Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri

bereket sigorta iletisim

Bereket Sigorta hizmetlerinden yararlanan veya hizmet almak isteyen kişiler için firma tarafından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Bereket Sigorta iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlayarak sorunlarınız için en etkili çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. İster doğrudan çağrı merkezi üzerinden isterseniz de online iletişim kanalları üzerinden hizmet almanız mümkündür. Türkiye’nin en köklü ve kurumsal firmalarından biri olan Bereket Sigorta ve Emeklilik firması tarafından müşterilerine en hızlı ve etkili kesintisiz iletişim hizmeti sunulması için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.

Bereket Sigorta İletişim Merkezi

İletişim merkezi üzerinden Bereket Sigorta ile doğrudan görüşme sağlayabileceğiniz iletişim kanalını görüntülemeniz mümkündür. Çağrı merkezi veya online iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak firma ile en etkili iletişim yöntemi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Günümüzde kurumsal firmaların dijital dönüşüm politikaları kapsamında 7/24 sağladıkları hizmetler tüm sorunların çözümü kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Özellikle internet ve sosyal medya kullanımının yaygınlaşmasının ardından firmalar tarafından sağlanan bu tip iletişim hizmetleri kapsamını genişletmiştir.

Bereket Sigorta Müşteri İletişim Formu

İletişim formu üzerinden firmaya tüm şikayet, öneri ve isteklerinizi ileterek kısa süre içinde destek alabilirsiniz. Alternatif iletişim kanalları üzerinden müşterilerine destek sağlayan Bereket Sigorta ile online iletişim formu üzerinden görüşme sağlamanız mümkündür. İletişim bilgilerinizi ve mesajınızı konu seçimini yaparak iletişim formu üzerinden firmaya iletmeniz halinde kısa süre içinde yetkililer tarafından geri dönüş yapılacaktır.

Bağlantı adresi üzerinden anında erişim sağlayarak tüm sorunlarınızı kısa süre içinde firmaya iletmeniz mümkündür.

Bereket Sigorta İletişim E – Mail Adresi

cm@bereket.com.tr veya info@bereket.com.tr e – posta adresleri üzerinden firma ile doğrudan iletişim kurarak anında resmi yazışmalarınızı yapmanız mümkündür. Mesajlarınızı elektronik posta adresi üzerinden firmaya iletmek için doğrudan resmi e – posta adresini kullanmanız mümkündür. Kısa süre içinde mesajınıza yanıt alabilir veya iletişim bilgilerinizi yazmanız halinde tarafınıza firma yetkilileri tarafından dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinden firma ile 7/24 iletişim kurmanız mümkündür. Birçok farklı sigorta ürün ve hizmeti ile faaliyet gösteren Bereket Sigorta müşteri memnuniyeti açısından telefon yardımı ile canlı destek sağlar. Ambulans veya asistan talepler içinde ayrıca yine Bereket Sigorta çağrı merkezi telefon numarasını kullanmanız mümkündür.

  • Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 27 58
  • Bereket Sigorta Genel Müdürlük Numarası: 0 212 635 44 44 – 0 212 633 71 00
  • Bereket Sigorta Faks Numarası: 0 212 381 79 00 – 0 216 912 12 12

Bereket Sigorta Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 27 58 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile 7/24 görüşme sağlayabilirsiniz. Her konuda sorunlarınız veya talepleriniz için çağrı merkezi üzerinden destek almanız mümkündür. Ayrıca ambulans ve asistan hizmetleri içinde yine firmanın çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak hizmet almanız mümkündür. Sorunlarınızın çok daha kısa sürede çözüme kavuşması için Bereket Sigorta bölge müdürlükleri üzerinden hizmet aldığınız şube ile iletişime geçerek hizmet almanız mümkündür.

Bereket Sigorta Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden Bereket Sigorta’nın tüm hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak ve kampanya duyurularını takip etmek mümkündür. Öte yandan sosyal medya hesapları üzerinden firmaya sorunlarınızı çok daha kısa sürede iletmeniz mümkündür. Bereket Sigorta sosyal medya hesapları:

AgeSA müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top