HepsiJET Müşteri Hizmetleri

hepsijet iletisim

Hepsiburada bünyesinde faaliyet gösteren HepsiJET, Türkiye’ genelinde tüm müşterilerine hızlı ve kaliteli bir şekilde ürün – hizmet gönderimi konusunda benzer e – ticaret sitelerini geride bırakmayı başarmıştır. Müşteri iletişim hizmetlerine ilişkin kurumsal hızlı online iletişim kanalları sayesinde müşteri desteğini 7 gün 24 saat sağlamayı başararak en kısa sürede kurumsal destek sunmaktadır. HepsiJET iletişim sayfası üzerinde yer alan güncel online veya doğrudan iletişim kanallarını kullanarak kısa süre içinde etkili çözüm önerileri alabilirsiniz.

HepsiJET İletişim Destek Merkezi

HepsiJET müşteri hizmetleri iletişim merkezini hızlı erişim adresi üzerinden ziyaret ederek anında en etkili çözüm önerileri alabileceğiniz iletişim yöntemlerini görüntülemeniz ve firmanın tüm ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin konularda profesyonel destek alabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasına hizmet götürmeyi başaran firmanın tüm ürün ve hizmetlerine ilişkin benzer yöntemleri kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

HepsiJET İletişim Formu

Online iletişim formu üzerinden firmanın sunmuş olduğu ürün ve hizmetlere yönelik her konuda kurumsal destek alabilirsiniz. Şikayet, talep veya önerilerinizi iletebileceğiniz online iletişim kanalları sayesinde kısa süre içinde form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim adresleri üzerinden tarafınıza dönüş yapılacaktır. Günün her saatinde kullanabileceğiniz güncel iletişim formu üzerinde yer alan; ad – soyad, e – posta adresi, gönderi numarası ve mesaj bölümlerinin doldurulmasının ardından ‘’gönder’’ seçeneğini tıklayarak formu iletmeniz mümkündür. Bireysel ve kurumsal iletişim formu olmak üzere iki farklı seçenek tek bir sayfa üzerinden sunulur. Bu nedenle hangi tür müşteriyseniz ona uygun formu doldurmanız gerekmektedir.

HepsiJET E – Mail İletişim Adresi

info@hepsijet.com e – posta adresi üzerinden firmayla resmi yazışmalarınızı yaparak bireysel veya kurumsal olarak ürün ve hizmet sorunlarına ilişkin çözüm önerileri almanız mümkündür. E – mail iletişim adresinin yanı sıra doğrudan hızlı diğer iletişim kanallarını kullanarak da sonuç almanız mümkündür.

HepsiJET Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HepsJET güncel çağrı merkezi telefon numarası üzerinden firma yetkilisi ile görüşme sağlayarak en hızlı çözüm önerilerini alabilirsiniz. Ürün ve hizmetlere ilişkin talep, şikayet öneri, ödeme detayları vb. işlemler için tercih edebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası size en kısa sürede kurumsal çözüm önerilerini sunacaktır.

  • HepsiJET Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 558 0 333
  • HepsiJET WhatsApp İletişim: 0549 558 03 03

HepsiJET Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri içinde HepsiJET’in müşteri hizmetleri telefon numarasını aradıktan sonra doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşme sağlamanız mümkündür. Kısa süre için müşteri temsilcisine bağlanarak başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan müşteri temsilcisi ile görüşme kaydedilebilir.

UPS Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

HepsiJET Kargo/Gönderi Takip Adresi

HepsiJET ürün ve hizmet gönderime ilişkin gönderi takibi yapmak için firmanın güncel kargo takip adresini kullanmanız mümkündür. Hızlı erişim adresini kullanarak doğrudan gönderi takibi yapabileceğiniz ekrana ulaşabilirsiniz.

HepsiJET Şikayet Hattı

HepsiJET tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere yönelik karşılaştığınız sorunların firmaya yetkililerine iletilerek çözüme kavuşmasını sağlamak için tüm iletişim kanallarını kullanmanız mümkündür. En etkili şikayet ve iletişim yöntemi:

  • HepsiJET Şikayet Hattı: 0850 558 0 333

HepsiJET Sosyal Medya Hesapları

Kurumsal sosyal medya hesapları üzerinden firmanın güncel kampanya ve duyurularını takip edebilir veya ürün ve hizmetlerine ilişkin bildirimleriniz için kullanabilirsiniz. HepsiJET resmi sosyal medya hesapları:

Sürat Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top