Lc Waikiki Müşteri Hizmetleri

Lc Waikiki Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1988 yılında Paris’te üç ortak tarafından kurulan LC Waikiki, 1997 yılından beri Türk şirket Tema Tekstil’e aittir. Küçük Ailesi ve Dizdar Ailesi bünyesinde faaliyet göstermeye devam eden LC Waikiki, Türkiye’nin en önemli hazır giyim şirketleri arasında yer alıyor. LC Waikiki, en yakın rakibine önemli bir fark atmayı başarmış ve yurtdışı- yurtiçi faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Günümüzde LC Waikiki, yaklaşık 60 ülkede 1000’i aşkın mağazasıyla hizmet veriyor.

LC Waikiki müşteri hizmetleri 444 4 529 numarasıyla sipariş, ürün bilgisi, stok durumu, şikayet, değişim, iade, ödeme vb. konularda telefonla destek sunmaktadır.

Dream, Home, Baby, Steps vb. farklı mağazalara sahip olan LC Waikiki, yediden yetmişe herkesin evi ve kendi giyim-aksesuar ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor. Ayrıca uygun fiyatlı ürünleriyle bilinen marka, ikonik ürünleriyle de fark yaratmayı başarmış durumda.

Müşteri ilişkilerine önem veren LC Waikiki, kısa zamanda çözüm bulmak isteyen kişiler için Whatsapp numarası, iletişim formu vb. farklı kanallar da sağlıyor. İçeriğimizin devamında LC Waikiki iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

H&M müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

LC Waikiki Çağrı Merkezi

Telefon Numarası444 4 529
Çalışma SaatleriLC Waikiki çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

LC Waikiki İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 4 529
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusteri@lcwaikiki.com
WhatsappLC Waikiki Whatsapp destek ile iletişime geçmek için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
LC Waikiki Wai Wai444 9 924
YardımLC Waikiki ile ilgili yardım ve öneri sayfasına ulaşmak için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresi15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 212 657 55 55
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIN

LC Waikiki Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

LC Waikiki ile ilgili en çok merak edilen sorulara göz atmak ister misiniz? Tüketicilerin en fazla araştırdığı konuları sizin için cevaplandırdık! Yorumlarda LC Waikiki müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Koton müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

LC Waikiki İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

lc waikiki

LC Waikiki iş başvurusu online olarak LC Waikiki İnsan Kaynakları Departmanı’na iletilebilir. Satış danışmanı, tekniker, yönetici, depo operasyon sorumlusu vb. farklı bölümlerde açık pozisyonlar bulunuyor. Online başvuru için tıklayın. 

LC Waikiki Sahibi Kim?

LC Waikiki’nin en önemli ve en büyük iki hissedarı Küçük Ailesi ve Dizdar Ailesi’dir. Ayrıca şirketin en eski ortaklarından biri olan George Amouyal, %7’lik hisseye sahiptir.

LC Waikiki Şikayeti Nasıl Yapılır?

lc waikiki2

LC Waikiki ürün, değişim, personel, mağaza vb. farklı konulara yönelik şikayetlerinizi LC Waikiki çağrı merkezi numarası 444 4 529 ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca LC Waikiki Whatsapp ya da iletişim formunu kullanarak sorunlarınızı yazılı olarak bildirmeniz mümkün.

LC Wakiki Kaç Mağazaya Sahip?

LC Waikiki, Türkiye’nin 80 ilinde ve dünyada 55 ülkede 1000’i aşkın mağazaya sahiptir. Kazakistan, Ermenistan, Fas, Güney Afrika, Endonezya, Mısır, Malezya, Yunanistan, Polonya, Rusya, Arnavutluk vb. birçok ülkede LC Waikiki mağazaları bulunuyor.

LC Waikiki İade Süresi Kaç Gün?

LC Waikiki mağazalarından satın aldığınız ürünleri 30 gün içinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Ancak ürün fişinin mutlaka yanınızda olması gerekiyor. Ayrıca internetten alınan ürünleri 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

LC Waikiki Ne Zaman Kapanıyor?

lc waikiki3

LC Waikiki, AVM mağazaları 10:00 – 22:00 aralığında çalışırken cadde mağazalarının çalışma saatleri 10:00 – 21:00 olarak belirlenmiştir.

LC Waikiki Hangi Kargo ile Çalışıyor?

LC Waikiki, online siparişlerin teslimatı ve iade için UPS Kargo ile çalışıyor. Ayrıca siparişler 2 – 5 iş günü içinde teslim edilmektedir. 5 iş günü geçmesine rağmen siparişiniz size ulaşmadıysa LC Wakiki müşteri hizmetleri telefon numarası 444 4 529 ile görüşebilirsiniz.

UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top