Çanakkale Truva Turizm Müşteri Hizmetleri

canakkale truva turizm cagri merkezi

Çanakkale Truva Turizm bünyesinde hizmet alan vatandaşların sorunlarına çok daha kısa sürede çözüm önerileri almaları ve taleplerini firmaya iletmeleri için alternatif iletişim kanalları üzerinden hizmet almaları mümkündür. Çanakkale Truva Turizm iletişim adresleri üzerinden firma ile görüşme sağlamadan önce online hizmet kanallarını incelemeniz tavsiye edilmektedir. Bu sayede çok daha kısa sürede dilediğiniz konuda firmadan yardım alabilirsiniz. Çanakkale Truva Turizm çağrı merkezi veya online iletişim kanalları üzerinden anında hizmet alabilirsiniz. Son yıllarda en çok tercih edilen seyahat firmalarından biri olan Çanakkale Truva Turizm müşteri memnuniyeti açısından alternatif iletişim kanalları ile hizmet sağlamaktadır.

Çanakkale Truva Turizm İletişim Merkezi

Müşterilerinin en kısa sürede sorunlarına çözüm önerileri üretmek ve kaliteli bir şekilde hizmet sağlamak için Çanakkale Truva Turizm tarafından birçok farklı iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Yerel şubeler veya genel merkez ile iletişime geçerek sorunlarınız için farklı kademelerden destek alabilirsiniz. Sorunlarınızın çok daha kısa sürede çözüme kavuşması için şube iletişim bilgileri üzerinden şubelerle görüşmeniz tavsiye edilir.

Çanakkale Truva Turizm Müşteri İletişim Formu

Müşteri iletişim formunu doldurduktan kısa süre sonra belirttiğiniz iletişim kanalı üzerinden firma yetkilileri tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Şikayet, öneri ve talepleriniz için doğrudan iletişim formunu kullanarak anında firmadan yardım alabilirsiniz. Mesaj bölümünü doldurduktan sonra iletişim bilgilerinizi de yazarak ‘’Gönder’’ butonu ile mesajınızı firmaya iletişim formu üzerinden iletmeniz mümkündür.

Çanakkale Truva Turizm İletişim E – Posta Adresi

info@truvaturizm.com e – posta adresi üzerinden firma ile resmi yazışmalarınızı elektronik posta yolu ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim formu üzerinden işlem yapmak çok daha kısa sürede çözüm önerileri almanızı sağlar. Dilerseniz çağrı merkezi üzerinden de firma ilet görüşme sağlayarak hizmet veya firma bilgileri hakkında detaylı bilgi edinebilir veya işlem gerçekleştirebilirsiniz. Çanakkale Truva web sitesi üzerinde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak anında firma ilet görüşmeniz mümkündür.

Çanakkale Truva Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firma ile görüşme sağlayarak anında çözüm önerileri alabilirsiniz. Rezervasyon ve şube işlemleri için doğrudan yerel firmaların telefon numaralarını kullanmanız tavsiye edilmektedir.

  • Çanakkale Truva Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 00 17
  • Çanakkale Truva Turizm Müdüriyet: 0 286 213 30 98 – 0 286 212 23 33
  • Çanakkale Truva Turizm Faks: 0 286 213 30 99

Çanakkale Truva Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

444 00 17 çağrı merkezini aradıktan sona anında müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayarak firmanın sunduğu hizmetlere ilişkin çözüm önerileri ve yardım alabilirsiniz. Çanakkale Truva Turizm telefon numarası üzerinden işlem yapmadan önce yerel şubeler ile iletişime geçmeniz sürecin çok daha kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabilir. Bunun yanı sıra online işlemler ve iletişim sayfaları üzerinden de iletişim kurarak karşılaştığınız tüm sorunlar veya gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemler için hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Çanakkale Truva Turizm Sosyal Medya Hesapları

Çanakkale Truva Turizm resmi sosyal medya hesapları üzerinden firmanın en güncel hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilir veya iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Twitter, Facebook veya Instagram adresleri üzerinden firma ile anında iletişime geçmeniz mümkündür. Çanakkale Truva Turizm resmi sosyal medya hesapları:

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top