BeIN CONNECT Müşteri Hizmetleri

bein connect iletisim

beIN Connect iletişim merkezi üzerinden güncel iletişim kanallarının neler olduğunu görüntüleyebilir ve kısa süre içinde yaşadığınız tüm sorunların çözümü için destek alabilirsiniz. Paket iptali/onayı, ödeme sorunları ve ödeme bilgileri, abonelik detayları vb. olası tüm sorunlar, talepler ve öneriler için firmanın canlı destek hatlarından tutunda online ve doğrudan iletişim kanallarına kadar tüm yöntemler ile kısa süre çözüm önerileri alabilirsiniz. Sunduğu binlerce içerik hizmeti ve kurumsal altyapısı ile beIN Connect iletişim kanalları bakımından da son derce gelişmiş seçenekler sunar. Online iletişim formu, sosyal medya hesapları veya doğrudan çağrı merkezi üzerinden yardım alabilirsiniz.

BeIN CONNECT Müşteri İletişim Merkezi

Canlı destek hattı veya online iletişim kanallarını kullanarak firma yetkilileri ile en hızlı ve güvenli bir şekilde görüşme sağlayabilirsiniz. Satın alma veya iptal işlemleri başta olmak üzere arıza veya paket değişikliği gibi konularda da yine söz konusu iletişim merkezleri üzerinden işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. En kısa sürede ve kaliteli bir şekilde sorunların çözüme kavuşması için tercih edeceğiniz iletişim kanalları arasında doğru seçimi yapmak son derece önelidir. SSS ve iletişim sayfaları üzerinden rahatlıkla firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm yöntemler ve sorunların hızlı çözümü için alternatif kanalları görüntüleyebilirsiniz.

BeIN CONNECT Müşteri İletişim Formu

Müşteri iletişim formunu kullanarak online olarak kişisel iletişim bilgileriniz ve abonelik bilgileri ile mesajınızı en kısa sürede firmaya gönderebilir ve aynı şekilde kısa süre içinde firma temsilcileri tarafından tarafınıza geri dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz. Doğrudan beIn CONNECT iletişim formunu kullanarak firma ile görüşme sağlamak için beinConnect ana sayfasının en altındaki “İletişim” linkine tıklayarak açılan formu doldurup iletebilirsiniz.

BeIN CONNECT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi telefon numarasını kullanarak firma ile kısa süre içinde görüşme sağlayarak en etkili ve kızlı çözüm önerilerini müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden alabilirsiniz. Her konuda merak ettiğiniz konularda veya karşılaştığınız sorunlar için müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak sorunların çözümü için uzman desteği talep edebilirsiniz. Abonelik, ödemeler, bakım – onarım ve şikayet başta olmak üzere farklı birçok konuda iletişim merkezi üzerinden destek sağlanır.

  • beIN CONNECT Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: +90 (212) 473 73 73

BeIN CONNECT Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

+90 212 473 73 73 numaralı çağrı merkezi üzerinden doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Online ve diğer hızlı iletişim kanalları üzerinden istediğiniz sonucu alamadığınız takdirde müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak kısa sürede etkili çözümler elde etmeniz mümkündür.

Digiturk müşteri hizmetleri içeriğimizi incelemek için tıklayın!

BeIN CONNECT Şikayet Hattı

BeIN Connect’in müşteri hizmetleri dışında ayrıca bir şikayet hattı bulunmamakta ancak şikayetlerinizi aşağıdaki beIN Connect müşteri hizmetleri numarasını arayarak ya da yazımızdaki diğer yolları kullanarak iletebilirsiniz.

  • BeIN Connect Şikayet Hattı: +90 (212) 473 73 73

BeIN CONNECT Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya ve duyuruları takip edebilir veya karşılaştığınız sorunların çözümü için destek talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra sosyal medya hesapları üzerinden güncel kapmaya ve paketlerin içerikleri hakkında da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Beın Connect resmi sosyal medya hesapları:

Exxen müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top