Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2003 yılında hizmet vermeye başlayan Sürat Kargo, Türkiye’nin en büyük kargo şirketleri arasında yer alıyor. Sürat Kargo, Türkiye’nin dört bir yanına ve 200’ü aşkın ülkeye kargo gönderme hizmeti sunmaktadır. Aynı zamanda hava kargo, kredili kargo, ambalaj ve toplu posta gönderimi vb. farklı alanlarda hizmet vermeye devam ediyor.

Sürat Kargo müşteri hizmetleri 0850 202 0 202 numarasıyla kargo takip, şikayet, öneri, kurye, adres değişikliği vb. konularda çözüm sunmaktadır.

Türkiye’de 6000’i aşkın kişiyi istihdam eden Sürat Kargo, farklı iş modelleriyle de ön plana çıkıyor. Ticari Kurye sistemiyle dileyen kişiler Sürat Kargo teslimatlarını gerçekleştirebiliyor. Bu sayede günlük ve teslimat başı ücretlendirme ile iyi bir gelir elde edilebilir.

Sürat Kargo, sektörün en eski isimlerinden biri. Aynı zamanda yenilikçi ve güncel hizmetlerine devam ediyor. Geniş dağıtım ağı ile dünyanın birçok noktasında havaalanından – havaalanı, havaalanından – ev vb. teslimatları gerçekleştirmektedir.

İçeriğimizin devamında Sürat Kargo iletişim kanalları ile ilgili bilgi edinebilir ya da Sürat Kargo hakkında en çok merak edilen sorulara göz atabilirsiniz!

PTT Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Sürat Kargo Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 202 0 202
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma: 09:00 – 18:00
Cumartesi: 09:00 – 17:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Sürat Kargo İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 202 0 202
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresicozummerkezi@suratkargo.com.tr
İletişim FormuForm için tıklayın.
Ticari Kurye Başvuru Form için tıklayın.
Tahsilatlı Kargo Bilgi Edinmesatis@suratkargo.com.tr
Sürat Kargo Şubeleri İletişimŞubelerin iletişim bilgileri için tıklayın.
Genel Müdürlük Adresiİçerenköy Mh. Çayır Cd. No: 74 Ataşehir / İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası0216 576 5267
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Sürat Kargo Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sürat Kargo ile ilgili en çok merak edilen konulara göz atmak ister misiniz? Sizin için Sürat Kargo hakkında en çok merak edilen soruları cevaplandırdık! Yorumlarda Sürat Kargo müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Aras Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Sürat Kargo Kimin?

surat kargo

Sürat Kargo, Kaynak Holding tarafından kurulmuş ancak 2015 yılında TMSF çatısı altına girmiştir. Günümüzde Sürat Kargo, kayyum tarafından yönetiliyor.

Sürat Kargo’nun Kaç Şubesi Var?

Sürat Kargo’nun Türkiye genelinde yaklaşık 800 şubesi bulunuyor. Ayrıca 2000’i aşkın mobil dağıtım alanına sahip. Size en yakın Sürat Kargo şubesini görmek için tıklayın.

Sürat Kargo’ya Nasıl Ulaşabilirim?

surat kargo2

Sürat Kargo’ya ulaşmak için Sürat Kargo çağrı merkezi 0850 202 0 202 numarasını kullanabilir, web sitesi üzerinden iletişim formu doldurabilir ya da Sürat Kargo Twitter, Instagram ya da Facebook hesaplarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri Nedir?

Sürat Kargo şubelerinin çalışma saati 09:00 – 18:00 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda cumartesi günleri 09:00 – 14:00 olarak hizmet verirken pazar günleri Sürat Kargo şubeleri kapalıdır.

Sürat Kargo Ne Zaman Dağıtıma Çıkıyor?

surat kargo4

Sürat Kargo, hafta içi ve cumartesi günleri 09:30’da dağıtıma çıkar ve 18:00’e kadar dağıtıma devam eder. Ayrıca kargonuz dağıtıma çıkarıldığında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Sürat Kargo Kaç Günde Teslimat Yapar?

Gönderiniz, Sürat Kargo şubesine teslim edildiğinde 2 – 5 iş günü içerisinde teslimat gerçekleştirilir. Ancak 5 iş gününü geçmesine rağmen kargonuz tarafınıza ulaşmadıysa Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 202 0 202 ile iletişime geçmelisiniz.

Sürat Kargo Dağıtıma Çıktı, Ne Zaman Gelir?

Kargonuzun dağıtıma çıktığı bilgisi SMS ile size bildirildiyse aynı gün içinde teslimat yapılır. Ancak teslimatın saati, farklılık gösterebilir.

Sürat Kargo Şikayeti Nasıl Yapılır?

surat kargo3

Kargo, teslimat, personel, şube vb. Sürat Kargo şikayetlerinizi, Sürat Kargo müşteri iletişim merkezi 0850 202 0 202 numarasına bildirebilir veya cozummerkezi@suratkargo.com.tr adresine mail atabilirsiniz. Aynı zamanda Tüketici Hakem Heyeti’ne şikayette bulunabilir ya da Sürat Kargo Bölge Müdürlükleri’ne gidebilirsiniz. Bölge müdürlüklerini görmek için tıklayın.

MNG Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top