras Kargo, kargonuzu ulaştırır. Bununla birlikte gönderici ve alıcı mesafesi 600 km üstü ise kargonun teslim edilme süresi gecikebilir. Aynı zamanda operasyonel hizmet alanlarının dışında kalan mahalle, ilçe veya köyler için Aras Kargo teslim zamanı uzayacaktır. Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası 444 25 52 ile görüşerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargom Nerede?

Gönderi takibi ve Aras Kargom nerede sorunlarınız için birçok çözüm imkanı vardır. Aras Kargom nerede için kullanabileceğiniz yöntemler:

  • Aras Mobil uygulamasını indirerek kargonuzu sorgulayabilirsiniz,
  • Aras Kargo iletişim 444 25 52 numarası,
  • Web sitesinden online sorgulama yapmak için tıklayın.

Aras Kargo Takip Numarası Nasıl Öğrenilir?

araskargo2Gönderdiğiniz veya alacağınız kargoyu her aşamada görmek için mutlaka kargo takip numarası öğrenmelisiniz. Kargo takip numarası, göndericiye verilen belgede yazmaktadır, aynı zamanda alıcı kişinin telefon numarasına SMS olarak gönderilir. Tüm bunlara rağmen Aras Kargo takip numarasını öğrenemediyseniz 444 25 52 müşteri hizmetleri ile iletişime geçmelisiniz.

Aras Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

aras calisma saatleriKargo takibi, kargo vermek ya da kargo sorgulama vb. sorunlarınız için Aras Kargo şubelerine başvurmalısınız. Aras Kargo çalışma saatleri:

  • Hafta İçi: 08:30 – 18:00
  • Cumartesi: 08:30 – 13:00

Aynı zamanda Aras Kargo pazar günleri çalışmamaktadır.

Aras Kargo Akşam Kaça Kadar Dağıtım Yapıyor?

Kargonuzun dağıtıma çıktığına dair mesaj aldıysanız, mutlaka gün içinde teslim edilecektir. Aras Kargo, akşam 18:00’e kadar dağıtım yapmaktadır. Bununla birlikte cumartesi günleri teslimat süresi öğlen 13:00’de sonlanır. Pazar günleri ise Aras Kargo dağıtım yapmaz.

Aras Kargo Eve Getirmiyor Mu?

Kargonuz, 30 kg altında ise Aras Kargo eve teslimat yapmaktadır. Ancak 30 kg üstü kargolar, eve değil bina önüne getirilir. Aynı zamanda bazı Aras Kargo şubeleri, ‘evde yoktunuz’ gerekçesiyle kargonuzu teslim etmeden SMS atabilir. Bu durumlarda Aras Kargo şikayet numarası 444 25 52 ile sorununuzu bildirebilirsiniz.

Aras Kargo İade Yapılır?

E-ticaret sitelerinden veya online olarak aldığınız ürünlerden memnun kalmadıysanız Aras Kargo ile iade edebilirsiniz. Ancak bunun için gönderinin Aras Kargo ile teslim edilmesi gerekir. Ürün ve ürün faturasını Aras Kargo’ya götürdükten sonra satıcı tarafından size verilen iade numarasını söyleyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Aras Günaydın Kargo Nedir?

aras gunaydinAcil teslim edilmesi gereken paketleriniz için Aras Günaydın Kargo hizmetini kullanabilirsiniz. Günaydın Kargo, şehir içi ve şehir dışı gönderimlerde ertesi gün sabah 10:00’a kadar kargo teslimatı yapmaktadır.

Scroll to Top