Aydem Müşteri Hizmetleri

Aydem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1991 yılında kurulan Aydem, Türkiye’de beş milyonu aşkın aboneye elektrik dağıtım ve satış hizmeti sunuyor. 2008 yılındaki özelleştirmeyle birlikte faaliyet alanını genişleten Aydem’in sahibi Aydem Enerji Grubu’dur. Aynı zamanda Gediz Elektrik’te, Aydem Enerji’nin bir kuruluşudur.

Aydem, İzmir, Muğla, Manisa, Denizli ve Aydın olmak üzere toplam 5 ilde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda farklı bölgedeki müşteriler için de elektrik satış hizmeti sunabiliyor. Sektörün önemli isimlerinden biri olan Aydem, ExtraNet, Parla Solar, Entek İnşaat, Elsan ve Tümaş Mermer’in de sahibidir.

Aydem müşteri hizmetleri 0850 800 0 186 numarasıyla arıza bildirimi, fatura sorgulama, kesinti bilgisi, fatura itirazı, abonelik vb. konularda hizmet sunmaktadır.

Enerji, inşaat, internet vb. farklı alanlarda hizmet vermeye devam eden Aydem, Ceyhan Saldanlı tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda Saldanlı, günümüzde Aydem şirketinin yönetim kurulu başkanlığını sürdürmektedir.

Aydem, sosyal sorumluluk projeleri ve kampanyalarıyla adından sık sık söz ettiriyor. Ayrıca KOBİ’ler için özel destek ya da fatura borçlarındaki faizin silinmesi gibi farklı uygulamalarla da müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Enerjisa müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Aydem müşteri hizmetleri için yenilikçi bir kadroya sahiptir ve farklı iletişim kanallarını kullanır. İçeriğimizin devamında Aydem iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Aydem Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 800 0 186
Çalışma SaatleriAydem çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Aydem İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 800 0 186
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi.aydemperakende@aydemenerji.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp 0850 575 00 01
Bayilik BaşvurusuForm için tıklayın.
Faks0 (850) 822 99 00
Genel Müdürlük AdresiAdalet Mah. Hasan Gönüllü Blv. No:15/1 20040 Merkezefendi / DENİZLİ
Genel Müdürlük Telefon Numarası0258 296 70 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Aydem Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aydem ile ilgili daha fazla konuya göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Aydem müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

Aydem Enerji Kimin?

aydem3

Aydem Enerji, eski adı Bereket Enerji olan Aydem Grup’a aittir. Bereket Enerji, 2022 yılında ismini değiştirmiş ve Aydem ismiyle faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Aydem Hangi İllerde Var?

Aydem, Denizli, Muğla, Aydın, Manisa ve İzmir olmak üzere beş şehirde hizmet vermektedir. Şirket, beş milyon abonesiyle Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtımı ve satış şirketleri arasında yer alıyor.

Aydem’e Nasıl Ulaşabilirim?

Elektrik kesintisi, arıza, fatura, kaçak ihbarı vb. konularla ilgili Aydem’e ulaşmak için çağrı merkezi 0850 800 0 186 numarasını arayabilir ya da Whatsapp’tan 0850 575 00 01 iletişime geçebilirsiniz.

Aydem Kaçak Elektrik Cezası Ne Kadar?

aydem1

Aydem kaçak elektrik cezası, kaçak elektrik kullanımının tespit edildiği ve sonlandığı gün arasında aktif enerji bedelinin tek teriminin 1,5 katı olarak hesaplanır. Ayrıca Aydem kaçak elektrik cezası, elektrik faturasına doğrudan eklenir.

Detaylı bilgi edinmek için Aydem müşteri hizmetleri numarası ile görüşebilirsiniz.

Aydem Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydem abonelik başvurusu E – Devlet, Aydem şubeleri ya da Aydem online işlem merkezi üzerinden yapılabilir. Abonelik için tesisat numarası, sayacın fotoğrafı veya eski bir faturaya ek olarak T.C. kimlik kartı fotokopisi yeterli. Ayrıntılı bilgi edinmek için buraya tıklayın.

Aydem Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

aydem2

Aydem abonelik iptali için Aydem şubelerine başvurabilir ya da Aydem çağrı merkezi numarası aracılığıyla iptal işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Abonelik iptalinden sonraki beş gün içinde güvence bedeli tarafınıza iade edilir. Size en yakın Aydem şubesini bulmak için tıklayın.

Aydem Fatura İtirazı Nasıl Yapılır?

Aydem elektrik faturası itirazı için Aydem çağrı merkezi numarası 0850 800 0 186 ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Aynı zamanda Aydem müşteri ilişkileri merkezleri aracılığıyla da fatura itirazı yapılabilir.

Bedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

 

 

Scroll to Top