Arçelik Müşteri Hizmetleri

arcelik cagri merkezi numarasi cagrimerkezinumarasi.com

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük üç beyaz eşya şirketinden biri olan Arçelik, 1955 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Vehbi Koç ve Lütfi Doruk tarafından kurulan şirket, günümüzde farklı markalarıyla birlikte dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermektedir. Arçelik’in sahibi olduğu markalar arasında Grundig, Altus, Beko, Blomberg, Flavel vb. yer alıyor.

Arçelik müşteri hizmetleri 0850 210 0 888 numarasıyla değişim, servis randevusu, iade, şikayet, garanti süresi, teknik destek vb. konularda destek sağlıyor.

Müşteri ilişkilerini geliştirmeye önem veren Arçelik, online teknik destek randevusu sunuyor. Ürünlerinizle ilgili servis kaydı oluşturmak için Arçelik müşteri hizmetleri ile görüşebilir veya web sitesini kullanabilirsiniz.

Arçelik İstanbul, Tekirdağ, Eskişehir, Ankara ve Bolu’daki fabrikalarıyla güçlü bir üretim ağı kurmayı başarmıştır. Aynı zamanda Pakistan, Çin, Romanya ve Tayland gibi farklı ülkeler de Arçelik’in fabrikaları bulunuyor.

Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer alan Arçelik, Koç Grubu çatısı altında hizmet veriyor. Ayrıca Türkiye’de geniş bir servis ağına sahip olması da Arçelik’in tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor.

Grundig müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, iklimlendirme grubu, su arıtma cihazı, ankastre, televizyon vb. geniş bir ürün skalasında hizmet veren Arçelik, dayanıklı beyaz eşyalarıyla ön plana çıkmaktadır. Beyaz eşya ve diğer ev aletleriyle ilgili değişim, arıza veya teknik destek konularında Arçelik müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Arçelik Çağrı Merkezi

Telefon Numarası0850 210 0 888
Çalışma SaatleriPazartesi – Cuma 09:00 – 18:00
Direkt BağlanmaÇağrı merkezini aradıktan sonra operatör yardımıyla direkt bağlanabilirsiniz.

Arçelik İletişim

Müşteri Hizmetleri Numarası0850 210 0 888
Müşteri Hizmetleri E-Mail Adresimusteri.hizmetleri@arcelik.com
WhatsappArçelik ile Whatsapp’tan iletişime geçmek için tıklayın.
İletişim FormuForm için tıklayın.
Yetkili Servis Başvurumu FormuForm için tıklayın.
YardımArçelik yardım ve öneriler sayfasına ulaşmak için tıklayın.
Genel Müdürlük AdresiKaraağaç Caddesi 2-6 Sütlüce Beyoğlu 34445 /İstanbul
Genel Müdürlük Telefon Numarası(0212) 314 34 34
Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIn

Arçelik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Arçelik ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Tüketicilerin en çok araştırdığı soruları sizin için yanıtladık! Yorumlarda Arçelik çağrı merkezi deneyiminiz ve diğer konularla ilgili görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Arçelik ve Beko Aynı Mı?

arcelik1

Arçelik ve Beko, Koç Grubu bünyesinde üretilir. Ürünlerin birçoğu aynı fabrikada üretilir ve tasarım, kalite vb. yönlerden birbiriyle benzerdir.

Beko müşteri hizmetleri içeriğini incelemek için tıklayın.

Arçelik ve Altus Aynı Mı?

Altus, Arçelik fabrikalarında üretilir ancak tasarım, kalite ve kullanım açısından birbirinden farklıdır. Altus, uygun fiyatlı ürünleriyle ön plana çıkar.

Buraya tıklayarak Altus müşteri hizmetleri içeriğini inceleyebilirsiniz.

Arçelik’i Nereye Şikayet Edebilirim?

arcelik2

Arçelik’ten aldığınız ancak memnun kalmadığınız ürünlerle ilgili Arçelik müşteri hizmetleri numarası 0850 210 0 888 ile görüşebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden gerekli aksiyonu alamadığınız takdirde Tüketici Hakem Heyetlerine başvurabilirsiniz.

Arçelik Bayi Nasıl Açılır?

Arçelik bayi açmak ya da yetkili satıcı olmak için Arçelik web sitesi üzerinden ‘Yetkili Satıcı Başvuru Formu’ doldurabilirsiniz. Aynı zamanda Arçelik müşteri hizmetleri 0850 210 0 888 ile görüşerek konum, mağaza büyüklüğü, franchising bedeli vb. konularda bilgi almak mümkün. Online form için tıklayın.

Arçelik Garanti Süresi Ne Kadar?

Arçelik markalı ürünlerin garanti süresi iki yıldır. Ancak buzdolabı, ankastre, çamaşır makinesi vb. ev eşyaları için Arçelik müşteri hizmetleri numarası ile görüşerek garanti uzatma talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca ürünleri aldığınız mağaza aracılığıyla ücret ödeyerek garanti süresini uzatmak mümkün oluyor.

Arçelik Hangi Ülkenin?

arcelik3

Arçelik, Türkiye’nin yerli markaları arasında yer alır ve genel merkezi İstanbul’dadır. Aynı zamanda Avrupa, Ortadoğu ve Asya gibi birçok noktada Arçelik mağazaları bulunuyor.

Arçelik Nerede Üretiliyor?

Arçelik, Tekirdağ, İstanbul, Eskişehir, Bolu vb. fabrikaları haricinde Romanya, Çin, Pakistan, Tayland vb. ülkelerde üretim yapıyor.

Scroll to Top