Taşpınar Müşteri Hizmetleri

Taşpınar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taşpınar, 30 yılı aşkın süredir mobilya, beyaz eşya, ev aletleri ve teknoloji ürünlerinin satışını yapıyor. Ankara merkezli firma, taksitli satış ve elden taksit imkanıyla yüzbinlerce müşteriye ulaşmayı başardı. Günümüzde Ankara’da 33, Kırıkkale’de iki mağazasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Taşpınar müşteri hizmetleri 0850 420 6060 numarasıyla ödeme, mağaza, ürün bilgisi, stok, değişim, montaj, şikayet ve öneri gibi konularda telefonla destek sağlıyor.

Elden taksit ile alışveriş imkanı sunan Taşpınar, birçok üründe 6, 12, 24 ve 36 gibi farklı vadelerde taksit yapıyor. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen ya da taksitli alışveriş yapmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Taşpınar mağazalarında mobilyadan küçük ev aletlerine, beyaz eşyadan akıllı telefona, züccaciye ürünlerinden televizyona kadar pek çok ürün satın alınabilir. Aynı zamanda Taşpınar mobil uygulaması ya da web sitesi aracılığıyla ürünler hakkında bilgi edinmek mümkün.

Evkur müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Taşpınar, sadece mağazaları aracılığıyla satış yapıyor. Dolayısıyla online sipariş vermek ya da alışveriş yapmak mümkün değil. Mağazalardan alınan ürünler, yetkili servis tarafından monte ediliyor veya kurulumu sağlanıyor.

Taşpınar Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 420 6060
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 09:00 – 19:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Taşpınar İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 420 6060
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@taspinar.com
Whatsapp Destek Hattı0850 420 6060
İş BaşvurusuForm için tıklayın.
MağazalarSize en yakın Taşpınar mağazasını görmek için tıklayın.
Yardım ve ÖneriTaşpınar yardım ve öneri sayfasını incelemek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiYukarı Yahyalar Mah. İvedik Cad.962 Sok. Yenimahalle/ ANKARA
Genel Müdürlük Telefon Numarası0850 420 6060
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Taşpınar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Taşpınar ile ilgili daha fazla soruya göz atmak ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için yanıtladık! Yorumlarda Taşpınar müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Modalife müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Taşpınar Elden Taksit Yapıyor Mu?

taspinar

Evet, Taşpınar mağazaları aracılığıyla elden taksit ile alışveriş yapılabilir. Taşpınar, elektronikten züccaciyeye, mobilyadan beyaz eşyaya kadar her üründe elden taksit fırsatı sunuyor.

Taşpınar Mağazaları Güvenilir Mi?

Taşpınar, sektördeki otuz yılı aşkın deneyimiyle güvenilir ve kolay alışveriş imkanı sunuyor. Ancak zaman zaman müşterilerin ödeme, montaj vb. şikayetleri olabiliyor. Şikayetleriniz için Taşpınar müşteri hizmetleri numarası 0850 420 6060 ile görüşebilirsiniz.

Taşpınar Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

taspinar 1

Taşpınar mağazalarından satın aldığınız ürünleri, orijinal kutusu bozulmadığı sürece 14 gün boyunca herhangi bir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz. Size en yakın Taşpınar mağazasına başvurarak iade formu talep edebilir ve ürün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

Taşpınar Hangi İllerde Var?

Taşpınar mağazaları Ankara’da 33, Kırıkkale’de 2 şubeyle hizmet veriyor.

Taşpınar Taksit Ödeme Nasıl Yapılır?

Taşpınar’dan aldığınız ürünlerin taksitlerini, Taşpınar mağazaları aracılığıyla ödeyebilir ya da Vadeli App uygulamasını indirerek kredi kartı ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Vadeli App hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın. 

Taşpınar’ın Sahibi Kimdir?

taspinar 2

Taşpınar’ın sahibi Ertan Üşenmez’dir. Aynı zamanda Ertan Üşenmez, Gamador İnşaat, Gamador Besi Çiftliği ve Borsa Döner’in sahibidir.

Taşpınar Şikayeti Nasıl Yapılır?

Taşpınar’dan aldığınız ürün ya da hizmete yönelik şikayetlerinizi Taşpınar müşteri hizmetleri 0850 420 6060 numarasına bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri aracılığıyla sorununuz için kısa sürede çözüm sağlanacaktır. Anlaşmazlığın ilerlemesi durumunda Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurabilirsiniz.

Taşpınar’dan Telefon Nasıl Alınır?

Taşpınar’dan elden taksit veya kredi kartı ile telefon alabilirsiniz. Şubeden beğendiğiniz modele göre vade sayısı ve ödeme tutarı farklılık gösterecektir. Aynı zamanda telefon ücretinin yüksek olması durumunda kefil göstermeniz gerekebilir. Taşpınar’da satılan telefonları incelemek için tıklayın.

Scroll to Top