Evkur Müşteri Hizmetleri

Evkur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evkur, 1987 yılında ilk mağazasını açmış ve günümüzde yaklaşık 90 mağazasıyla faaliyetine devam etmektedir. Türkiye’de 42 ilde hizmet veren Evkur, elektronikten mobilyaya, kişisel bakım ürünlerinden spor aletlerine kadar geniş bir alanda satış yapıyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde bilgisayar, televizyon, koşu bandı, tencere takımı, oyuncak, beyaz eşya, parfüm, davlumbaz vb. yüzlerce farklı kategoriyi tek bir çatı altında buluşturan Evkur, mağazaları ve online sipariş ile müşterilerine hitap etmektedir.

Evkur müşteri hizmetleri 0 212 473 46 46 numarasıyla mağaza bilgisi, ödeme yöntemleri, sipariş, şikayet vb. konularda destek sunuyor.

Müşterileri için farklı ürün kategorilerini portföyüne ekleyen Evkur, ikinci el araç satışıyla da ön plana çıkıyor. Evkur ile Volkswagen, Porsche, Ford ya da Mercedes markalı araçları taksitli olarak satın almak mümkün. Ayrıca bireysel ve ticari araçlar için farklı ödeme yöntemleri de sağlanıyor. Evkur müşteri hizmetleri ile görüşerek ikinci el araç alım/satımı hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca araç ilanları da Evkur web sitesinde yayınlanıyor.

Evkur, kredi kartsız 36 aya kadar taksit yaparak müşterilerini memnun etmektedir. Elden taksit ile alışveriş yapmak isteyen birçok kişi Evkur mağazalarını tercih ediyor. Aynı zamanda Evkur müşterileri, peşinat ödemeden taksitli alışveriş imkanına da sahip olmaktadır.

Kredi kartsız ve elden taksit ile alışveriş yapmak isteyen birçok kişi Evkur mağazalarına başvuruyor. Ancak elden taksit yapılan ürünlerin maliyeti, kredi kartı veya peşin yapılan alışverişlere oranla daha fazla çıkabiliyor.

İçeriğimizin devamında Evkur iletişim kanalları hakkında detayları inceleyebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Evkur Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0 212 473 46 46
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Evkur İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0 212 473 46 46
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@evkur.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
MağazalarSize en yakın Evkur mağazasını bulmak için tıklayın.
Yardım SayfasıEvkur yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Evkur Araç Satışı0533 818 63 35
Genel Müdürlük AdresiHalkalı Merkez Mahallesi Basın Ekspres Yolu Evkur Plaza No:33 Kat:9 Küçükçekmece / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 473 47 47
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Evkur Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Evkur ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? Tüketicilerin en çok merak ettiği soruları araştırdık ve yanıtladık. Yorumlarda Evkur çağrı merkezi ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Evkur Elden Taksit Yapıyor Mu?

Evet, Evkur’dan kredi kartı kullanmadan taksitli alışveriş yapabilir ve 24 ay vade avantajından yararlanabilirsiniz. Ayrıca peşinatsız elden taksit avantajı da sağlanıyor. Evkur müşteri hizmetleri ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Evkur Kimin?

Evkur’un sahibi Hasan Kan’dır. Aynı zamanda tamamen yerli bir şirkettir.

Evkur Kredi Notuna Bakıyor Mu?

Evet, Evkur’dan kredi kartsız alışveriş yaptığınızda veya ihtiyaç finansmanı kullanarak alışveriş yapmak istediğinizde kredi notunuz araştırılır. Kredi notu düşük olan kişiler için finansman desteği sağlanmıyor. Ayrıntılı bilgi için Evkur iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Evkur Onay Süreci Kaç Gün?

Evkur’dan ihtiyaç finansmanı ya da elden taksit ile yapılan alışverişler için onay süresi 3 günü bulabiliyor. Ancak genelde hafta içi günlerinde 24 saat içinde sonuçlanmaktadır.

Diğer içeriğimiz Taşpınar müşteri hizmetleri için tıklayın.

Scroll to Top