TikTok Müşteri Hizmetleri

TikTok Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2016 yılında piyasaya sürülen TikTok, aylık bir milyarı aşkın aktif kullanıcısıyla dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor. TikTok, ABD’den Çin’e, Türkiye’den Hindistan’a kadar birçok ülkede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Çin’de Douyin adıyla faaliyet gösteren TikTok, video oluşturma, paylaşım ve canlı yayın uygulamasıdır.

TikTok müşteri hizmetleri canlı bir telefon desteğine sahip değildir. Kullanıcılar, TikTok çağrı merkezine ulaşmak istediğinde uygulama veya web site üzerinden geri bildirim gönderebilir. Aynı zamanda Tiktok yardım merkezini inceleyerek uygulama, ödeme ve diğer konularla ilgili destek bulabilirsiniz.

TikTok, 150’yi aşkın ülkede faaliyet gösteriyor. Kısa sürede hızlı bir büyüme yaşayan TikTok, rakiplerinin de farklı alanlarda yenilik yapmasını sağlamıştır. Örneğin, Youtube Shorts veya Instagram Reels.

TikTok’un Türkiye’de yaklaşık 27 milyon kullanıcısı bulunuyor. Aynı zamanda Türkiye, en çok TikTok kullanan dokuzuncu ülke konumundadır.

Yapılan araştırmalara göre, TikTok kullanıcılarının büyük bir kısmı TikTok’u komik ve eğlenceli bulduğu için uygulamayı kullanmaya devam ediyor. Aynı zamanda yapılan araştırmalarda her saniye TikTok’ta sekiz yeni hesap oluşturulduğu kanıtlanmıştır.

TikTok, kullanıcıların canlı yayın açmasına imkan tanır. Canlı yayın açan kullanıcılar, diğer kullanıcılardan gelen jetonlarla para kazanabilir. Aynı zamanda ortalama 10 bin takipçiyi geçen kullanıcılar, farklı iş birlikleri yaparak reklamlarla para kazanabiliyor.

Instagram müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

TikTok, Türkiye’de özellikle gençler tarafından yoğun bir ilgi görmektedir. Bu durum küresel alana da yansımıştır. Z kuşağının en çok kullandığı sosyal medya uygulamaları arasında yer alıyor.

İçeriğimizin devamında TikTok iletişim kanalları ile ilgili diğer alternatifleri inceleyebilir ya da TikTok hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

TikTok Çağrı Merkezi

Mail Adresifeedback@tiktok.com
Çalışma SaatleriTikTok’a 7/24 mail gönderebilirsiniz.
Reklam Şikayetleriadreview-support@bytedance.com

TikTok İletişim

Müşteri Hizmetleri Mail Adresifeedback@tiktok.com
Hesap, Ödeme, Üyelik vb. Sorunlar İçin Mail Adresiinfo@tiktok.com
Diğer Sorunlar İçin Mail Adresilegal@tiktok.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Basın ve PRpr@tiktok.com
Yardım ve ÖneriTikTok ile ilgili yardım ve öneriler için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCulver City 5800 Bristol Pkwy / ABD
Genel Müdürlük Telefon NumarasıBulunmuyor.
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

TikTok Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

TikTok ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kullanıcıların TikTok hakkında en çok merak ettiği soruları araştırdık ve yanıtladık. Siz de yorumlarda TikTok iletişim deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

TikTok’un Sahibi Kim?

tiktok1

TikTok, Çin merkezli ByteDance şirketinin bir kuruluşudur. Pekin merkezli ByteDance, bir internet şirktedir.

TikTok’ta Nasıl Para Kazanılır?

tiktok3

TikTok’ta para kazanmak için en çok tercih edilen yöntem, canlı yayın açmaktır. 1000 takipçiye ulaşan kullanıcılar, TikTok’ta canlı yayın açarak jeton ve bağışlarla para kazanabilir. TikTok’ta para kazanmak için tercih edilen diğer bir yöntem ise influencer olmaktır. 10000 takipçiyi geçtikten sonra satış ortaklığı ya da influencer marketing ile para kazanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.

TikTok’ta Nasıl Canlı Yayın Açılır?

tiktok4

TikTok’ta canlı yayın açmak için 16 yaşından büyük olmalı ve 1000 takipçi sayısına ulaşmalısınız. Bu şartları yerine getirdikten sonra şu adımları takip edin:

  • + simgesine dokunun,
  • Canlı düğmesine tıklayın,
  • Resim ve başlık seçin,
  • Canlı yayına geç düğmesine basın.

TikTok Hesabım Askıya Alındı, Ne Yapmalıyım?

TikTok hesabınız kural ihlali ya da diğer sebepler dolayısıyla askıya alındıysa Tiktok ile iletişime geçmeniz gerekir. TikTok iletişimi için feedback@tiktok.com adresine mail atabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinde giriş sayfasının sol üstünde yer alan sembole tıklayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

TikTok Aylık Ne Kadar Kazandırır?

TikTok’ta aylık kazanç miktarı 10 TL ile 200.000 TL aralığında değişebilir. Bazı kullanıcılar aylık hiçbir miktar kazanamazken bazı kullanıcılar yüzbinlerce lira kazanabiliyor. Takipçi sayısı, iş birlikleri, reklam ve canlı yayın bağışları kazancınızı belirleyecektir.

TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

tiktok2

TikTok hesabınızı silmek için şu adımları takip edin:

  • Profil simgesine tıklayın,
  • Sağ üstte yer alan üç çizgiye dokunun,
  • Ayarlar > Gizlilik bölümünü takip edin,
  • Hesabını yönet > Hesabını sil kısmını seçin,
  • Şifrenizi ve hesabınızı neden kapatmak istediğinizi yazın,
  • Hesabınıza 30 gün boyunca giriş yapmazsanız otomatik olarak silinecektir.

TikTok Mavi Tik Şartları Nedir?

TikTok’ta mavi tik almak için düzenli olarak video paylaşmanız, yüksek takipçi sayısı, özgün içerik üretimi, yüksek izlenme sayısı, yüksek çözünürlüğe sahip videolar, doğrulanmış e – posta şartlarını yerine getirmeniz gerekir.

Snapchat iletişim bilgileri için tıklayın!

Scroll to Top