Migros Müşteri Hizmetleri

Migros Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Türkiye’nin en büyük zincir marketlerinden biri olan Migros, 1954 yılında İstanbul Belediye’si tarafından açılmıştır. Migros’un günümüzdeki sahibiyse 20 ülkede faaliyetini sürdüren Anadolu Grubu’dur. Migros, 2500’ü aşkın şube sayısıyla hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca online market, online yemek vb. sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Migros müşteri hizmetleri 0850 200 40 00 numarasıyla sipariş, şikayet, sipariş takibi, mağaza, ödeme, money card vb. konularda telefonla destek sunmaktadır.

1997 yılından beri kapıda teslimat hizmeti sunan Migros, dijitalleşmeyle birlikte hizmet alanını genişletmeyi başarmıştır. Günümüzde Migros Sanal Market ile online süper market alışverişi teslimatını gerçekleştirir. Ayrıca Migros Hemen ile kısa sürede sipariş ve Migros One ile yemek teslimatı yapmaktadır.

Migros’un faaliyet gösterdiği diğer bir alan ise taze gıdaların kısa sürede teslim edilmesini sağlayan TazeDirekt’tir. Bu uygulama ile et, süt, organik meyve & sebze vb. siparişler Türkiye’nin birçok noktasına kısa sürede teslim ediliyor.

Elektronik, elektrikli ev aletleri, akıllı telefon vb. cihazları Migros Ekstra mağazaları ve uygulaması aracılığıyla satan Migros, geniş bir hizmet ağına sahiptir. Aynı zamanda Migros, yurtdışında da faaliyet göstermeye devam ediyor.

Şok müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

İçeriğimizin devamında Migros iletişim kanalları hakkında diğer alternatiflere göz atabilir ya da Migros ile ilgili en çok merak edilen soruları inceleyebilirsiniz.

Migros Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 200 40 00
Çalışma SaatleriPazartesi – Pazar 08:30 – 00:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Migros İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 200 40 00
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiiletisim@migros.com.tr
KEP Adresimigrosticaretas@hs01.kep.tr
Whatsapp Numarası0530 300 1300
Yardım SayfasıMigros yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks0216 579 35 00
Genel Müdürlük AdresiAtatürk Mah. Turgut Özal Caddesi No:7 34758 Ataşehir / İSTANBUL
Genel Müdürlük Telefon Numarası0 216 579 30 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Migros Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Migros ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin Migros hakkında merak ettiklerini araştırdık ve sizin için yanıtladık! Yorumlarda Migros müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Migros Kimin?

migros1

Migros’un sahibi Anadolu Grubu’dur. Şirket, meşrubat, otomotiv, bira, kola, market, sanayi vb. birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Migros Çalışma Saatleri Nedir?

Migros’un AVM mağazaları 10:00 – 22:00 aralığında hizmet verirken cadde üstündeki mağazalar 09:00 – 21:00 aralığında çalışıyor. Ayrıca benzin istasyonlarındaki Migros Jet şubeleri 7/24 açıktır.

Migros Nasıl Açılır?

migros2

Migros, bayilik ya da franchising sistemine sahip değil, bu nedenle Migros açmak mümkün olmuyor. Şirket, tüm mağazalarını kendi açıyor ve yine kendi ekibi tarafından yönetiliyor. Kiralık yer vb. bilgileri için Migros müşteri hizmetleri 0850 200 40 00 ile görüşebilirsiniz.

Migros Nasıl Sipariş Verilir?

Migros Sanal Market, Migros Hemen ya da Migros web sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol Market kısmından Migros Hemen ve Migros Sanal Market siparişi vermek mümkün. Siparişinizle ilgili sorunlar için Migros çağrı merkezi numarasını 0850 200 40 00 arayabilirsiniz.

Migros’a Nasıl Ürün Satarım?

migros4

Et, donuk ürün, meyve & sebze, süt ürünleri vb. farklı alanlardaki ürünlerinizi Migros’a satabilirsiniz. Migros Kurumsal web sitesi üzerinden alanınızla ilgili olan yetkiliye mail atarak gerekli koşulları öğrenmek mümkün. Buraya tıklayarak tüm mail adreslerini inceleyebilirsiniz.

Migros İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Migros’ta çalışmak için Migros web sitesi üzerinden iş başvuru formu doldurabilir ya da en yakın Migros mağazasına giderek direkt başvurabilirsiniz. Mağaza yönetimi, idari birim ve mağaza personeli olmak üzere üç farklı alanda iş başvurusu kabul ediliyor. Detaylı bilgi için tıklayın. 

Migros Şikayeti Nasıl Yapılır?

migros3

Migros ile ilgili ürün, mağaza, personel, sipariş, ödeme vb. farklı alanlardaki şikayetinizi Migros müşteri hizmetleri 0850 200 40 00 numarasına bildirebilirsiniz. Ayrıca Ticaret Bakanlığı’nın ALO 175 Tüketici Güvenliği Hattı da market şikayetleri için yardımcı oluyor.

File Market müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top