İş Bankası Müşteri Hizmetleri

türkiye iş bankası

Türkiye İş Bankası veya yaygın ismiyle İş Bankası, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün emriyle kurulmuştur. Günümüzde Türkiye’nin en büyük özel bankası konumundadır. Aynı zamanda dünyanın en büyük ilk iki yüz bankası arasında yer alır. Bireysel ve ticari bankacılık alanlarında hizmet veren İş Bankası, sigorta, BES, emeklilik vb. farklı alanlarda da faaliyet göstermektedir.

İş Bankası müşteri hizmetleri 0850 724 0 724 numarasıyla transfer, ödeme, kredi kartı, kayıp/çalıntı, borç yapılandırma, KOBİ bankacılığı, kredi vb. konularda 7/24 destek sağlıyor.

Müşteri ilişkilerine bir hayli önem veren İş Bankası, birçok işlemi online olarak tamamlama imkanı sunuyor. Kredi, kredi kartı, POS, mevduat hesabı, trafik sigortası, borç ödeme vb. birçok işlemi İş Bankası mobil uygulaması üzerinden tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda kredi veya kredi kartı başvuruları da mobil uygulamadan yapılabiliyor.

İş Bankası’nın Türkiye genelinde 1132 şubesi bulunurken Almanya, Gürcistan, Kazakistan vb. farklı ülkelerde de hizmet vermeye devam ediyor. Aynı zamanda İş Bankası, geniş hizmet alanı haricinde sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çekiyor. Kültür Yayınları, İş Sanat, Türkiye İş Bankası Müzesi vb. farklı alanlarda sosyal sorumluluk projelerini yürütmeye devam etmektedir.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında İş Bankası iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya İş Bankası hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

İş Bankası Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 724 0 724
Çalışma Saatleriİş Bankası çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

İş Bankası İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 724 0 724
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiisbankasi​@hs02.kep.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Yurtdışından İletişim+90 850 724 0 724
Yardım Sayfasıİş Bankası yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Şube ve ATMSize en yakın İş Bankası şubesi veya ATM’yi bulmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiLevent Konaklar Mah. Büyükdere Cad. Meltem Sok. İş Kuleleri No:1 / Levent / Beşiktaş / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 316 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

İş Bankası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İş Bankası ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atmak ister misiniz? Sizin için en çok merak edilen soruları araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda İş Bankası müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Garanti BBVA müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İş Bankası Çalışma Saatleri Nedir?

isbankasi2

İş Bankası çalışma saatleri 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 olarak belirlenmiştir. 12:30 ve 13:30 aralığında bir saatlik öğlen arası vardır. Ayrıca hafta sonları ve resmi tatillerde İş Bankası şubeleri kapalıdır.

İş Bankası Kimin?

İş Bankası, Mustafa Kemal Atatürk tarafından kurulmuştur. Günümüzde %37,26 hissesi Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’na, %28,09 hissesi Atatürk Hisseleri’dir ve CHP’ye aittir. Geride kalan %34,65 hisse ise halka açıktır.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Nedir?

isbankasi

İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,15 olarak belirlenmiştir. Faiz oranı kredi puanı, vade sayısı vb. koşullara bağlı olarak değişebilir. Size özel faiz oranları hakkında bilgi edinmek için İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724 ile görüşebilirsiniz.

İş Bankası Şubeye Gitmeden Hesap Açma Nasıl Yapılır?

İş Bankası müşterisi olmak için şubeye gitmenize gerek yok. Akıllı telefonunuza İşCep mobil uygulamasını indirin, müşteri olmak istiyorum butonuna tıklayın. Görüntülü görüşme ile İş Bankası müşterisi olabilirsiniz. Ancak mutlaka kimlik kartınız yanınızda olmalı.

İş Bankası Kredi Yapılandırma Nasıl Yapılır?

is bankasi2

İş Bankası’ndan aldığınız kredileri yapılandırmak için İş Bankası çağrı merkezi 0850 724 0 724 numarası ile görüşebilir veya size en yakın İş Bankası şubesine başvurabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalara olan borçlarınızı, Borç Kapatma Kredisi ile İş Bankası’nda toplayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top