Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Pegasus, 40’ı aşkın ülke de 110’dan fazla noktaya düşük maliyetli havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 1990 yılında kurulan şirket, günümüzde Sabancı Holding tarafından yönetiliyor. Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika gibi pek çok ülkede hizmet veren Pegasus, Türkiye’nin en büyük havayolu şirketlerinden biri. Güvenli bir ulaşım sağlayan Pegasus, kapsamlı bir uçak filosuyla hizmet veriyor. Filonun büyük bir kısmını Airbus A320neo ve Boeing 737-800 oluşturmaktadır.

Pegasus müşteri hizmetleri 0888 228 1212 numarasıyla 7/24 bilet rezervasyonu, değişim vb. konularda hizmet vermektedir. Ayrıca Flypgs mobil uygulaması ve web sitesini kullanarak da online işlem yapabilirsiniz.

İçeriğimizin devamında Pegasus çağrı merkezi ve diğer alternatif iletişim kanalları yer alıyor. Ayrıca Pegasus bilet alımı, bilet değişimi vb. konularla ilgili en alt kısımdaki soruları inceleyebilirsiniz.

Anadolujet müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Pegasus Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0888 228 1212
Çalışma SaatleriPegaus çağrı merkezi 7/24 hizmet vermektedir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Pegasus İletişim

BolBol’lulara Özel Ücretsiz Hat0850 399 17 01
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresiinfo@flypgs.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Pegasus Bilet İşlemleriOnline işlem yapmak için tıklayın.
Yardım SayfasıPegasus yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Faks+90 216 560 70 93
Genel Müdürlük AdresiAeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912 – Kurtköy/İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90 216 560 70 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

Pegasus Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siz de Pegasus hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Pegasus hakkında en çok merak edilen soruları sizin için araştırdık ve özenle yanıtladık! Yorumlarda Pegasus ile ilgili görüş ve önerilerinizi paylaşabilir veya merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

pegasusTürkiye’den yapılan aramalarda Pegasus müşteri hizmetleri 0888 228 1212 ile görüşmek ücretsizdir. Ancak Türkiye dışından yapılan aramalarda bulunduğunuz ülkenin arama tarifesine göre ücretlendirilirsiniz.

Pegasus Güvenli Mi?

Uygun maliyetli havayolu ulaşımı sağlayan Pegasus, en güvenilir havayolu şirketlerinden biridir. Genç bir filoya sahiptir ve uçak bakımları periyodik olarak yapılır. Ayrıca her uçuş öncesinde yapılan rutin kontrollerle de güvenlik sağlanır.

Pegasus Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

pegasus2Ucuz uçak bileti almak için Pegasus’un dönemsel kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz. Bir iki ay öncesinden uçak bileti rezervasyonu yaptırarak daha indirimli seyahat etmeniz mümkün. Pegasus kampanyalı uçak biletlerini incelemek için tıklayın. 

Pegasus BolBol Nedir?

Pegasus BolBol uygulamasıyla uçuş puanı biriktirebilir ve puanlarınızı herhangi bir kısıtlamaya tabii olmadan kullanabilirsiniz. Bolbol’a kayıt olmak için sadece cep telefonu numaranızı ve isminizi bildirmeniz yeterli. Ayrıca Airbnb, Fibabanka, Ingbank, Moov vb. Pegasus’un iş ortaklarından da harcama yaparak puan kazanabiliyorsunuz. Bolbol kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

Pegasus El Bagajında Neler Yasak?

pegasus3Seyahatlerinizi güvenle yapmanız için Pegasus el bagajında bazı eşyaların taşınması yasaktır. Örneğin, 100 ml’den daha fazla kolonya, parfüm, diş macunu vb. eşyalara ek olarak delici ve kesici maddelerde yasaklanmıştır. Bununla birlikte laptop, powerbank, saç düzleştirici vb. eşyalarınızı el bagajınızda taşıyabilirsiniz.

Pegasus Bilet İptali Nasıl Yapılır?

Pegasus uçak biletinizi uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar değiştirebilirsiniz. Ancak uçuşa 2 saatten az bir süre kalmış ise bilet iptali veya değişimi gerçekleştirilmiyor. Bununla birlikte Pegasus uçak biletinizi iptal etmek için uçuş saatinden 2 saat öncesine kadar işlem yapmalısınız. Uçak biletini iptal etmek için Pegasus çağrı merkezi 888 228 1212  ile görüşebilir veya online işlemleri kullanabilirsiniz.

Pegasus Bilet İptali Para İadesi Ne Zaman Yapılır?

pegasus4Pegasus bilet iptali işlemini uçuş vaktinden 12 saat önce yaptıysanız iade para 3 gün içinde hesabınıza yatırılır. Ancak uçuşa 12 saatten daha az bir vakit kaldığında iptal işlemini gerçekleştirdiyseniz ücret iadesi yapılmayacaktır.

Pegasus Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Uçuşlarınızda bagaj için ekstra ücret ödemek istemiyorsanız Pegasus bagaj hakkına dikkat etmeniz gerekiyor. Pegasus bagaj hakkı bilet sınıfına göre farklılık gösteriyor:

 • Eko: 15 kg
 • Avantaj: 20 kg
 • Comfort Flex: 20 kg

Buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Pegasus Nerelere Uçuyor?

Pegasus, 44 ülke ve 118 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. En çok tercih edilen uçuş rotaları ise şöyle:

 • Ankara
 • Gaziantep
 • Münih
 • Moskova
 • Kahramanmaraş
 • Brüksel
 • Berlin
 • Antakya
 • Atina
 • Kopenhag
 • Londra
 • Bodrum
 • Cenevre

Buraya tıklayarak Pegasus uçuş noktalarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Pegaus müşteri hizmetleri ile görüşerek ulaşmak istediğiniz noktaya düzenlenen uçuşlar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Diğer içeriğimiz Havaş iletişim bilgileri için tıklayın!

Scroll to Top