Dicle Elektrik Müşteri Hizmetleri

Dicle Edaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası cagrimerkezinumarasi.com

Dicle Elektrik Perakende Satış Anonim Şirketi veya yaygın ismiyle Dicle EDAŞ, beş milyonu aşkın nüfusa elektrik dağıtım hizmeti sunmaktadır. Eksim Holding çatısı altında faaliyet gösteren Dicle Elektrik, Diyarbakır, Siirt, Şanlıurfa, Mardin ve Batman’da elektrik dağıtımından sorumludur.

Dicle Elektrik müşteri hizmetleri 444 69 96 numarasıyla arıza, fatura sorgulama, kayıp – kaçak, abonelik, taahhüt vb. konularda 7/24 telefonla destek sunuyor.

1 milyonu aşkın aboneye sahip olan Dicle Elektrik, beş milyonu aşkın nüfus için elektrik dağıtım ve tedarik hizmeti sunuyor. Dicle Elektrik, beş şehirde 68’i aşkın lokasyonda hizmet vermektedir. Aynı zamanda Dicle Elektrik’in sahibi olan Eksim Holding, bölgenin elektrik ihalesini 2042 yılına kadar kazanmıştır.

Dicle Elektrik müşteri hizmetleri Türkçe, Kürtçe, Arapça ve Zazaca olmak üzere dört farklı dilde destek sağlıyor. Fatura, abonelik kapatma, itiraz, kayıp – kaçak vb. birçok konuda Dicle Elektrik çağrı merkezi numarası ile görüşerek çözüm bulabilirsiniz.

Akedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Dicle Elektrik iletişim kanalları ve Dicle Elektrik hakkında en çok merak edilen sorular yer alıyor.

Dicle Elektrik Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 69 96
Çalışma SaatleriDicle Elektrik çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Dicle Elektrik İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 69 96
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresidestek@dicleelektrik.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Şırnak Genel Müdürlük0486 280 33 50
Batman Genel Müdürlük0488 280 33 50
Siirt Genel Müdürlük0484 280 33 50
Genel Müdürlük AdresiPaşabağı Mah. 160. Sokak No: 8 (Valilik Bitişiği, 3.Noter arkası) Haliliye/Şanlıurfa
Genel Müdürlük Telefon Numarası0414 314 67 19
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, LinkedIn

Dicle Elektrik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Dicle Elektrik ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin Dicle Elektrik hakkında merak ettiklerini araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık. Yorumlarda Dicle Elektrik müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Ayedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Dicle Elektrik Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

Bölgenizde yaşanan arıza, kesinti vb. sorunları Dicle Elektrik müşteri hizmetleri numarası 444 69 96 veya Dicle Elektrik mobil uygulaması üzerinden bildirebilirsiniz.

Dicle Elektrik Kimin?

Dicle Elektrik, 2010 yılında özelleştirilmiş ve Eksim Holding tarafından satın alınmıştır. Eksim Holding, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa, Mardin ve Siirt şehirlerinin elektrik dağıtımından sorumludur ve ihaleyi 2042 yılına kadar kazanmıştır.

Dicle Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dicle Elektrik abonelik başvurusu için:

  • E – Devlet hesabınızı kullanabilir,
  • Dicle Elektrik şubelerini ziyaret edebilir,
  • Dicle Elektrik mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Abonelik için T.C. kimlik kartı, DASK poliçesi ve sayaç numarası yeterli olmaktadır. Dicle Elektrik çağrı merkezi ile görüşerek abonelik ile ilgili detayları öğrenebilirsiniz. E – Devlet’ten online başvuru yapmak için tıklayın. 

Dicle EPSAŞ İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dicle EPSAŞ’ta teknik, idari ya da diğer bölümlerde çalışmak için resmi web sitesinden başvuru yapabilir ya da size en yakın Dicle Elektrik şubesini ziyaret edebilirsiniz. Online başvuru ve açık pozisyonlar için tıklayın. 

 

Scroll to Top