Yön AVM Müşteri Hizmetleri

Yön AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1990 yılında Yön AVM, günümüze kadar 70 civarı şube açmıştır. Yılları aşan tecrübesi ile başarılı adımlar atmayı başarmıştır. Son derece köklü ve öncü bir geçmişe sahiptir. Kaliteyi ön planda tutar ve bunu her şubesinde görmek mümkündür. Pazarda 3. Sırada yer almaktadır. Kaliteyi ucuza almak isteyen herkes buranın müdavimi niteliğindedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu bağlamda birçok imkan da sunar. Sözleşmeli taksit imkanı da bunlardan biridir. Nakit ve kredi kartı imkanı olmayan bireylere bu şekilde yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde tüm ürünlerde 36 aya kadar taksit yapabilmektedir.

Ürün yelpazesi son derece geniştir. Mobilya, beyaz eşya, halı, tekstil ürünleri elektronik ürünler gibi birçok ürünü müşteriye sunmaktadır. Birçok şehirde şubesi vardır. Müşterileri tarafından takdirleri toplamaktadır. Yön AVM, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanları ile aradığınızı bulmada yardımcı oluyor.

Sektörün öncü firmaları arasında yer alarak çok fazla alanda ürün satımını yapıyor. Özellikle sağladığı taksit imkanları ile kendinden söz ettiriyor. 36 aya kadar ve elden ödemede de 15 aya kadar taksit yapmaktadır.

Yön AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 58 34

Yön AVM Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@yonavm.com.tr

Arama Terimleri: yön avm çağrı merkezi, yön avm iletişim, yön avm müşteri hizmetleri, yön avm müşteri hizmetleri numarası, yön avm telefon numarası, yön avm irtibat tel, yön avm destek hattı, yön avm şikayet hattı, yön avm email adresi, yön avm çağrı merkezi

Taşpınar müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top