Panço Müşteri Hizmetleri

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1978 yılında resim olarak ticari satışlarına başlamıştır. Toptan satış üzerine yoğunlaşmış marka olarak başlayan ticari hayatında yakaladığı ivmeyi sürdürmüştür. Eminönü Sultanhamam bölgesinde yürüttüğü toptan satışı geliştirmesiyle birlikte farklı noktalara atılım yapmıştır. 1984 yılında tamamen markalaşma süreci içerisine girmiştir. İlk mağazası Şişli’dedir. Çocuk giyim ürünleri üzerine yoğunlaşmış bir markadır. Kalite ve sağlı kriterlerinin esas alınarak geliştirilen ürünleriyle beraber misyonunu yürütmektedir.

Şirket, kendi ürünleri haricinde çocuklar için lisanslı diğer önde gelen markalarla da anlaşma yaparak satış temsilciliğini almıştır. 102 mağaza ve 250 satış noktasıyla birlikte görevine devam etmektedir. Türkiye haricinde Ortadoğu ve Avrupa’da da yer almaktadır. Aktif olarak üretime devam etmekle beraber anlaşmaları da sürmektedir.

Panço müşteri hizmetleri iletişim çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi numarası aracılığıyla Panço ile iletişime geçebilir; öneri, idtek ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
0850 333 63 88

Panço Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri İletişim E-Mail Adresi:
info@panco.com.tr

Arama Terimleri: panço çağrı merkezi numarası, panço iletişim bilgileri, panço müşteri hizmetleri, panço müşteri hizmetleri numarası, panço telefon numarası, panço irtibat tel, panço şikayet, panço şikayet var, panço mail adresi, panço iletişim numarası, panço iletişim

E – Bebek müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top