Genpa Müşteri Hizmetleri

Genpa Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1965 yılında ticari ve sınai ürünlerin ithalatı amacıyla kurulan Genpa, 1993 yılından beri GSM alanında da faaliyet gösteriyor. Genpa, Zeynel Abidin Erdem tarafından kurulmuştur ve günümüzde Erdem Holding tarafından yönetilir. Günümüzde birçok farklı telefon markasının distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca Turkcell işbirliği de bulunuyor.

Genpa müşteri hizmetleri 0212 359 03 59 numarasıyla teknik destek, arıza, ürün sorgulama, kampanya, ödeme vb. konularda telefonla destek sağlamaktadır.

Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, Lenovo, Omix, OnePlus, Oppo, Realme, Reeder, Samsung, TCL, Tecno, Xiaomi ve Vivo markalı ürünlerin Türkiye distribütörlüğü Genpa tarafından sağlanıyor. Ayrıca telefon, tablet, laptop vb. teknolojik ürünlerin aksesuarları da Genpa tarafından satılıyor.

Genpa, Türkiye’de özellikle teknik destek alanında ön plana çıkmayı başarmıştır. Garantili teknik servis hizmetiyle telefon, tablet ya da laptop gibi farklı ürünlerin bakımını veya onarımını yapmaktadır.

İstanbul, İzmir ve Adana’da bölge satış ofisleri haricinde Türkiye’nin birçok şehrinde satış/onarım ofisleri bulunuyor. Size en yakın Genpa bayisini öğrenmek için Genpa çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Genpa iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

KVK müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Genpa Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0212 359 03 59
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma: 08:15 – 17:15
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Genpa İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0212 359 03 59
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@genpa.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Bayi Başvuru FormuForm için tıklayın.
Arızalı Cihaz KayıtGenpa servis kaydı oluşturmak için tıklayın.
Faks0212 287 27 27
Genel Müdürlük AdresiNispetiye Cad. No:101 34337 Etiler / İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 (212) 359 00 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, LinkedIN,

Genpa Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genpa ile ilgili daha fazla soruyu incelemek ister misiniz? En çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve yanıtladık! Yorumlarda Genpa müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Genpa Hangi Cihazları Tamir Ediyor?

genpa2

Genpa, Alcatel, Apple, Casper, General Mobile, Honor, Huawei, Lenovo, Omix, OnePlus, Oppo, Realme, Reeder, Samsung, TCL, Tecno, Xiaomi ve Vivo markalı cihazların bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir. Online servis kaydı için tıklayın. 

Genpa Kimin?

Genpa, Zeynel Abidin Erdem tarafından kurulmuştur ve günümüzde Erdem Holding tarafından yönetilir.

Genpa Yedek Telefon Veriyor Mu?

genpa1

Genpa, yedek telefon vermiyor. Arıza/bakım süresi 10 iş gününü açmadığı gerekçesiyle Genpa tarafından yedek telefon sağlanmıyor.

Genpa Hangi Günler Açık?

Genpa, hafta içi 08:15 – 17:15 aralığında hizmet veriyor. Cumartesi günleri 09:15 – 15:00 aralığında çalışmaktadır. Bilgi veya teknik destek için Genpa müşteri hizmetleri 0212 359 03 59 ile görüşebilirsiniz.

Genpa Garantiye Nasıl Gönderilir?

Telefon, tablet veya laptop gibi ürünlerinizi Genpa garanti servisine göndermek için Genpa müşteri hizmetleri numarası 0212 359 03 59 ile görüşerek servis kaydı oluşturabilir veya online arıza kayıt formu doldurabilirsiniz.

Genpa Garantili Ne Demek?

genpa3

Genpa garantili veya distribütör garantili ürünlerin arıza, bakım, onarım vb. işlemleri ürünün markası tarafından karşılanır. Örneğin, Samsung telefon aldığınızda distribütör garantili olarak satıldıysa telefonunuzu arıza veya bakım için Samsung servislerine götürebilirsiniz.

Genpa Teknik Servise Nasıl Ulaşabilirim?

0212 359 03 59 numarası ile görüşerek cihazınızın hangi aşamada olduğunu, ne zaman teslim edileceğini veya başka bir kişiye teslim edilmesi gerektiğini ya da fiyat bilgisi öğrenmek istediğinizi iletebilirsiniz.

Genpa Bayi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Telefon, tablet, laptop vb. cihazların bakım ve onarımını yapabiliyorsanız Genpa bayi olarak çalışabilirsiniz. Genpa bayi başvurusu için Genpa müşteri hizmetleri ile görüşebilir veya online olarak form doldurabilirsiniz. Yetkililer, bayi açmak istediğiniz yer, bayi bedeli vb. konular hakkında bilgi verecektir.

Scroll to Top