Toroslar EDAŞ Müşteri Hizmetleri

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Adana, Hatay, Mersin, Gaziantep, Osmaniye ve Kilis’te elektrik tedarik ve dağıtım şirketi olan Toroslar EDAŞ, 2005 yılında faaliyetine başlamıştır. 2013 yılına kadar 2013 yılındaysa Sabancı Holding ve E.ON ortaklığı ile Enerjisa, Toroslar EDAŞ’ın tüm hisselerini satın aldı. Kısa sürede büyük bir hızla büyüyen Toroslar EDAŞ, yaklaşık 8 milyon kişiye elektrik hizmeti sunmaktadır. Enerjisa’ya bağlı olarak hizmet veren Toroslar EDAŞ, uluslararası kalite standartlarını benimsemiştir. 6 ilde elektrik tedariki ve dağıtımının tamamından sorumludur. Bununla birlikte zaman zaman yapılan kesintiler, müşterilerin tepkisini çekebiliyor. Toroslar EDAŞ, bakım – onarım çalışmaları ve arıza onarım çalışmalarında müşteri iletişim kanallarıyla bilgilendirme yapıyor. Ancak anlık gelişen arıza ve diğer sorunlarda Toroslar EDAŞ müşterileri uzun süreli elektrik kesintisi yaşayabiliyor. Bu durumlarda Toroslar EDAŞ çağrı merkezi ile iletişime geçerek sorunlarınızın en kısa sürede çözülmesini talep edebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri 186 numarasıyla arıza, kaçak işlemleri, tazminat sorgulama, fatura itirazı, abonelik, kesinti bilgilendirmeleri vb. konularda destek sunuyor. 186 numarasını 7/24 arayarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

İçeriğin devamında Toroslar EDAŞ iletişim kanalları için en önemli alternatifleri inceleyebilir veya Toroslar EDAŞ hakkında merak edilen sorulara göz atabilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Çağrı Merkezi

Telefon Numarası186
Çalışma SaatleriToroslar EDAŞ çağrı merkezi 7/24 aranabilir.
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Toroslar EDAŞ İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası444 4 372
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusteriiliskileri@toroslaredas.com
Whatsapp Destek Hattı0322 186 00 00
Canlı DestekGörüşmeyi başlatmak için tıklayın.
Yardım SayfasıToroslar EDAŞ yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.
Online İşlemlerİşlemlerinizi online yapmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiCemal Paşa Mahallesi Cevat Yurdakul Caddesi No:2 Seyhan / ADANA
Genel Müdürlük Telefon Numarası0322 455 60 00
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, LinkedIn

Toroslar EDAŞ Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Toroslar EDAŞ ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Aşağıda tüketicilerin Toroslar EDAŞ hakkında en fazla merak ettiği sorular yer alıyor. Siz de yorumlarda Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri ve diğer konularla ilgili görüş ya da önerilerinizi belirtebilirsiniz!

SEDAŞ müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Toroslar EDAŞ Sahibi Kim?

toroslar edas

Toroslar EDAŞ, EnerjiSA bünyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketin kuruluşu 1990’lı yıllara dayanıyor, EnerjiSA’nın Toroslar EDAŞ’ı satın alması 2013 yılında gerçekleşmiştir.

Toroslar EDAŞ Arıza Bildirimi Nasıl Yapılır?

Toroslar EDAŞ müşteri hizmetleri numarası 186’yı arayarak arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda Toroslar EDAŞ online işlemler merkezinden veya Enerjisa müşteri hizmetleri numarası 444 4 372 ile arıza bildiriminde bulunmak mümkün.

Toroslar EDAŞ Elektrik Faturası Nasıl Ödenir?

toroslar edas2

Toroslar EDAŞ elektrik faturasını Toroslar EDAŞ şubelerinden, bankalardan, bankaların mobil uygulamalarından veya Toroslar EDAŞ online işlemler merkezinden ödeyebilirsiniz. Online işlemler merkezine ulaşmak için tıklayın.

Toroslar Elektrik Numarası Nedir?

Toroslar EDAŞ veya Enerjisa Toroslar olarak bilinen şirket 186 numarasıyla hizmet veriyor. 186’yı arayarak bölgenizle ilgili elektrik kesintilerini öğrenebilir, fatura itirazında bulunabilir veya şikayetinizi iletebilirsiniz.

Toroslar EDAŞ Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

toroslar edas fatura

Toroslar EDAŞ borç sorgulaması için 186 numarasını arayabilir veya Toroslar EDAŞ online işlemler merkezini ziyaret edebilirsiniz. Fatura üzerinde yer alan 10 haneli sözleşme hesap numarasını sorguladığınızda borcunuz gözükecektir.

Toroslar EDAŞ Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

Toroslar EDAŞ aboneliğinizi iptal etmek için şu yöntemleri kullanabilirsiniz:

  • E – Devlet’ten abonelik fesih başvurusu yapabilir,
  • Müşteri hizmetleri merkezine başvurabilir,
  • Toroslar EDAŞ web sitesinde yer alan online işlem merkezini kullanabilirsiniz.

Size en yakın müşteri hizmetleri merkezini görmek için buraya tıklayın.

Toroslar EDAŞ Şikayeti Nasıl Yapılır?

Toroslar EDAŞ şikayet hattı için 186 numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Şikayetinizi bildirdikten 15 gün sonra yeniden sizinle iletişim kurulur ve şikayetinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

Aydem müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top