Digiturk Müşteri Hizmetleri

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2000 yılında faaliyetine başlayan Digiturk, Türkiye’nin en büyük dijital yayın platformları arasında yer alıyor. Digiturk, 2015 yılında beIN Medya Group tarafından satın alınmış ve Türkiye’de ilk defa VR yayın ve 4K yayını sağlamıştır. Aynı zamanda dünyanın önde gelen spor liglerinin ve Süpr Lig’in yayın hakları da Digiturk’e aittir.

Digiturk müşteri hizmetleri +90 (212) 473 73 73 numarasıyla abonelik, fatura bilgisi, taahhüt, öneri, şikayet vb. konularda telefonla destek sunuyor.

TV ve internet kampanyalarıyla müşterilerine ulaşmayı başaran Digiturk, yaklaşık 2.5 milyon aboneye hizmet vermektedir. Ancak son yıllarda Digiturk bir milyonu aşkın abonesini kaybetmiştir. Özellikle dijital yayın platformlarının sayısındaki artış Digiturk’ün abone kaybetmesiyle sonuçlanıyor.

İçeriğimizin devamında Digiturk iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir ya da Digiturk hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Digiturk Çağrı Merkezi

Telefon Numarası+90 (212) 473 73 73
Çalışma SaatleriDigiturk çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Digiturk İletişim

Kurumsal Müşteri Hizmetleri Numarası+90 (212) 473 73 83
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@digiturk.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Satış ve Hizmet NoktalarıSize en yakın Digiturk satış ve hizmet noktası için tıklayın.
Yardım SayfasıDigiturk yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
BeIN Sport İletişim0 532 755 73 73
Genel Müdürlük AdresiAbbasağa Mah. Sungurlar İş Hanı No:45 Kat: 1-2-3 Beşiktaş 34353 İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (212) 473 73 73
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Digiturk Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Digiturk ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? Kullanıcılarınn en çok merak ettiği soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Yorumlarda Digiturk çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Diğer içeriğimiz D – Smart müşteri hizmetleri için tıklayın!

Digiturk Abonelik Kapatma Nasıl Yapılır?

digiturk1

Digiturk abonelik iptali için Digiturk üyelik başvuru formunu T.C. kimlik fotokopisi ile birlikte (0212) 473 99 99 numarasında faks olarak göndermeniz gerekiyor. Ayrıca E – Devlet üzerinden Digiturk abonelik fesih başvurusunda bulunabilirsiniz. Digiturk abonelik kapatma için tercih edebileceğiniz diğer bir yöntem de  abonelikiptal@digiturk.com.tr  adresine mail göndermek.

Üyelik başvuru formuna ulaşmak için tıklayın. 

Digiturk İptali Ne Zaman Yapılır?

Digiturk abonelik iptali için başvuruda bulunduğunuzda ortalama 7 gün içinde iptal işlemi gerçekleşiyor. 7 günü geçmesine rağmen iptal işlemi gerçekleşmemiş ise Digiturk müşteri hizmetleri numarası +90 (212) 473 73 73 ile görüşmelisiniz.

Digiturk Kimin?

Digiturk’un sahibi Katar merkezli beIN Medya Group’tur. 2012 yılında kurulan şirket Al Jazeera Media Network’ün de sahibidir. Digitürk Türkiye’nin CEO’su ise Yousef Al-Obaidly.

Digiturk Adres Değişikliği Nasıl Yapılır?

digiturk 3

Digiturk adres değişikliği veya nakil işlemleri için Digiturk çağrı merkezi +90 (212) 473 73 73 numarası ile görüşerek talebinizi iletmeniz gerekiyor. Nakil ücreti, çanak anten yoksa 425 TL, çanak anten varsa 125 TL ve yan oda nakillerinde 50 TL olarak tahsil ediliyor.

Digiturk Kanal Ayarlama Nasıl Yapılır?

Digiturk kanal ayarlama için:

  • “Menü” ya da “OPTS” tuşuna basın,
  • Yön tuşlarını kullanarak “Kurulum” kısmına gelin,
  • “OK” tuşuna basın,
  • Yeni gelen ekranda “Kolay Kurulum” kısmını işaretleyin,
  • İşlem başlayacaktır.

Kanalların kaybolması durumunda yeniden kolay kurulum işlemlerini tekrarlayın. Buna rağmen kanallarda problem varsa Digiturk teknik destek numarası +90 (212) 473 73 73 ile görüşebilirsiniz.

Digiturk Faturası Ödenmezse Ne Olur?

digiturk 2

Digiturk faturanızı birbirini takip eden üç ay boyunca ödememeniz halinde yayın kesintisi yapılır. Aynı zamanda internet bağlantısından yararlanan kullanıcılarında internet kullanımı kısıtlanıyor.

Digiturk İnternet Hangi Altyapıyı Kullanıyor?

Digiturk VDSL ve ADSL için Turk Telekom altyapısını kullanırken Fiber servisi Turkcell Super Online’dan alıyor. Oturduğunuz binada fiber altyapısı varsa Digiturk ve Turkcell Super Online iş birliği ile hızlı internet avantajından yararlanabilirsiniz.

Scroll to Top