Gencallar Müşteri Hizmetleri

Gencallar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gencallar markası, Samsun’da başladığı satışlarıyla Gencal ailesinin projesi olarak hayata geçirilmiştir. Perakendecilik sektörüne getirdiği dinamizmle beraber; İstanbul, Kocaeli ve Sakarya’da hizmet vermektedir. Toplamda 11 çok katlı mağazayla beraber satışlarını gerçekleştirmekte olan marka değerini taşımasıyla birlikte, sektörün önde gelen perakendecilik markalarından biri haline gelmiştir. İlk yıllarında üretim odaklı olarak çalışan Gencallar, günümüzde yerli ve yabancı markaların ürünlerini barındırmaktadır.

250’yi aşkın farklı markanın ürünlerinin mağazalarında yer aldığı Gencallar markasında 650 kişiden oluşan ekip çalışmaktadır. Erkek, kadın, çocuk ve bebek giyimlerinde satışa sunduğu ürünleriyle beraber Gencallar markası kendisine özgün konsepte sahiptir. Taxit Card seçeneği sayesinde, avantajlı ödeme yapabilme olanağını müşterileriyle buluşturmaktadır. Gencallar markası tarafından sunulan kart ödeme sistemi sayesinde, kredi kartı gerekmeksizin taksit yapılabilmesi mümkün hale getirilir.

Gencallar markası kapsamında yer alan her marka için Taxit Card alışveriş seçeneğiyle alışveriş yapabilir durumdadır. Gencallar, müşterilerin istekleri ve beklentilerine yönelik olarak gerçekleştirdiği çalışmalarla beraber, perakendecilik sektöründe yüksek ivmeli çıkış yakalayarak büyüme oranını katlamış bir markadır.

Gencallar Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
+90 216 365 34 34

Gencallar Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
gencallar@gencallar.com.tr

Arama Terimleri: gencallar çağrı merkezi numarası, gencallar iletişim bilgileri, gencallar müşteri hizmetleri iletişim, gencallar müşteri hizmetleri numarası, gencallar telefon numarası, gencallar irtibat tel, gencallar şikayet hattı, gencallar şikayet numarası, gencallar e-mail adresi, gencallar destek hattı, gencallar iletişim numarası, gencallar çağrı merkezi

Diğer içeriğimiz Evkur müşteri hizmetleri için tıklayın.

Scroll to Top