D-Smart Net Müşteri Hizmetleri

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

D-Smart Net Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 266 0 266

Dsmart net, Doğan medya tarafından kurulmuş olmakla birlikte hem televizyon hem de internet hizmeti vermektedir. 10 mbite varan hızlı bir internet hizmeti ve 50 gb varan adil kullanım kotası ile hizmet sağlamakta olup her bütçeye uygun kampanyalarla geniş kitlelere hizmet verilebilmektedir. İnternet hizmetinin yanı sıra tv hizmeti sunarak kullanıcılarına hd yayın kalitesinde ve zengin kanal listesi ile televizyon hizmeti de verilmektedir. 24 ay süreyle taahhüt verilmesi sayesinde kullanıcılarına daha ucuz fiyat teklifleri verilmekte hizmetten daha uygun fiyatlara yararlanılabilmektedir.

Dsmart net üyeliğine başvuru online olarak internet sitesinden kolaylıkla sağlanabilmekte olup ayrıca çağrı merkezi, satış noktaları aracılığıyla da başvuru sağlanabilmektedir. Başvurunun ardından kısa bir sürede uzman teknik ekip tarafından internet kurulumu sağlanmaktadır.

İnternet ve televizyon hizmetinde bir sorun yaşanması halinde online olarak teknik kontrol sağlanabildiği gibi sms yoluyla 2850’ye sms olarak servis ve kart numarası yazılması halinde bile en yakın teknik birim adrese yönlendirilerek sorunlar anında çözümlenebilmektedir. İnternetinizin hızını anında dsmartın internet sitesinden ölçülebilmektedir. Hızda yavaşlama ya da farklı bir sorunla karşılaşılması halinde de teknik birimlerce müdahale sağlanarak hizmet kalitesi artırılmaktadır.

Dsmart Net Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 266 0 266

Arama Terimleri: dsmart net çağrı merkezi numarası, dsmart net iletişim, dsmart net iletişim numarası, dsmart net telefon numarası, dsmart net destek hattı, dsmart net müşteri hizmetleri numarası, dsmart net şikayet hattı

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top