Emlakbank Müşteri Hizmetleri

emlakbank musteri hizmetleri

Emlak Katılım Bankası tarafından sunulan tüm bankacılık ürün ve hizmetleri için çağrı merkezi başta olmak üzere online iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz. Emlakbank ticari kart başvurusu veya bireysel nakit kartı veya kredileri hakkında her konuda bankanın iletişim kanallarını kullanarak hizmet almanız mümkündür. Emlak Katılım Bankası hizmetlerine ilişkin karşılaştığınız sorunların çözümünde banka tarafından belirlenen iletişim yöntemleri dışında hiçbir yöntemi tercih etmeniz tavsiye edilmez. Türkiye’nin ilk ve tek emlak bankası olan Emlak Katılım Bankası bireysel ve kurumsal hizmetler için farklı tür alternatif işlem kanalları ile hizmet sağlar.

Emlakbank Müşteri Destek Merkezi

Emlak Katılım Bankası tarafından sunulan bankacılık hizmetlerine yönelik sorunlarınızın çözümü için bankanın müşteri destek sayfası üzerinde yer alan iletişim kanallarını kullanarak yardım talep edebilirsiniz. Kurumsal veya bireysel tüm hizmetlere ilişkin iletişim adreslerini Emlakbank iletişim adresleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Üzerinden banka ile iletişime geçmek istediğiniz yöntemi belirleyerek sorunlarınızı kısa süre içinde iletebilirsiniz. Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından biri olan Emlakbank müşteri memnuniyeti odağında online ve doğrudan iletişim hizmetleri sağlar.

Emlakbank İletişim Formu

Emlak Katılım Bankası hizmetlerine ilişkin yaşadığınız sorunlar için şikayet ve çözüm süreci sayfaları üzerinden destek almanız yeterlidir. Emlakbank tüketici kredisi veya kurumsal kredilere ilişkin sorunlarınız için iletişim formunu kullanarak kısa süre içinde sağlıklı çözüm önerileri alabilirsiniz. Bankaların son yıllarda dijital bankacılık üzerinden çözüm önerileri sağlaması sayesinde tüm şikayetlerinizin çok daha kısa sürede kaliteli bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Her iki sayfa üzerinden de bankaya yönelik şikayet, öneri veya isteklerinizi online olarak iletmeniz mümkündür.

Emlakbank İletişim E – Posta Adresi

Emlak Katılım Bankası ile e – posta üzerinden iletişim kurmak isteyen tüm müşterileri için hızlı ve alternatif çözümler sağlanır. Kurumsal e – posta adresi üzerinden resmi yazışmalarınızı elektronik ortamdan yaparak kısa süre içinde sürecin sonuçlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Fax ve posta yolundan çok daha kısa sürede sonuçlanan e – posta iletişimini: musterimemnuniyeti@emlakbank.com.tr adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Emlakbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlak Katılım Bankası çağrı merkezi numaraları üzerinden kısa sürede yardım alabilirsiniz.

  • Emlak Katılım Bankası Çağrı Merkezi: 0 850 222 26 26
  • Emlak Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri: 444 26 26
  • Emlak Katılım Bankası Fax: +90 216 275 25 25

Emlakbank kredi oranları, kredi başvuru ve detayları, şikayet ve öneriler dahil olmak üzere tüm işlemlerinizi Emlakbank İletişim sayfası üzerinde yer alan işlem kanalları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Emlakbank Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma  

0 850 222 26 26 veya 444 26 26 çağrı merkezini arayarak doğrudan Emlak Katılım Bankası müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Kısa süre içinde müşteri temsilcisine aktarılarak bankanın sunduğu tüm hizmetler için yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için banka tarafından belirlenen telefon numaralarını aramanız yeterlidir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Emlakbank Sosyal Medya Hesapları

Emlak Katılım Bankası sosyal medya hesapları üzerinden tüm sorunlarınızı bankaya iletebilir veya Emlakbank kredi kartı ve kredi kampanyaları hakkında güncel kampanya ve duyuruları takip edebilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve YouTube başta olmak üzere tüm popüler sosyal medya platformları üzerinden müşterilere destek sağlanır. Sosyal medya hesapları veya çağrı merkezi üzerinden tüm sorunlarınız hakkında banka yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Scroll to Top