OEDAŞ Müşteri Hizmetleri

OEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. abone kitlesi yüksek olan birçok devlet kurumlarının müşteri hizmetlerine bağlanmak yada çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Müşteri temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. abonelerinin en çok karşılaştıkları problemlerin arasında, elektrik aboneliği başlatma veya iptali, kaçak elektrik ihbar gibi işlemler yer almaktadır.

OEDAŞ çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz hertürlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da OEDAŞ resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya müşteri hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

OEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası:
0222 211 60 00 – (186)

Arama Terimleri: oedaş iletişim bilgileri, oedaş telefon no, oedaş irtibat tel, oedaş canlı destek, oedaş müşteri temsilcisi, oedaş şikayet hattı

Aydem müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top