MNG Kargo Müşteri Hizmetleri

MNG Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük kargo şirketleri arasında yer alan MNG Kargo, 2003 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. MNG Kargo, 2003 yılında Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur, günümüzde ise şirketin sahibi Sancak Ailesidir. Türkiye’nin her noktasına teslimat yapmayı başaran MNG Kargo, günde 700 bini aşkın dağıtım gerçekleştirmektedir.

MNG Kargo müşteri hizmetleri 0(850) 222 06 06 numarasıyla kargo takip, şube sorgulama, hasar tazmin, acente başvurusu, kurye çağırma vb. konularda destek sunuyor.

Güçlü bir altyapıya sahip olan MNG Kargo, Türkiye’de 14 bölge müdürlüğü ve yaklaşık 1000 şubeye sahiptir. Aynı zamanda kargoların el değmeden paketlenmesi ve teslim edilmesi için Teknolojik Aktarma Merkezleriyle hizmet verir.

Yurtiçi ve yurtdışı gönderi, posta, adresten alım vb. hizmetlerine sahip olan MNG Kargo, KOBİ’ler ve e – ticaret sahipleri için avantajlı çözümler sunabiliyor. MNG Kargo müşteri hizmetleri ile görüşerek fiyat listesi ya da paketleme çözümleri gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında MNG Kargo iletişim kanallarını inceleyebilir veya MNG Kargo hakkında en çok sorulan sorulara göz atabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

MNG Kargo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0(850) 222 06 06
Çalışma SaatleriPazartesi – Cumartesi
08:30 – 19:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

MNG Kargo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0(850) 222 06 06
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@mngkargo.com.tr
Öneri & Şikayet FormuForm için tıklayın.
Hasar / Kayıp BildirimiForm için tıklayın.
Whatsapp İletişim0(850) 222 06 06
Teslimat Noktaları ve ŞubelerŞubelerin iletişim bilgileri için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiAyazağa Mah. Azerbaycan Cad. 1B, Bulvar Ofis No:109/B, Kat: 3 Sarıyer/ İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0(212) 366 55 55
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Sürat Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sürat Kargo ile ilgili en çok merak edilen konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için Sürat Kargo hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Sürat Kargo müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Trendyol Express müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

MNG Kargo’nun Açılımı Nedir?

mng kargo2

MNG Kargo’nun açılımı Mehmet Nazif Günal’ın isminin baş harfleridir. Mehmet Nazif Günal, MNG Kargo’nun kurucusudur ve 2017 yılında MNG Kargo’yu Sancak Ailesine devretmiştir.

MNG Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

mng kargo

MNG Kargo çalışma saatleri 08:30 – 18:00 olarak belirlenmiştir. Hafta içi 08:30 – 18:00 aralığında çalışan MNG Kargo şubeleri, cumartesi günleri 09:30 – 14:00 aralığında hizmet verir. Pazar günleri MNG Kargo şubeleri kapalıdır ve dağıtım yapılmaz.

MNG Kargo Evden Kargo Alır Mı?

MNG Kargo ‘kurye çağır’ hizmetiyle evinizden ya da iş yerinizden kargo alabilir. Ancak ekstra ücret talep edilir. Kurye çağırmak için MNG Kargo müşteri hizmetleri 0(850) 222 06 06 numarası ile görüşebilir veya web sitesi üzerinden kurye çağır hizmetini kullanabilirsiniz.

MNG Kargo, Şubede Kaç Gün Kargo Bekletir?

mng kargo 3

MNG Kargo adresinize teslimat gerçekleştiremediyse üç gün boyunca dağıtımı yapacak olan şubede kargonuzu bekletir. Üç gün içinde T.C. kimlik kartınızla birlikte kargonuzu teslim alabilirsiniz. Ancak üç gün sonunda kargonuz, gönderici adresine iade edilecektir. Size en yakın MNG Kargo şubesini bulmak için tıklayın.

MNG Kargo’yu Nasıl Şikayet Edebilirim?

MNG Kargo ile yaşadığınız kargo, şube, hasar, kayıp, ödeme vb. sorunlar için MNG Kargo çağrı merkezi numarası 0(850) 222 06 06 ile görüşebilir veya Ulaştırma Bakanlığı’na şikayet edebilirsiniz.

MNG Kargo Kaç Günde Teslimat Yapar?

mng kargo 4

MNG Kargo, gönderici ve alıcı adresleri arasında 600 KM’lik bir mesafe varsa 1 – 2 iş günü içinde teslimat yapar. Gönderici – alıcı adresleri arasında 1000 KM’lik mesafe varsa iki – üç iş gününü bulabilir. 5 iş günü geçmesine rağmen kargonuz size teslim edilmediyse MNG Kargo iletişim 0(850) 222 06 06 numarası ile görüşerek şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top