DHL Müşteri Hizmetleri

dhl numarasi

DHL Türkiye iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayarak en kısa sürede kargo takip veya sorun bildirimi için işlem yapılabilir. Kurumsal tüm firmalarda olduğu gibi DHL tarafından da müşteri memnuniyeti açısından farklı birçok iletişim kanalı üzerinden hizmet sağlanmaktadır. Müşterilerin talep, öneri veya şikayetlerini kısa sürede en iyi şekilde firma temsilcilerine iletmeleri için aktif olarak online ve doğrudan iletişim kanalları ile kesintisiz hizmet sağlanır. DHL iletişim kanallarını kullanarak kısa sürede her konuda kurumsal destek almanız mümkündür.

DHL Türkiye Müşteri Destek Merkezi

DHL Türkiye iletişim merkezine hızlı erişim sağlayarak firmanın mevcut tüm iletişim kanallarını tek bir adres ile görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede en etkili iletişim kanallarının neler olduğunu görebilir ve bu adresler ile yaşadığınız tüm sorunların çözümü için profesyonel destek alabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kurumsal kargo firmaları arasında yer alan DHL ile paketlerinizi en kısa sürede teslimat adreslerine güvenli bir biçimde ulaştırmanız mümkündür.

DHL Türkiye Müşteri İletişim Formu

Online müşteri iletişim formlarının yaygın olarak kullanımı ile firma ve müşteri arasındaki iletişim imkanları da kolaylaşmıştır. Özellikle online iletişim kanalları çok daha kısa sürede sorunların çözümü için etkili bir hizmet sağlaması nedeniyle yaygın olarak kullanılır. İletişim formlarına erişim sağlayarak müşteri hizmetleri, gönderi takibi, satış veya basın ve kariyer gibi konularda kurumsal destek alabilirsiniz.

DHL Türkiye Kargo/Sipariş Takibi

Gönderi takip bilgilerini kullanarak rahatlıkla firma aracılığıyla yaptığınız işlemleri takip edebilirsiniz. Gönderi durumunu en hızlı ve kısa sürede öğrenmek, adım adım takip etmek ve son durum hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için online sipariş takibi bölümünü kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra iletişim numaralarını kullanarak da etkili bir kargo takibi yapılabilir.

DHL Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DHL ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm konularda kurumsal destek almak için farklı iletişim yöntemlerini kullanmanız mümkündür. Söz konusu iletişim yöntemleri arasında yer alan tüm hizmetler arasında en kısa sürede yanıt alabileceğiniz etkili çözüm önerileri ile işlem gerçekleştirebileceğiniz yöntem doğrudan müşteri hizmetlerini ile telefon aracılığıyla görüşmektir. Kısa süre içinde müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve gönderi takibinden şikayetlere kadar her konuda tam destek alabilirsiniz. Yerel kontak iletişim numarasını kullanarak doğrudan şube iletişime geçmek çok daha kısa sürede sonuç verecektir.

  • DHL Express Türkiye Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 40

DHL Türkiye Şikayet Hattı

DHL tüketici şikayetleri için müşteriler doğrudan online müşteri portalı üzerinden işlem gerçekleştirebilir. DHL Müşteri Portalına giriş yapabilmek için üyelik adımlarının tamamlanmış olması gerekir. Söz konusu portal için üyeliği olmayanlar için firmanın diğer iletişim kanalları aktif olarak şikayetler için de kullanılabilir. Çağrı merkezi telefon numarası veya iletişim formlarını bu konuda tercih edebilirsiniz. Şikayetlerinizi kurumsal adresler veya lokal bayiler ile paylaşarak işlem yapabilirsiniz.

DHL Resmi Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesaplarını kullanarak rahatlıkla DHL ürün ve hizmetlerine ilişkin güncel duyuruları ve kampanyaları takip edebilir veya doğrudan firma ile görüşme sağlayabilirsiniz. Türkiye’deki müşterileri için söz konusu hesaplar ile Türkçe destek sağlanır. Sosyal medya hesaplarının yanı sıra diğer online iletişim kanalları üzerinden kısa sürede işlem gerçekleştirilebilir. DHL sosyal medya hesapları:

MNG Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top