E-Bebek Müşteri Hizmetleri

E Bebek Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2001 yılında Halil Erdoğmuş tarafından kurulan E – Bebek, ilk etapta e – ticaret hizmeti veriyordu. Sonraki yıllarda büyüyerek e – ticarete ek olarak mağazacılık hizmeti de başladı. Günümüzde E – bebek, Türkiye’nin en büyük anne & bebek mağazası grubudur.

E – bebek müşteri hizmetleri 0216 325 11 11 numarasıyla sipariş, iade, değişim, ürün bilgisi, kampanya, ödeme, şikayet vb. konularda hızlı bir destek sağlıyor.

Türkiye’nin 58 ilinde 188 mağazasıyla hizmet veren E-bebek, anne ürünlerinden 4 – 5 yaşa kadar birçok ürün gurubunun satışını yapmaktadır. Oyuncak, mama, kıyafet, akülü araba, emzirme ürünleri, bebek beslenme gereçleri, beşik, oto koltuğu vb. birçok ürün grubu için E – bebek tercih ediliyor.

E – bebek, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Balıkesir, Kocaeli, Zonguldak, Yalova, Samsun, Denizli, Tekirdağ vb. birçok şehirde hizmet veriyor. İstanbul’da 51 mağazası bulunurken Ankara’da 16 ve Bursa’da 10 mağazası bulunuyor.

Civil müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

İçeriğimizin devamında E – bebek iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

E – Bebek Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0216 325 11 11
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

E – Bebek İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0216 325 11 11
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibizeyazin@ebebek.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
MağazalarSize en yakın E – bebek mağazasını görmek için tıklayın.
YardımE – bebek yardım ve öneriler için tıklayın.
Faks(0216) 428 33 54
Genel Müdürlük Adresiİçerenköy, Değirmen Yolu Cd. No:37 D:6, 34752 Ataşehir/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0216) 325 73 25
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

E – Bebek Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

E – bebek ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? Tüketicilerin en çok merak ettiği soruları sizin için cevaplandırdık! Yorumlarda E – bebek müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Joker müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

E – Bebek Kaç Mağazası Var?

e bebek1

E – Bebek’in Türkiye genelinde 58 ilde 188 mağazası bulunuyor. Aynı zamanda yakın zamanda Azerbaycan, Kazakistan, ABD, Fransa vb. ülkelerde de mağaza açması bekleniyor.

E – Bebek Ürünleri Kaliteli Mi?

E – Bebek kaliteli ürünleriyle ebeveynlerin en fazla tercih ettiği markalar arasında yer almayı başarıyor. Pamuklu kıyafet ürünleri bebek cildine uyumlu olurken birçok oyuncak grubunda sağlıklı plastikler kullanılıyor. Ayrıca beslenme gereçlerinde BPA içermeyen ürünler bulunuyor.

Ürünlerle ilgili sorunlarınızı E – bebek müşteri hizmetleri numarası 0216 325 11 11 ile görüşebilir ve şikayet kaydı oluşturabilirsiniz.

E – Bebek Güvenilir Mi?

e bebek2

Yirmi yılı aşkın süredir e – ticaret ve mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren E – bebek, en güvenilir anne & bebek markaları arasında yer alıyor.

E – Bebek Franchise Veriyor Mu?

Hayır, E – bebek franchise sistemine sahip değil. Mağazaların tamamı E – bebek tarafından açılıyor ve personel tarafından yönetiliyor.

E – Bebek Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

ebebek2

E – bebek üyeliğinizi iptal etmek için E – bebek müşteri hizmetleri 0216 325 11 11 numarası ile görüşebilir veya E – bebek web sitesi üzerinden canlı yardıma bağlanabilirsiniz.

E – Bebek Hangi Kargo ile Çalışıyor?

E – Bebek, PTT Kargo ve UPS Kargo ile çalışıyor. Ancak tüketicilerin kargo şirketi tercihi için herhangi bir seçeneği yok. Kargo şirketi seçimi sistem tarafından yapılıyor.

E – Bebek Teslimat Süresi Kaç Gün?

ebebek 3

E – Bebek’ten online alışveriş yaptığınızda İstanbul içi aynı gün veya 1 – 3 iş günü içinde teslimat yapılıyor. Diğer şehirler için teslimat süresi ortalama 4 – 5 iş günü olarak belirlenmiştir. Detaylı bilgi için tıklayın.

E – Bebek Şikayeti Nasıl Yapılır?

E – Bebek’ten satın aldığınız ürün/hizmetle ilgili sorunlarınızı E – Bebek müşteri hizmetleri 0216 325 11 11 numarasına bildirebilirsiniz. Aynı zamanda Tüketici Hakem Heyetleri aracılığıyla da şikayetinizi bir üst kurula taşımanız mümkün.

Miniço müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top