WhatsApp Müşteri Hizmetleri

WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

WhatsApp gibi kullanıcı potansiyeli yüksek olan birçok sosyal medya uygulamalarının müşteri hizmetlerine bağlanmak ya da çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay olmayabiliyor. WhatsApp çağrı merkezine bağlanırken de bazen bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Destek temsilcisi hatlardaki arama yoğunluğa göre size mutlaka dönüş yapacaktır, sorunlarınız ve şikayetleriniz ile yakından ilgilenecektirler. WhatsApp çağrı merkezine bağlanmak için ise aşağıdaki iletişim yoluyla iletişime geçip destek veya konu hakkında yardım alabilirsiniz.

WhatsApp kullanıcıları olarak hesap onayları hakkında bilgi alabilir, kurumsal whatsapp hesap koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

WhatsApp çağrı merkezi iletişim telefon numarası aracılığıyla ile merak ettiğiniz her türlü konu hakkında bilgi alabilir ve sorularınızın yanıtlarını müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm üretemediğiniz durumlar da WhatsApp resmi ve gerçek çağrı merkezinden veya iletişim hizmetlerinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Maalesef WhatsApp çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak aşağıda vermiş olduğumuz bilgiler aracılığıyla WhatsApp Yardım Merkezini ziyaret ederek, sorununuzun çözümünü arayarak bir cevaba ulaşabilir; adım adım açıklamalı ve ekran görüntüleriyle zenginleştirilmiş destek alma yönergelerini takip edebilir; whatsapp destek iletişim e-mail adreslerini kullanarak whatsapp ile iletişime geçebilir; hatta destek dışındaki konular için ilgili e-mail adreslerini ve whatsapp şirket adresini de inceleyebilirsiniz.

WhatsApp Destek Merkezi Linki

Eğer yukarıdaki link aracılığı ile sorununuzu çözümleyemediyseniz aşağıdaki whatsapp iletişim e-mail adreslerini kullanarak whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz:

WhatsApp cihazınızda yüklü ise aşağıdaki yönergeleri takip ederek de whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz:

 1. WhatsApp ana ekranında “Ayarlar” ikonuna tıklayın.

  Whatsapp ana ekran
  Whatsapp ana ekran
 2. Ayarlar ekranında “Bize Ulaşın” linkine tıklayın.

  Whatsapp ayarlar ekranı
  Whatsapp “Ayarlar” ekranı
 3. Destek almak istediğiniz konuyu gelen ekranıdaki metin alanına girin ve “İleri” tuşuna tıklayın.

  Whatsapp bize ulaşın ekranı
  Whatsapp “Bize Ulaşın” ekranı
 4. Gelen ekranda whatsapp size en sık sorulan soruların bir listesini getirecektir. Eğer aradığınız soru bu listedeki sorulardan biriyse sorunun üzerine tıklayarak cevabını görebilirsiniz. Eğer sorunuz bu listede yer alan sorulardan biri değilse “Sorumun cevabı bu değil” linkine tıklayın.

  Whatsapp "Sıkça Sorulan Sorular" ekranı
  Whatsapp “Sıkça Sorulan Sorular” ekranı
 5. Whatsapp sisteminizdeki sorunla ilgili e-mail adresine gönderilmek üzere sorununuzun çözümüne yardımcı olacak bilgileri de eklediği bir e-mail oluşturacaktır. E-mail metnini gözden geçirdikten sonra e-mail’de görünen whatsapp destek e-mail adresine e-mail’inizi gönderin.

  Whatsapp destek e-mail adresi
  Whatsapp destek e-mail’i

Whatsapp uygulama desteği dışındaki iletişim ihtiyaçlarınız için ise aşağıdaki ilgili linkleri kullanabilirsiniz:

Facebook müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

WhatsApp şirket adresi:

WhatsApp Inc.

1601 Willow Road
Menlo Park, California 94025
Amerika Birleşik Devletleri

Instagram müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın!

Scroll to Top