EPttAVM Müşteri Hizmetleri

ePttAVM Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin güvenilir e – ticaret platformlarından biri olmayı başaran ePttAVM, ürün ve hizmetlerine ilişkin her konuda müşterilerine kurumsal destek sunarak çözüm önerileri geliştirmektedir. Firmanın güncel iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde ePttAVM’nin tüm ürün ve hizmet sorunlarına yönelik kurumsal iletişim desteği alarak sorunlarınıza yanıt bulabilirsiniz. Online veya doğrudan iletişim kanallarıyla aktif olarak iletişim hizmeti sunmayı başaran firmanın tüm müşteri hizmetleri iletişim kanalları kaliteli ve hızlı yanıt almanızı sağlar. EPttAVM iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde tüm ürün ve hizmetlere yönelik sorunlarınız hakkında geri bildirim verebilirsiniz.

EPttAVM Müşteri Yardım/Destek Merkezi

Online alışverişlerinizde ePttAVM’yi tercih ederek yapacağınız işlemlerde yaşanan herhangi bir sorun hakkında kurumsal destek almak için firmanın güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Online iletişim kanalları üzerinden kısa sürede destek alarak her konuda sorunlarınız hakkında hızlı çözüm önerileri alabilirsiniz. İletişim yöntemleri, üyelik, sipariş durumu, iptal ve iadelere ilişkin her konuda hızlı hizmet almak için SSS yardım sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

EPttAVM İletişim Formu

EPttAVM ürün ve hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda firmaya online olarak geri bildirimde bulunmak ve sorunlarınız hakkında hızlı dönüşler almak için güncel iletişim formlarını kullanabilirsiniz. İade, iptal, şikayet, öneri ve görüşleriniz için doğrudan iletişim formlarını kullanabilirsiniz.

EPttAVM Kurumsal E – Posta İletişim Adresi

destek@epttavm.com kurumsal müşteri hizmetleri iletişim ve destek elektronik posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışmalarınızı yapabilir ve her konuda yardım alabilirsiniz.

EPttAVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EPttAVM müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanarak günün her saatinde kaliteli ve hızlı kurumsal iletişim desteği alabilirsiniz. Firmanın sunduğu tüm ürün ve hizmetlerine yönelik kesintisiz ve en hızlı müşteri hizmetleri desteğini alabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilir ve şikayet, öneri veya taleplerinizi firma temsilcisine ileterek kurumsal destek alabilirsiniz. Her konuda müşteri hizmetleri numarasını kullanarak firmadan kurumsal yardım alabilirsiniz.

  • EPttAVM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 1 788

EPttAVM Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Türkiye’nin önemli e – ticaret platformlarından biri olmayı başaran ePttAVM tarafından müşteri hizmetleri desteği doğrudan iletişim kanallarıyla etkili ve kaliteli bir şekilde sunulur. Firmanın güncel müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan hemen sonra ürün ve hizmet detaylarına ilişkin firma ile görüşmek istediğiniz tüm konularda kurumsal yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan hemen sonra herhangi bir işlem yapmadan direkt müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür.

PTT müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

EPttAVM Sipariş Takip

PTT güvencesiyle Türkiye’nin her yerine hızlı gönderi gerçekleştiren ePttAVM tarafından online sipariş takip desteği de sunulur. Bu sayede gönderiniz hakkında detaylı ve güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

EPttAVM Şikayet Hattı

Ürün ve hizmetlerine ilişkin ePttAVM’ye şikayet bildiriminde bulunmak için doğrudan iletişim kanallarını kullanabilir veya en hızlı yanıtları almak için müşteri hizmetleri iletişim numaralarını kullanarak hızlı yanıt alabilirsiniz.

  • EPttAVM Şikayet Hattı: 444 1 788

EPttAVM Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya hesaplarını takip ederek firmanın ürün ve hizmetlerine yönelik güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir veya firma ile görüşme sağlamak için geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz. Aktif tüm güncel sosyal medya hesapları ile müşteri desteğini sosyal medya üzerinden de sağlamaktadır. EPttAVM sosyal medya hesapları:

Scroll to Top