Millenicom Müşteri Hizmetleri

millenicom çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Millenicom Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 333 0 333

Millenicom iletişim kanalları üzerinden firma ile hızlı görüşme sağlayarak her konuda teknik destek, ürün ve hizmetlere ilişkin bilgi alabilirsiniz. Şikayet, talep ve önerilerinizi iletebileceğiniz alternatif tüm iletişim kanalları üzerinden günün her saatinde firma ile görüşme sağlayarak en hızlı şekilde firma ile görüşme sağlamanız mümkündür. Bireysel veya kurumsal hizmet taleplerinize ilişkin farklı iletişim kanalları üzerinden görüşme sağlamanız gerekmektedir.

Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Millenicom müşteri hizmetleri ve destek çözümleri ile kısa süre içinde çağrı merkezi üzerinden veya WahtsApp destek hattı ile görüşme sağlamanız mümkündür. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına gelişmiş pek çok farklı iletişim kanalı üzerinden destek sağlayan firma, kurumsal ve bireysel müşterilerinin çok daha kısa sürede sorunlarına yönelik kesintisiz hizmet almaları için farklı iletişim araçları kullanılmaktadır.

  • Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 333 0 333 (Bireysel)
  • Millenicom Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 333 0 444 (Kurumsal)
  • Millenicom WhatsApp Destek Hattı: 0539 333 0 333
  • Millenicom Ücretsiz Çağrı Merkezi: 0 850 433 04 03
  • Millenicom Faks Numarası: 0 212 707 70 30 / 0212 709 80 30

Millenicom Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Millenicom çağrı merkezi iletişim numaralarından birini arayarak en kısa sürede müşteri temsilcisi ile görüşmek için herhangi bir işlem yapmanız gerek yoktur. Kurumsal veya bireysel müşterileri için farklı iletişim numaraları üzerinden destek sağlayan firma en kısa sürede çağrı merkezine bağlanan müşterileri için hızlı ve kesintisiz hizmet sağlar. Online iletişim kanallarını da kullanarak çok daha kısa sürede görüşme sağlamanız mümkündür.

Millenicom Müşteri Destek Merkezi

Millenicom müşteri hizmetleri iletişim ve destek merkezi üzerinden firma ile görüşme sağlayabileceğiniz tüm iletişim kanallarını görüntülemeniz mümkündür. Müşteri hizmetleri telefon numaraları üzerinden veya online iletişim araçlarını kullanarak firma ile hızlı görüşme sağlamanız mümkündür. Altyapı sorgulama, hız testi ve bulut çözümlerine ilişkin firma tarafından sunulan her türlü ürün ve hizmet hakkında iletişim kanalları üzerinden destek alabilirsiniz.

Millenicom İletişim Formu

Millenicom iletişim formunu kullanarak ad – soyad, iletişim bilgileri ve mesajınızı ilgili alanlara girerek başvurduğunuz konu hakkında tarafınıza hızlı dönüşler yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tüm konularda online iletişim formunu kullanmanız mümkündür.

Millenicom E – Posta Adresi

info@milleni.com.tr kurumsal e – posta adresini kullanarak firmanın ürün ve hizmetlerine ilişkin tüm genel konularda destek alabilirsiniz. Öte yandan iş başvuruları için: HR@milleni.com.tr adresi üzerinden e – posta ile başvurularınızı gerçekleştirmeniz mümkündür. E – posta veya iletişim formu üzerinden hızlı dönüşler alabilirsiniz.

Millenicom Şikayet Hattı

Millenicom hizmetleri ve ürünlerine ilişkin yaşadığınız sorunları şikayet bildirimi yaparak firmaya iletebilir ve kısa süre içinde şikayet bildirimlerinize yönelik hızlı çözümler ve dönüşler alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına güncel iletişim kanalları ile şikayet bildirimlerinizi kısa süre içinde iletmeniz mümkündür. Ayrıca Millenicom çağrı merkezi üzerinden de en hızlı şikayet bildirimlerini gerçekleştirebilirsiniz.

  • Millenicom Şikayet Hattı: 0 850 433 04 03

Millenicom Sosyal Medya Hesapları

Resmi sosyal medya hesapları üzerinden Millenicom ürün ve hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi vererek en kısa sürede sorunlarınızın çözümü için destek alabilirsiniz. Hızlı geri dönüşler almak için bildirim verebileceğiniz gibi firmanın güncel duyuru ve kampanyalarından da haberdar olmak için sosyal medya hesaplarını kullanmanız mümkündür. Millenicom kurumsal ve resmi sosyal medya hesapları:

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top