Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri

nilufer turizm iletisim

Nilüfer Turizm seyahat hizmetlerine ilişkin yaşadığınız tüm sorunları anında müşteri iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanalları ile firmaya iletmeniz mümkündür. Türkiye genelinde hizmet sağlayan Nilüfer Turizm tarafından müşteri memnuniyetini sağlamak için hızlı ve kaliteli hizmet sunulur. Online veya çağrı merkezi üzerinden iletişim sağlayarak firma ile anında görüşme yapabilirsiniz. Online iletişim formu üzerinden dilerseniz sorunlarınızı yazılı olarak firmaya iletebilir dilerseniz de müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden firmaya öneri, şikayet ve taleplerinizi iletebilirsiniz. Nilüfer Turizm iletişim adresleri üzerinden firmanın hızlı iletişim kanalları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nilüfer Turizm İletişim Merkezi

Nilüfer Turizm müşteri destek merkezi üzerinden firmanın iletişim kanallarını görüntüleyebilir ve en kısa sürede kaliteli hizmet alabilirsiniz. Firma kaynaklı yaşanan tüm sorunlar, bilet işlemleri veya hizmet bilgileri için firma tarafından belirlenen iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. Türkiye genelinde sayısız şube ve araçla hizmet veren Nilüfer Turizm, müşteri memnuniyetini sağlamak adına alternatif iletişim kanallarını da aktif olarak kullanmaktadır. Kısa süre içinde söz konusu iletişim kanalları üzerinden firma ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Nilüfer Turizm Müşteri İletişim Formu

Nilüfer Turizm hizmetlerine ilişkin firma ile ilgili yaşadığınız sorunları online iletişim formu üzerinden firmaya ileterek anında çözüm önerileri alabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları mesaj bölümünden iletişim bilgileriniz ile firmaya ileterek kısa süre içinde yaşadığınız soruna ilişkin firma yetkilileri ile görüşme sağlayabilirsiniz. Sorunuzu yazılı olarak iletişim formu üzerinden ifade etmeden önce açık ve anlaşılır bir dille mesajınızı yazdığınızdan ve iletişim formu üzerinde yer alan diğer bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuzdan emin olun.

Nilüfer Turizm İletişim E – Mail Adresi

iletişim@nilufer.com.tr e – posta adresinden Nilüfer Turizm ile resmi yazışmalarınızı yapabilirsiniz. İster kurumsal isterseniz de bireysel olarak öneri, şikayet ve taleplerinizi resmi elektronik posta adresi üzerinden firma yetkililerine iletmeniz mümkündür. Nilüfer Turizm otobüsleri başta olmak üzere tüm hizmetler için yazışmalarınızı e – posta ile yapmanız mümkündür.

Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağrı merkezi üzerinden firma ile iletişim kurmadan önce diğer iletişim kanallarını incelemeniz tavsiye edilir. Şube özelinde veya genel merkez müşteri hizmetleri telefon numarası ile anında firma yetkilileri ile iletişim kurmanız mümkündür. Çağrı merkezi üzerinden bilet, seyahat ve hizmet detayları hakkında bilgi almanız mümkündür.

  • Nilüfer Turizm Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 222 00 99

Nilüfer Turizm Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek için Nilüfer Turizm’in 0850 222 00 99 nolu müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekir. Nilüfer Turizm telefon numarası üzerinden anında firma yetkilileri ile görüşme sağlayarak kısa süre içinde karşılaştığınız tüm sorunlar için destek alabilirsiniz. Uzun süre çağrı merkezi üzerinden vakit kaybetmeden çok daha hızlı bir şekilde müşteri temsilcisine bağlanmak için hizmet aldığınız yerel şubenin iletişim bilgilerini kullanarak doğrudan iletişim sağlamanız da mümkündür.

Nilüfer Turizm Resmi Sosyal Medya Hesapları

Sosyal medya üzerinden Nilüfer Turizm hizmetlerine ilişkin son gelişmelerden ve duyurulardan haberdar olabilir veya resmi sosyal medya hesapları ile iletişime geçerek çok daha kısa süre online iletişim yöntemlerini kullanarak firmaya sorunlarınızı iletebilirsiniz. Tüm müşterileri için sağladığı hızlı hizmet ile Nilüfer Turizm sosyal medya üzerinden destek sunar. Nilüfer Turizm sosyal medya hesapları:

İstanbul Kalesi müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top