Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Turkcell, 1994 yılında faaliyet göstermeye başlamış ve günümüzde Türkiye’nin en büyük operatör şirketi olmuştur. 2022 itibariyle Turkcell’in 49,6 milyon abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda Kazakistan, Azerbaycan, Moldova ve Gürcistan’a ek olarak Ukrayna’da Astelit firmasıyla hizmet veriyor.

Turkcell müşteri hizmetleri 532 numarası ile abonelik, taahhüt, paket, kayıp/çalıntı, dijital servis vb. konularda 7/24 destek sunmaktadır.

Sabit hat ve diğer operatörden arayan müşteriler Turkcell müşteri hizmetleri ile görüşmek için 0532 532 00 00 numarasını arayabilir.

Yenilikçi teknolojileriyle adından sık sık söz ettiren Turkcell, müşterileri için farklı çözüm önerilerine sahiptir. Turkcell Superonline ile fiber internet bağlantısı sağlamaktadır. Aynı zamanda Turkcell Pasaj ile akıllı cihaz, elektrikli ev aletleri, telefon aksesuarları vb. ürünlerin satışını yapar.

Turkcell’in uygulamaları arasında, anlık mesajlaşma programı BiP, müzik dinleme uygulaması Fizy, ön ödemeli kart Paycell, girişimci desteği için Arıkovanı ve arama motoru Yaani yer alıyor. Uygulamalar ve programlarla ilgili daha fazla bilgi edinmek ya da destek almak için Turkcell çağrı merkezi numarası 532 ile görüşebilirsiniz.

Turkcell Superonline müşteri hizmetleri içeriği için tıklayın!

Turkcell numara taşıma, TL yükleme, kulüp ve programlara üye olma, fatura ödeme vb. birçok konuda online hizmet sunuyor. Aboneler, Turkcell web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla birçok işlemi hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilir. Aynı zamanda Turkcell çağrı merkezi de TL yükleme, fatura sorgulama ve ödeme vb. konularda destek sağlamaktadır.

Turkcell Çağrı Merkezi

Telefon Numarası532
Çalışma SaatleriTurkcell müşteri hizmetleri 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Turkcell İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0532 532 00 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiiletisim@turkcell.com.tr
Turkcell Platinum0532 757 1 532
İletişim FormuForm için tıklayın.
Ücretsiz Hizmet Hattı532 757 2222
Şikayet TalebiTurkcell şikayet talebi oluşturmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiTurkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mah. İnönü Cad. No: 20 Küçükyalı Ofispark B Blok, Maltepe/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 313 10 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Turkcell Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Abonelerin en fazla merak ettiği soruları araştırdık ve sizin için yanıtladık! Yorumlarda Turkcell müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

turkcell4

Turkcell numara taşıma ile 8GB hediye internet kazanabilirsiniz. Numaranızı taşımak için Turkcell web sitesinden başvuru yapabilir veya numaranızı bırakarak sizi aramalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Turkcell mağazalarına başvurarak da numara taşıma başvurusu yapmak mümkün.

Online başvuru ve numara taşıma kampanyaları için tıklayın!

Turkcell Numara Taşıma Kaç Gün Sürer?

Turkcell numara taşıma işlemi 4 gün sürüyor. Ancak genellikle 2 iş günü içerisinde yeni hattınız aktif hale gelirken eski hattınız kapanacaktır. 4 günü geçmesine rağmen numara taşıma işlemi gerçekleşmediyse Turkcell müşteri hizmetleri numarası 532 ile görüşebilirsiniz.

Turkcell GNC Nasıl Olunur?

turkcell3

26 yaş altı Turkcell aboneleri, GNC yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numarasını yazıp 2222’ye gönderebilir. Ayrıca Turkcell GNC uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek GNC avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Kimin?

Turkcell’in %26,4 hissesi Türkiye Varlık Fonu, %19 hissesi Alfa Group’a geride kalan %54 hissesi ise halka açıktır. Günümüzde Turkcell’in en büyük sahibi Türkiye Varlık Fonu’dur.

Turkcell Fatura Ödeme Nasıl Yapılır?

turkcell2

Turkcell fatura ödeme için Turkcell çağrı merkezi numarasını 532 arayabilir, Turkcell web sitesinden ödeme yapabilir ya da Turkcell mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı kanalları üzerinden fatura ödeme yapmak mümkün.

Turkcell Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelik iptali için E – Devlet üzerinden abonelik fesih başvurusu yapabilir, Turkcell müşteri hizmetleri numarası 532 ile iletişime geçebilir ya da Turkcell şubelerine gidebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell iletişim bilgileri için tıklayın!

Scroll to Top