Fibabanka Müşteri Hizmetleri

Fibabanka Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Fibabanka’nın kuruluşu 1990 yılına kadar dayanıyor, ancak bugünkü ismi ve hizmet anlayışıyla 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Millenium Bank’ın 2010 yılında satılmasıyla birlikte Fibabanka ismini almıştır. Kurucusu Hüsnü Özyeğin’dir. Uygun faiz oranları ve düşük kredi notuna sahip olan tüketicilere kredi vermesiyle Fibabanka, müşteri sayısını yükseltmeyi başarmıştır. Aynı zamanda çeşitli marka işbirlikleri ile Teknosa, Vatan vb. mağazalar için müşterilere kredi desteği sunmaktadır. Müşteriler, Fibabanka’yı kolay kredi, hızlı işlem ve gelişmiş online bankacılık için tercih ediyor.

Fibabanka müşteri hizmetleri 0850 222 77 77 numarası kredi, kredi kartı başvurusu, ödeme, kayıp / çalıntı bildirimi vb. işlemler için kullanılıyor. Aynı zamanda yine aynı numara ile görüntülü görüşme yaparak hesap açılışı yapılabiliyor.

İçeriğimizin devamında Fibabanka çağrı merkezi ve diğer iletişim kanalları ile ilgili detaylar yer alıyor. Aynı zamanda Fibabanka hakkında merak ettiğiniz soruları en alt kısımda inceleyebilirsiniz.

İş Bankası müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Fibabanka Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 222 77 77
Çalışma SaatleriFibabanka çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra 7’yi tuşlayın.

Fibabanka İletişim

Özel Bankacılık Müşteri Hizmetleri Numarası444 88 88
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@fibabanka.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıFibabanka yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks(0212) 258 37 78
Genel Müdürlük AdresiEsentepe Mah. Büyükdere Cad. No:129 -34394 Şişli / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 381 82 82
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Fibabanka Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Fibabanka ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sizin için en önemli soruları araştırdık ve özenle yanıtladık. Siz de yorumlarda Fibabanka ile ilgili görüş veya önerilerinizi paylaşarak binlerce kişiye yardımcı olabilirsiniz!

Fibabanka’nın Sahibi Kim?

fibabanka1Fibabanka’nın sahibi Fiba Holding’tir. İlgili holding sağlık, enerji, perakende, sanayi, sigorta, finans vb. alanlarda çalışmaktadır. Fiba Holding’in sahibi ve kurucusu ise Hüsnü Özyeğin’dir.

Fibabanka Güvenilir Mi?

Evet, Fibabanka güvenilir bir bankadır. Aynı zamanda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetlenmekte ve ilgili düzenlemelerin yapılması sağlanmaktadır. Fibabanka, son derece güvenilir bankalar arasındadır.

Nasıl Fibabanka Müşterisi Olurum?

fibabanka2Fibabanka müşterisi olmak için Fibabanka çağrı merkezi 0850 222 77 77  ile görüşebilir ve işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Fibabanka mobil uygulamasını indirerek ‘Fibabanka müşterisi olmak istiyorum’ seçeneğini tıklayarak görüntülü görüşme ile müşteri olabilirsiniz. Son olarak Fibabanka şubelerine başvurarak da müşteri olmanız mümkün. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinin.

Fibabanka Nasıl Hesap Açılır?

Fibabanka şubelerine T.C. kimlik kartınız ile başvurarak hesap açma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca online hesap açımı için Fibabanka mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Fibabanka EFT Ücreti Ne Kadar?

Fibabanka EFT ücreti 8 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda gönderilen miktar arttıkça EFT ücreti de yükselebilir. Mesai saatleri içinde veya FAST olarak 1000 TL EFT gönderimlerindeyse ücret alınmıyor.

Fibabanka Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar?

TL cinsinden açılan hesaplarda, Fibabanka hesap işletim ücreti almamaktadır. Dolar veya Euro cinsinden açılan mevduat hesaplarındaysa 2 Dolar ya da 2 Euro işletim ücreti alınır.

Fibabanka Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

fibabanka mobilKolay kredi veren bankalar arasında yer alan Fibabanka, uygun faizleriyle de dikkat çekiyor. Fibabanka müşteri hizmetleri 444 88 88 numarası ile veya Fibabanka mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca vaktiniz varsa Fibabanka şubelerine başvurarak da kredi başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Fibabanka Telefon Kredisi Kaç Taksit?

fibabanka4Satın alacağınız telefonun miktarına göre Fibabanka telefon kredisi taksit sayısı belirleniyor. Buna göre:

  • 3500 TL ve altı telefon alımlarında 12 taksit,
  • 3500 TL ve üstü elektronik cihaz veya telefon alımlarında 24 taksit yapılıyor.

Fibabanka telefon kredisi Vatan Bilgisayar, N11, Teknosa, CarrefourSA vb. yerlerde kullanılabilir.

Fibabanka Kredi Faiz Oranları Ne Kadar?

Fibabanka kredi faiz oranları %1.85 oranından başlıyor. Ayrıca ihtiyaç, taşıt veya konut kredisi faiz oranları farklılık göstermektedir. Konut kredisi faiz oranı ise %1.77 olarak belirlenmiştir. Fibabanka kredi hesaplama aracı için tıklayın.

Fibabanka Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

fibabanka kredikartiBonus ve Fibabanka işbirliğiyle hazırlanan kredi kartlarından kolayca yararlanabilirsiniz. Fibabanka kredi kartı başvurusu için Fibabanka iletişim 444 88 88 numarasıyla görüşebilir veya şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

Fibabanka Kaç Puana Kredi Verir?

Kredi puanınız düşük olsa da Fibabanka’dan kredi çekebilirsiniz. Fibabanka, kredi kullandırma puanları şöyle:

  • 0 – 699: En Riskli
  • 700 – 1099: Orta Riskli
  • 1100 – 1499: Az Riskli
  • 1500 – 1699: İyi
  • 1700 ve üstü: Çok İyi

Buna göre kredi puanınız 1060 ve üstü ise aynı zamanda kredi kullanmanıza engel olan bir durum yoksa kredi kullanmanız yüksek ihtimal içerir.

Fibabanka Kiraz Hesap Nedir?

fibabanka3Fibabanka kiraz vadeli hesap ve vadesiz hesabın birleşimi olarak adlandırılabilir. Bu sayede hesabınızdaki para gece saatlerinde faiz ile değerlendirilirken günün her saatinde paranızı harcamaya devam edebilirsiniz. Kiraz Hesap, TL, Dolar, Euro, Altın, Gümüş vb. farklı türlerde açılabiliyor. Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgiye erişebilirsiniz.

Fibabanka Şubeleri Türkiye’de Kaç Tanedir?

Fibabanka’nın Türkiye’de 20 ilde altmışı aşkın şubesi bulunmaktadır. Bankacılık ve kredi işlemlerinizin tamamını Fibabanka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. En yakın Fibabanka şubesini bulmak için tıklayın.

 

Scroll to Top