Farmasi Müşteri Hizmetleri

farmasi musteri hizmetleri

1950’lere kadar uzanan köklü geçmişi ile Farmasi, Türkiye’nin en önemli yerli kozmetik markaları arasında bulunuyor. İlaç ve hammadde üretimi amacıyla kurulan şirket, kuruluşundan günümüze kadar hızlı bir büyüme yaşamıştır. Günümüzde Farmasi markalı ürünler 125 ülkeye ihraç ediliyor.

Farmasi müşteri hizmetleri 0216 430 1999 numarasıyla üyelik, sipariş, katalog, öneri, şikayet, ürün bilgisi vb. konularda destek sağlıyor.

Doğrudan satış yöntemini kullanan Farmasi, kadın erkek, genç yaşlı fark etmeksizin herkes için kazançlı bir iş modeli sunuyor. Bu yöntem ile katalog ürünlerini satan kişiler her satış için ürüne bağlı olarak komisyon kazanmaktadır. Aynı zamanda takım lideri ya da ekip lideri olan kişiler, üye yaptığı kişilerin satışlarından da kazanç elde ediyor.

Farmasi, doğal ve katkısız ürünleriyle ön plana çıkıyor. Aynı zamanda markanın helal sertifikası da bulunuyor. Müşteriler tarafından en çok beğenilen diğer özelliği ise hayvan deneylerinin yapılmaması. Öte yandan birçok üründe vegan sertifikası da bulunuyor.

Avon müşteri hizmetleri içeriği için tıklayın!

Farmasi başta kozmetik ürünleri olmak üzere gıda takviyeleri, cilt bakımı, temizlik ürünleri, glutensiz ürünler, kahve, güneş kremi, parfüm vb. birçok alanda üretim yapmaktadır. Kendi laboratuvarlarında üretim yapan Farmasi, doğal ve katkısız ürünleri sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor.

İçeriğimizin devamında Farmasi iletişim kanalları ile ilgili diğer alternatiflere göz atabilir ya da en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Farmasi Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0216 430 1999
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Farmasi İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0216 430 1999
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresifarmasi@hs01.kep.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Girişimci Başvuru FormuForm için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiÖmerli Merkez Mah. Uran Cad. No:33 Çekmeköy / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 435 79 80
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Farmasi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Farmasi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcıların en çok merak ettiği soruları araştırdık ve sizin için özenle yanıtladık! Yorumlarda Farmasi müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Farmasi Kimin?

farmasi2

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur ve günümüzde Tuna ailesi Farmasi’nin sahibidir. Bir aile şirketidir.

Farmasi Kazançlı Mı?

Farmasi, satış yaptığınız sürece aylık çok iyi kazanabileceğiniz iş modeline sahiptir. Buna göre, Farmasi ile aylık kazancınız 200 TL – 30.000 TL aralığında farklılık gösterir. Üye yaptığınız kişilerin satışlarından da kazanç elde edebilirsiniz.

Farmasi’de puan sistemine göre de para kazanılır. Örneğin, 1000 TL’lik puana ulaştığınızda satışlarınızdan %7’lik prim kazanırsınız. 8000 TL puana ulaştığınızda ise %15’lik prim grubuna girerek üst lider olabilirsiniz. Üyelik başvurusu için tıklayın.

Farmasi Ürünleri Doğal Mı?

farmasi1

Farmasi ürünlerinin tamamı doğal değil. Ancak bitkisel içerikli ve %100 doğal ürünleri de bulunuyor. Marka genellikle bitkisel formüller kullanıyor ve vegan içerikli ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Farmasi Üyeleri Satış Yapmak Zorunda Mı?

Farmasi’ye üye olduğunuzda satış yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Ayrıca altı ay boyunca satış yapmayan kişilerin üyelikleri otomatik olarak iptal edilmektedir. Satış yapma zorunluluğunuzun olduğunu söyleyen kişileri Farmasi müşteri hizmetleri 0216 430 1999 numarasına bildirebilirsiniz.

Farmasi’den Ne Zaman Para Kazanılır?

Farmasi’ye üye olduğunuz ve satış yapmaya başladığınız ilk andan itibaren para kazanırsınız. Fatura dönemini takiben ilk paranız, IBAN numarasına yatırılır. Ödemelerle ilgili sorunlarınızı Farmasi çağrı merkezi numarası 0216 430 1999 ile görüşebilirsiniz.

Farmasi Araba Veriyor Mu?

farmasi3

Farmasi, yıllık hedefe ulaşan kişiler için araba veriyor. Ancak iki farklı araba verme sistemine sahip. Buna göre, kişiler bir yıllık kullanıma sahip oluyor veya daha fazla satış yapan takım lideri arabanın ruhsatlı sahibi olabiliyor.

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi üyelik iptali için yapmanız gereken tek şey, sipariş oluşturmamak. İki ay boyunca sipariş vermediğiniz takdirde hesabınız askıya alınıyor ve altı ay sonra otomatik olarak üyeliğiniz siliniyor.

Farmasi müşteri hizmetleri numarası 0216 430 1999 ile görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Farmasi Ürünleri Güvenilir Mi?

farmasi4

Farmasi ürünlerini 72 yıllık bir tecrübeyle 300.000 m2 üzerine kurulu bir tesiste üretiyor. Sektörde temiz, doğal ve bitkisel içerikli ürünleriyle bilinen marka birçok müşterisinin güvenini kazanmış durumdadır. Güvenilir ürünleri ile bilinen Farmasi, doğa ve cilt dostu ürünlere sahip.

Tupperware müşteri hizmetleri bilgisine ulaşmak için tıklayın!

Scroll to Top