Gediz Elektrik Müşteri Hizmetleri

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gediz Elektrik, İzmir ve Manisa’da elektrik tedariki ve dağıtımından sorumludur. 2013 yılından beri bölgede hizmet veren Gediz Elektrik, Aydem Enerji’ye bağlıdır. Aydem Enerji ise Aydın, Manisa ve Muğla’da faaliyet gösteriyor.

Gediz Elektrik müşteri hizmetleri 0850 800 0 186 numarasıyla borç sorgulama, abonelik, fatura itirazı, arıza bildirimi, kesinti vb. konularda hızlı ve pratik destek sunuyor.

Gediz Elektrik, İzmir ve Manisa’da 3 milyonu aşkın aboneye sahiptir ve yaklaşık 12 milyon kişi elektrik dağıtım hizmetinden yararlanıyor. Altyapı çalışmalarını güçlendirmeye devam eden marka, Türkiye’nin 81 ilinde tedarik hizmeti sunuyor. Bu sayede farklı şehirlerdeki tüketiciler de Gediz Elektrik’in tedarik ve dağıtımından yararlanabiliyor.

Gediz Elektrik abonelik, fatura, kesinti vb. konular için farklı iletişim kanallarını kullanıyor. Örneğin, abonelik ya da arıza bildirimi için Gediz Online İşlemler’i kullanabilirsiniz. Gediz Elektrik’in web sitesi veya mobil uygulaması aracılığıyla birçok işlemi online tamamlamak mümkün.

İşletme ve KOBİ’ler için farklı çözüm önerilerine sahip olan Gediz Elektrik, uygun fiyatlı elektrik avantajı ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda ödeme vb. konularda işletmelere farklı kolaylıklar da sağlanabiliyor. Gediz Elektrik müşteri hizmetleri numarasını arayarak işletmenize özel elektrik tarifelerini öğrenebilirsiniz.

Aydem müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Gediz Elektrik iletişim kanalları hakkında bilgi edinebilir veya en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz!

Gediz Elektrik Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 800 0 186
Çalışma SaatleriGediz Elektrik çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 800 0 186
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresibilgi.gedizperakende@aydemenerji.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Whatsapp0850 575 00 02
En Yakın Müşteri İlişkileri MerkeziSize en yakın Gediz Elektrik şubesini bulmak için tıklayın.
Bayilik BaşvurusuForm için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiÜniversite Caddesi No:57 35042 Bornova/İZMİR
Genel Müdürlük Telefon Numarası0232 477 26 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Gediz Elektrik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gediz Elektrik ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda tüketicilerin en fazla merak ettiği sorular ve cevapları yer alıyor. Yorumlarda Gediz Elektrik müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz!

Gediz Elektrik Kimin?

gediz1

Gediz Elektrik, Aydem Enerji bünyesinde faaliyet göstermektedir. Aydem Enerji ve Gediz Elektrik’in sahibi ise Ceyhan Saldanlı’dır.

Gediz Elektrik Kesintisi Nasıl Öğrenilir?

Gediz Elektrik’in İzmir ve Manisa’daki elektrik kesintilerini öğrenmek için Gediz Elektrik çağrı merkezi numarası 0850 800 0 186 ile görüşebilir veya Gediz Online İşlemler menüsünü ziyaret edebilirsiniz.

Gediz Elektrik Fatura İtirazı Nasıl Yapılır?

Gediz Elektrik fatura itirazı için Gediz Elektrik müşteri hizmetleri numarası 0850 800 0 186 ile görüşebilir veya en yakın Gediz Elektrik şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Planlı kesinti ve bakım çalışmalarını incelemek için tıklayın.

Gediz Elektrik Abonelik Başvurusu Nasıl Yapılır?

gediz2

Gediz Elektrik abonelik başvurusu için tercih edebileceğiniz yöntemler:

  • E – Devlet,
  • Gediz Elektrik online işlemler,
  • Gediz Elektrik müşteri iletişim merkezleri.

Abonelik işlemlerini online tamamlayarak hızlı ve güvenli bir süreçten faydalanabilirsiniz.

Gediz Elektrik Başvuru Belgeleri Nedir?

Gediz Elektrik başvuru belgeleri:

  • Nüfus Cüzdanı / Kimlik Kartı Aslı,
  • Tesisat Numarası / Sayaç Barkod Numarası / Abone olunacak yere ait eski bir fatura,
  • Mesken kiralık ise; Mal sahibi Ad Soyad / Unvan (Şahıs ise T.C. Kimlik Numarası, şirket ise Vergi Numarası)
  • Geçerliliği devam eden DASK Poliçe Numarası

Başvuru belgelerini önceden tamamlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

Gediz Elektrik Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Gediz Elektrik abonelik ücreti ortalama 394 TL’dir. Sözleşme gücündeki her kW başına 69.3 TL ücretlendirme yapılıyor. Aynı zamanda ilk abonelikler için abonelik ücreti daha fazla olabilir.

Gediz Elektrik Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

gediz3

Gediz Elektrik abonelik iptali sadece müşteri iletişim merkezleri (şubeler) aracılığıyla yapılabilir. Sayaç numarası ve elektrik aboneliğini üstünde bulunduran kişinin T.C. kimlik kartı ve IBAN numarası yeterlidir. Güvence bedeli IBAN numarasına gönderiliyor. Ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

Gediz Elektrik Güvence Bedeli Nedir?

Gediz Elektrik güvence bedeli 1kW başına ücretlendirilir. Mesken için 1kW 37 TL iken ticarethaneler için 106 TL olarak belirlenmiştir. Güvence bedelini sorgulamak için tıklayın.

Gediz Elektrik’ten Nasıl Randevu Alınır?

Yeni abonelik, fatura itirazı, abonelik iptali vb. konulara ilişkin Gediz Elektrik’ten randevu almak istiyorsanız Gediz Elektrik çağrı merkezi numarasını 0850 800 0 186 arayabilirsiniz. Ayrıca Aydem üzerinden online randevu almak da mümkün. Online randevu için tıklayın.

MEDAŞ müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top