Kolay Gelsin Müşteri Hizmetleri

kolay gelsin musteri hizmetleri

E – ticaret taşımacılık sektöründe Türkiye’nin büyüyen markalarından biri olan Kolay Gelsin, kaliteli ve hızlı iletişim kanalları üzerinden müşteri hizmetleri sunmaktadır. Bireysel veya kurumsal olarak firma ile görüşme sağlamak için güncel iletişim kanallarının tümünü aktif olarak kullanabilirsiniz. Firmanın hizmetlerine ilişkin taleplerinizi iletmek ve kısa sürede bu talepleriniz için hızlı geri dönüşler almak için çağrı merkezi üzerinden veya online iletişim kanalları üzerinden işlem gerçekleştirmeniz mümkündür. Kolay Gelsin iletişim merkezi aracılığıyla yardım merkezi üzerinden merak ettiğiniz tüm iletişim konularında firma ile görüşme sağlayabileceğiniz güncel müşteri hizmetleri kanallarını görüntülemeniz mümkündür.

Kolay Gelsin İnternet Şube ve İletişim Formu

Tüm geri bildirimlerinizi Kolay Gelsin iletişim formu üzerinden firmaya iletebilir veya internet şube üzerinden online işlem kanallarını da kullanarak hizmet alabilirsiniz.

Kolay Gelsin E – Posta Adresi

info@kolaygelsin.com elektronik posta adresini kullanarak firma ile resmi yazışmalarınızı yapabilir; iş ortaklıkları, iş başvurusu, hizmet detayları ve geri bildirimlerinde bulunabilirsiniz. Firma ile ilgili her konuda e – posta adresinin kullanımı mümkündür.

Kolay Gelsin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kolay Gelsin çağrı merkezi iletişim numarasını kullanarak kısa sürede firma temsilcisi ile her konuda görüşme kaydetmeniz mümkündür. Mesai saatleri içinde hızlı görüşme sağlayabileceğiniz firmanın iletişim hizmetleri de bir hayli gelişmiştir. İnternet şube üzerinden veya doğrudan online iletişim kanalları ile müşteri hizmetlerini aramak zorunda kalmadan da firma temsilcisiyle bağlantı kurmanız ve online iletişim yöntemlerini kullanarak iş ortaklıkları, sorun bildirimi ve gönderi takibine ilişkin yardım alabilirsiniz.

  • Kolay Gelsin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 850 955 0 955
  • Kolay Gelsin Faks Numarası: 0 850 737 0 955

Kolay Gelsin Müşteri Temsilcisine Direkt Bağlanma

Kolay Gelsin çağrı merkezini Pazartesi ve Cuma günleri: 09.00 – 20.00 saatleri arasında arayarak çalışma saatleri içinde hızlıca müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden kısa sürede yardım almak için çalışma saatleri içinde aramalarını yapmanız tavsiye edilir. Öte yandan diğer saatler online iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

MNG Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Kolay Gelsin Gönderi Sorgulama

Kolay Gelsin gönderi sorgulama sayfasını kullanarak online işlemler üzerinden gönderi durumunu öğrenebilirsiniz. E – ticaret taşımacılık sektöründe etkili bir yere sahip olan firma tarafından müşterilerinin gönderi sorgulama işlemlerini yapmaları için online işlem kanalları da aktif biçimde kullanılabilir.

Kolay Gelsin Şikayet Hattı

Kolay Gelsin özel bir iletişim kanalı üzerinden şikayet almamaktadır. Bu nedenle tüm geri bildirimlerinizi ve şikayetlerinizi ister online ister doğrudan iletişim kanalları ile iletmeniz mümkündür. En hızlı şikayet bildirimi ise çağrı merkezi numarası üzerinden yapılabilir.

  • Kolay Gelsin Şikayet Hattı: 0 850 955 0 955

Kolay Gelsin Sosyal Medya Hesapları

Kolay Gelsin’in sosyal medya hesaplarını takip ederek güncel kampanya ve duyurulardan haberdar olabilir veya firmanın hizmetlerine ilişkin geri bildirimlerinizi verebilirsiniz. Kolay Gelsin kurumsal resmi sosyal medya hesapları:

Sürat Kargo müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top