Sedaş Müşteri Hizmetleri

Sedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. veya bilinen ismiyle SEDAŞ, 4 il ve 45 ilçede elektrik dağıtım ve tedarik hizmetinden sorumludur. Sakarya, Bolu, Düzce ve Kocaeli’nde hizmet veren SEDAŞ, yedi milyonu aşkın nüfusa elektrik hizmeti sunuyor. 2009 yılında Akcez şirketi tarafından %100 hissesi satın alınmıştır.

SEDAŞ müşteri hizmetleri ALO 186 numarasıyla fatura, arıza bildirimi, kaçak ihbarı, altyapı, fatura itirazı, abonelik vb. konularda 7/24 destek sağlamaktadır.

Türkiye’nin en büyük elektrik dağıtım şirketleri arasında yer alan SEDAŞ, altyapı çalışmalarını güçlendirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda Kocaeli, Düzce, Sakarya ve Bolu’da bulunan müşteri destek merkezleriyle de kolay ve güvenli hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Ayedaş müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

SEDAŞ mobil uygulama aracılığıyla da şikayet, arıza bildirimi, fatura vb. konularda müşterilerine 7/24 destek sunuyor. Mobil uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek arıza, kesinti, ödeme vb. birçok işlemi dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

SEDAŞ Çağrı Merkezi

Telefon Numarası186
Çalışma SaatleriSedaş çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

SEDAŞ İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası+90(262) 186 11 22
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresi​​info@sedas.com
İletişim FormuForm için tıklayın.
Talep & Şikayet FormuForm için tıklayın.
Yardım SayfasıSedaş yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Tüketici HizmetleriSize en yakın SEDAŞ merkezini görmek için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiMaltepe Mah. Orhangazi Cad.​ 54100 Sakarya
Genel Müdürlük Telefon Numarası+90(264) 295 85 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Instagram, Twitter,
Linkedin

SEDAŞ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

SEDAŞ ile ilgili daha fazla konuya göz atmak ister misiniz? Tüketicilerin en çok merak ettiği soruları, sizler için yanıtladık. Yorumlarda SEDAŞ müşteri hizmetleri deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

SEDAŞ Abonelik Nasıl Yapılır?

sedas 3

Ev ve iş yeri için SEDAŞ aboneliği işlemleri başlatmak istiyorsanız E – Devlet’ten başvuru yapabilir, en yakın SEDAŞ merkezine başvurabilir veya SEDAŞ müşteri hizmetleri 186 ile iletişime geçebilirsiniz. E – Devlet başvurusu için tıklayın.

SEDAŞ ve SEPAŞ Aynı Mı?

sedas1

SEDAŞ ve SEPAŞ, aynı şirket tarafından yönetilir. SEPAŞ, elektrik üretiminden sorumluyken SEDAŞ elektrik dağıtımı faaliyetlerini yürütür.

SEDAŞ Fatura İtirazı Nasıl Yapılır?

sedas2

SEDAŞ elektrik faturanızda bir hata/yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız SEDAŞ müşteri hizmetleri numarası 186 veya tüketici merkezlerine başvurabilirsiniz. Başvurunuz en kısa sürede incelenecek ve ortalama 10 gün içinde cevap verilecektir.

OEDAŞ müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Scroll to Top