Ana sayfa Alışveriş Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol Çağrı Merkezi / İletişim / Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

560

Trendyol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Trendyol müşteri hizmetleri temsilcisi ile aşağıdaki Trendyol çağrı merkezi numarası üzerinden kolayca konuşabilirsiniz:

 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (212) 331 02 00
 • Trendyol Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Trendyol İletişim E-Mail Adresi

Eğer Trendyol’a e-mail göndermek istiyorsanız, aşağıdaki e-mail adreslerini kullanabilirsiniz:

Trendyol Posta Adresi

Trendyol Merkezi Şirket

Trendyol

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19, Sarıyer/İstanbul

Trendyol Sosyal Medya Hesapları

Trendyol sosyal medya hesaplarına erişmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz:

Trendyol Yardım Merkezi

Trendyol, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

Trendyol Satıcı Başvuru Formu

Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Ek olarak Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz: 

Trendyol Canlı Yardım

Trendyol’dan online canlı yardım servisi almak ve gerçek bir Trendyol müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Trendyol Yardım Merkezi Sayfasına gidin.
 2. Sayfanın alt bar’ına kadar inin ve ”Canlı Yardım” butonunu bulun.
 3. Karşınıza çıkacak sayfa üzerinden Canlı Yardım’a bağlanmış olacaksınız. Yardıma bağlanma sebebinizi doğru şekilde seçin, otomatik botlar ile gerçekleşebilecek durumlar için sistem size form göndermektedir. Tersi durumlar için canlı yardım asistanına bağlanmanız mümkün olmaktadır.
 4. Doğrudan asistana bağlanmak için ”Diğer” seçeneğine tıklayabilir ve daha sonra ”Trendyol’a bir önerim var” seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Bu seçenekten sonra karşınıza ”Müşteri temsilcisine bağlan” opsiyonu çıkacak. Bu butona tıklayın ve canlı yardım asistanının bağlanmasını bekleyin.

Trendyol Yardım Merkezi

Trendyol, aktif bir şekilde çalışan güçlü bir yardım merkezine sahiptir. Online yardım merkezi sayfasında sorularınıza yanıt bulabileceğiniz çok sayıda sıkça sorulan soru ve yanıtları bulunmaktadır.

Trendyol Satıcı Başvuru Formu

Trendyol’da satıcı olarak yer almak istiyorsanız aşağıdaki formu kullanabilirsiniz:

Ek olarak Trendyol Hızlı Market ve Trendyol Yemek başvurularınız için aşağıdaki e-mail adreslerine başvurunuzu iletebilirsiniz: 

Sıkça Sorulan Sorular

Trendyol Kargo Takip Nasıl Yapılır? 

 • Trendyol’dan gelen kargolarınızın takibini yapabilmek için öncelikle hesabınıza giriş yapın. Hesabınız üzerinden ”Siparişlerim” sekmesine tıklayın.

 • Daha sonra, son siparişlerinize göz atma şansı bulacaksınız. Kargoya verilmiş olan siparişleriniz ”Kargoya Verildi” ibaresi ile birlikte bu sayfada yer almaktadır.

trendyol-kargo-takip

 • Siparişinizin Detaylar sekmesine girdikten sonra, biraz aşağıda ”Kargom Nerede?” ibaresini göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda sistem sizi doğrudan ilgili kargo firmasının paneline yönlendirecek ve burada bilgilerinizi bulabileceksiniz. 

trendyol-kargo-takip

Trendyol Müşteri Hizmetlerine Direkt Nasıl Bağlanabilirim?

Trendyol canlı yardım bağlantısına tıkladıktan sonra hemen çözülebilecek problemler için size otomatik şablon ve formlar atayabilmektedir. Bu hazır şablon ve formlar yerine Trendyol müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 1. Öncelikle yukarıda da anlattığımız adımları takip ederek Canlı Yardım sayfasına bağlanın.
 2. Daha sonra karşınıza çıkan hizmet seçenekleri arasında en altta bulunan ”Diğer” seçeneğini işaretleyin. 
 3. Trendyol Asistan, ”Diğer” kategorisi altında size birkaç farklı şikayet ya da hizmet seçeneği sunacaktır. Bunlar arasından ”Trendyol’a bir önerim var” opsiyonuna tıklayın.
 4. Bu seçim sizi ”Trendyol Müşteri Temsilcisine Bağlan” yazılı bir seçeneğe götürecektir. Bu seçeneği tercih ederek hemen bağlantı kurabilirsiniz.

Trendyol’un sunduğu canlı yardım bağlantısı kişisel verilere göre değişiklik gösterebilmektedir. Kimi zaman ”Diğer” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza ödeme ile ilgili problemler de gelebilir. Bu durumda problemlerin herhangi birini seçin ve daha sonra ”cevap yeterli değil” seçeneğini işaretleyin. Sayfanın alt kısmında ”Müşteri Temsilcisine Bağlan” yazısını göreceksiniz.

trendyol-canlı-yardım

Bu butona tıkladıktan sonra temsilciye bağlanabilirsiniz.

trendyol-canlı-yardım

Trendyol iade kodumun süresi geçti, ne yapmalıyım?

Trendyol üzerinden satın alınan ürünlerin 15 günlük bir iade süresi bulunmaktadır. Kullanıcılar iadeleri için ihtiyaç duydukları kodları Trendyol.com üzerinden ”İade Talebi Oluşturma” sayfasına giderek oluşturabilirler. Oluşturduğunuz kodlar, size seçtiğiniz kargo firmasına kimlik göstermeden ya da ücret ödemeden ürünü teslim etmenizi sağlar. Her kodun 7 günlük bir süresi bulunmaktadır. Kodunuzun 7 günlük süresi bittiğinde Trendyol İade sayfası default moduna döner. Bu sayede yeniden ”İade Talebi Oluştur” seçeneğine tıklayabilirsiniz. İade talebi oluşturmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip edin:

 1. Trendyol hesabınıza e-mail adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın.
 2. Hesabım sekmesinden Siparişlerim’e gidin.
 3. Burada iade süresi dolmamış siparişleriniz için ”İade talebi oluştur” butonu görülecektir. 
 4. Bu butona tıkladığınızda Trendyol sizden seçili kargo şirketleri arasından birini tercih etmenizi isteyecek. Genellikle opsiyonlarınız Yurt İçi Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo ve Aras Kargo olmaktadır.

 5. Bunlardan birini tercih ettiğinizde sistem size bir kod verir. Bu kod kayıtlı telefon numaranıza da gönderilir. Yedi iş günü içerisinde kargo firmasına giderek ürünü teslim etmeniz ve görevliye bu kodu söylemeniz yeterlidir. Ek bir belge göstermeniz ya da ödeme yapmanız gerekmez. 
  trendyol-iade
 6. İade süreci ile ilgili daha detaylı bilgilere ve sık sorulan sorulara ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Trendyol Paylaş Kazan Nedir?

Trendyol’un aktif kampanyalarından biri olan Paylaş Kazan, kullanıcıların koleksiyon oluşturarak bu koleksiyonlarını link aracılığı ile arkadaşları ile paylaşmalarını gerektiriyor. Belli bir sayıda kaydedilen koleksiyonlar ise kullanıcıların Trendyol cüzdan kuponu veya Trendyol cüzdan bakiyesi kazanmasını sağlıyor. Trendyol, uyguladığı her kampanyada koşul ve ödüllerde değişiklik yapabilmektedir. Genel olarak cüzdan kuponu verilen kampanyaların özellikleri şu şekildedir:

 1. Trendyol Cüzdan Kuponları, koleksiyonlarınızın kaydedilme sayılarına göre 30 TL ile 50 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.
 2. Trendyol Cüzdan Kuponlarının kullanımı için bir alt alışveriş limiti bulunmamaktadır. 
 3. Trendyol Cüzdan Kuponlarını kullandığınızda, üründe mevcut olan indirim iptal edilmektedir ve ürün normal satış fiyatı üzerinden değerlendirilmekte, kupon bu şekilde fiyattan düşülmektedir.
 4. Trendyol Cüzdan Kuponları, birden fazla koleksiyon kaydı yaptığınız durumda birden fazla adet olacak şekilde verilmektedir fakat her bir siparişte sadece bir adet kupon kullanılabilmektedir. 

Trendyol’un Paylaş Kazan isimli kampanyasında cüzdan kodu hediyesi verdiği durumlarda ise, koşullar aşağıdaki gibidir: 

 1. Trendyol Cüzdan sayfası içerisindeki bakiyenize doğrudan para yüklenir. Yüklenen bu para ”Trendyol Para” olarak geçer ve gerçek banka hesabınıza aktarılamaz.
 2. Bu paraları dilediğiniz siparişte dilediğiniz oranda kullanabilirsiniz. Kalan bakiye sonraki alışverişlerinizde kullanılmak üzere saklı durur. 
 3. Trendyol para bakiyesini kullandığınızda ürünlerin mevcut indirimi iptal olmaz, indirim üzerine bedava bakiyeden de yararlanmış olursunuz. 

Trendyol Koleksiyon Nasıl Oluşturulur? 

Trendyol’da koleksiyon oluşturmak için bir Trendyol hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız üzerinden Favorilerim sekmesine gidin. Bu sekmede en az on ürün bulunmalıdır. Herhangi bir kategoriden on adet ürün bulun ve bunları mobil cihazınızda sağ üst köşedeki kalp işaretine tıklayarak favorilere ekleyin. Sonraki adımlar için aşağıdaki maddeleri takip edin:

 1. Trendyol Hesabım sayfasından Favorilerim’e tıklayın.
 2. Bu sayfada sağ sekmede ”Koleksiyonlarım” olacaktır. 
 3. Bu sayfaya girdiğinizde ise ”Koleksiyon Oluştur” seçeneği karşınıza çıkacak. Buraya tıklayın. Koleksiyon içerisine eklemeniz için Trendyol size Favorilerim sayfasındaki ürünleri listeleyecek. Dilediklerinizi seçerek koleksiyon oluşturabilir ve koleksiyonunuza isim verebilirsiniz. 
  trendyol-koleksiyon-oluşturma

Trendyol Cüzdanıma para yüklerken doğrulama kodu kime gelir? 

Trendyol Cüzdanım hesabınıza para yüklemek istediğinizde kredi kartı, banka kartı ya da diğer online ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Para yüklemenin ilk aşamasında, para Trendyol tarafından çekilirken kart sahibine doğrulama mesajı gider ve bu sistem 3D Security olarak adlandırılır. Para bir kere çekildikten ve Trendyol hesabınızda bulunduktan sonra, alışveriş yaparken doğrulama mesajı hesap sahibine gelir. Kimi durumlarda Trendyol size doğrulama kodu göndermeden siparişi tamamlar ve parayı cüzdanınızdan çeker. Kimi durumlarda ise doğrulama kodu sizden talep edilebilir. Trendyol Cüzdan ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz

Trendyol 10 TL cüzdan hediyesi nasıl alınır? 

 1. Trendyol, Cüzdan hesabı kullanımını teşvik etmek amacı ile her yeni cüzdan hesabı için 10 TL bedava bakiye yüklemesi gerçekleştirmektedir.
 2. Bu bakiye yüklemesi her hesap için sadece bir kere yapılır. Trendyol 10 TL hediye cüzdan bakiyesi almak için cüzdan hesabınızı aktif etmeniz gerekir. 
  trendyol-cüzdan-aktivasyon
 3. Aktivasyon işlemi için ise sisteme telefon numarası kaydetmeniz ve telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekranda ilgili kısma girmeniz yeterlidir. Fakat aynı telefon numarası iki farklı hesap üzerinden tanımlanamaz.
 4. Dolayısıyla birden fazla kere cüzdan hediyesi kazanmak adına farklı e-mail hesapları ile Trendyol hesabı açmak ve her defasında farklı bir telefon numarası ile hesap oluşturmak gerekmektedir. Trendyol Cüzdan ile ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayın.
  trendyol-10-tl-cüzdan-bakiyesi

Trendyol İademi Yaptım, iadem nereye gelecek? 

Trendyol Cüzdan kullanıcılarının iadesi anında Trendyol Cüzdan hesaplarına gelmektedir. Bakiye olarak gelen bu para, dilerseniz diğer Trendyol harcamalarınızda kullanılabilir. Dilerseniz bu parayı, paranın ilk çekildiği karta geri yükleyebilirsiniz.

trendyol-cüzdan

Ayrıca cüzdanınızda gerçekleşen hesap hareketlerini incelemek isterseniz cüzdan sayfasına geldikten sonra sağ üst köşedeki özet seçeneğine tıklayabilirsiniz. Burada, ”Kartıma geri yükle” talebinin hemen alt kısmında hem hesabınıza giren hem de hesabınızdan çıkan paraların detaylı olarak listelendiği bir hesap özeti bulacaksınız. 

trendyol-cüzdan

Cüzdan hesabınız bulunmuyor ise iadeniz doğrudan banka ya da kredi kartınıza yapılacak ve birkaç iş günü içerisinde hesabınıza yansıyacaktır. 

 

560 YORUMLAR

 1. dün elbisemi aldım fakat beden olarak çok büyük geldi değişim yapmak istiyorum fakat fişini bulamıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 2. Merba ben bir bot aldim fakat defolu çikti defolu oldunu bilmdim yagmur yaĝinca anladim bunu geri iadesi olurmu?

  • Merhaba ben Ramazan. Nıke Retail TK parekende Ticaret Ltd. Şti. Büyükdere Cad. Nurol Maslak Plaza No: 255 A. Blk 9-14 kat 34398 MASLAK -ŞİŞLİ-İSTANBUL VKN: 6310594221. Buraya bağlı ANTALYA BEKA FAC STORE UNIT A1 SERİK CADDESİ ANTALYA Şubesinden NIKE, ‘ın AIR MAX GUILE PREM 00886059120520 ürün kotu olan bir ayakkabı aldım 15/06/2019 tarihinde ayakkabıyı giydiğim 3 gün ayak altlarım çok kötü ağrıyor NIKE ‘ nin ürün sorgulama sitesine girdiğimde böyle bir ürün bulunamaistir diyor .ben bu durumda tüketici hakları malzemesine gitmeyi düşünüyorum. NIKE sorumlusu ve dispirötörü olarak olumsuzluklara sebep olmamak için yardımınızı ve anlayışınızı bekliyorum saygılar. Ramazan AKTAŞ

 3. İyi günler ürünü nasıl iptal etmem gerekiyor aynı üründen iki defa sipariş etmisim de acil yardımcı olursanız sevinirim şimdiden

 4. 28 nisanda sipariş verdim mayısın 15’i bugün siparişim gelmediğinden dolayı trendyol dan iade talebi olusturdum ama hala param hesabima yatmadı !!!!!!!!

 5. 21.06.2018 tarihinde trendyoll milla gelinlik ve tuvanam for trendyol koleksiyonlarından iki ayrı gelinlik sipariş ettim. Ancak internette siparişi girerken otomatik olarak doldurulan teslimat adresine dikkat etmediğim için önceki ikamet adresimi girmişim. On dakika içerisinde fark ederek düzeltme yapmak için trendyol müşteri hizmetlerini aradım. Sipariş hazırlandığı için herhangi bir düzeltme yapamayacaklarını, kargo mesajı geldikten sonra tekrar aramam gerektiğini söylediler. Kargo mesajı geldikten sonra hemen trendyolu tekrar aradım. Siparişlerim yurtiçi ve mng olmak üzere iki ayrı kargo şirketine verilmiş. İkisini de düzeltmeme rağmen yurtiçi kargo ile gelen kargomu teslim alabildim ancak mng yanlış adrese götürüp benim dışımda,rastgele birine,haberim olmadan kargomu teslim etmiş. Konuyla ilgili şikayetimi bildirmek için defalarca kez tekrar aradım. Tüm müşteri temsilcileri gerekli işlemleri başlattıklarını söylemelerine rağmen hala bir sonuç alamadım. Acilen kargomun bulunarak iade yapılmasını ve bana paramın iade edilmesini istiyorum. Sipariş ettiğim gelinlik benim yedek gelinliğimdi! Ve benim düğünüme bir hafta kala beni bu şekilde madur ettiniz! Düğün geçtiğimiz pazardı o benim ikinci giyeceğim gelinlikti!Yirmi bir gündür bütün uğraşlarıma rağmen hiçbir sonuç alamadım! Şimdiye kadar trendyolla bir problem yaşamadım ancak bu olay beni tamamen şirketinizden soğuttu! Lütfen hemen gerekli işlemleri yapın. Artık bununla uğraşmak istemiyorum!
  Bu şikayetimi tüm sosyal medya hesaplarıma yazacağın ve gerekirse her yere şikayet edeceğim sizi!
  Kargo şirketiyle aranızda olan iletişimsizliğin sonuçlarına ben katlanmak zorunda değilim beni bu şekilde madur edemezsiniz !

 6. Ben burdan hiç kıyafet sipariş ettmedim bi elbise beğendim sizce sipariş etmelimiyim tavsiye ediyormusunuz ve kaç tele ve üzeri alışverişte kargo bedava acaba öğrenebilirmiyim

 7. Çocuk renkli gözlük aldım aldığım gözlük
  25 tl fakat gelen gözlük 5 tlelik etiketli geldi çok şaşırdım Trendyol gibi firmaya şaşırdım
  Benşok artık alışveriş yapan herkes dikkat etsin

 8. F lami desen çift kişilik nevresim takımı aldım bugün elime ulaştı aksam üzeri bi baktım pakette düz carsaf ve nevresim.. 2 adet yastık kılıfım gönderilmemiş e mailden de yazdım çagrı merkezini de aradım acilen yardımcı olunmalı. eger ilgilenilmezse tüketici haklarına başvuru yapacağım. Çokça şikayet edilen bir durummuş zaten sitenin bi itibarı var düşüncesinde güvenerk Alısveriş yapıyoruz güya. Güvensiz bir trendyol alışverişi istemıyorum. Lütfen biran evvel ilgilenilsin. Tayinim çıktı ve 24 Ekim carsambaya kadar elime ulaşması gerekıyor.

 9. Merhabalar bir haftadan fazla kargo bekliyorum gelip bulamadıklarını söylüyorlar lakin varlığımı sorgulamayı ve tekrar dağıtıma cikiyo iki 3 gündür gelen giden yok paramla rezil oluyorum lütfen ilgilenin

 10. Trendyoldan dün yaptığım alışverişte bi elbisenin en geç 15 kasımda elimde olması gerek ama teslimat zamanını14-20 Kasım gösteriyor. Alışverişimi 9 kasımda yaptım, bu konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

 11. Merhaba 10 kasımda 150 tl lik bir alışverişim oldu fakat sabah hala siparişiniz alındı yazıyordu sitede. Şimdi ise siteye giremiyorum. Siparişlerim neden gelmiyor?

 12. Sipariş veriyorum ve eksik geliyor bu nasıl bir iş kargo da bana gelecek olan bir siparişte gözükmüyor parasını verdiğim halde

 13. Trendyolda şuan indirim var bilgisayar almayı düşünüyorum yaklaşık 5 bin tl sizce bu kadar güvenilirmi hani bi arıza çıkarsa halledilebilirmi veya siz olsanız alırmısınız fikirlerinizi alabilirmiyim

 14. Allah belanızı versin batsın başınıza trendyolunuz 20 gündür sipariş elime ulaşmadı arıyorum telefon hep meşgul çalışıyor nasıl bir iş

 15. Ben Trendyol üyesi değilim ve bu siteden daha önce hiç siparişim olmadı buna rağmen kartımdan Trendyol tarafından 233 tl çekilmiş görünüyor bankamla görüştüm ,9 kasımda çekim yapılmış ya bu nasıl olur koskoca Trendyol nasıl olurda bunu yapar , müşteri temsilcisini arayıp sorunu bildirdik , form doldurduk gerekli sorunu aktardık size geri dönüş yapılacak dendi ama hala aramadılar, gereğini yapın mağdur durumdayım üyesi olman bi site nasıl olurda hesabımdan çekim yapar aklım almıyor

 16. Yaklaşık yarım saat önce bir ürün aldım fakat iptal etmek istiyorum yanlış sipariş vermişim yardımcı olur musunuz

 17. Merhaba ;

  Hesabıma 30 tl indirim tanımlanmıştı fakat indirimi kullanamadan direk ödeme yapıldı ne yapmalıyım acil yardım eder misiniz??

 18. 9 kasım da sipariş verdim teslimat tarihi 14-20 kasım olduğu halde hala tedarik aşamasında diyor ve hiç bir şekilde ne telefonlara cevap verilmiyor canlı destek kabul edilmiyor yardımcı olmanızı bekliyorum.

 19. Benim kargom hala gelmedi ve herhangi bir kargo mesaj yok MHz arıyorum günlerdir hep meşgul çalıyor bir daha asla alışveriş yapmayacam bunasil bir sorumsuzluk ve profesyonellik ten uzaklık acil kargomla alakalı bilgi daha doğrusu verdiğim adrese acil istiyorum 400tl yakın para verdim bir çizme için rezil oldum ya

 20. Merhaba 18 kasım 2018 tarihinde vermiş olduğum sipariş 79966266 nolu hala haber yok ilk defa alışveriş yapıyorum başka sitelerde 2 günde aynı sipar is geliyor lütfen paramızı çekip bizi mağdur etmeye hakkınız yok acil şehir dışına çıkacağım her gün sizi bekli yemem acil dönüş bekliyorum

 21. S7981…. nolu siparişim Aras kargonun zeugma şubesine gönderildi.1 gün daha bekletilebilmesini istedim.bekleme olabileceği söylendi.fakat bekletilmeden iade edilmiş.Aras kargonun Zeugma şubesi merkeze çok uzakta.ben köy öğretmeniyim ve sürekli çıkamamaktayım.kargo teslim yeri Aras kargonun İpek yolu şubesi olarak değiştirilmesini rica ediyorum.Öğrencime yapacağım sürpriz de mahvoldu.Lütfen teslim edilecek kargo şubesini değiştirir misiniz lütfeeeeeeeeen

  • Mağduriyet yaşadığınız marka’nın müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sorununuzu anlatarak çözebilirsiniz.

 22. Yaklaşık on dört gün önce bir ürün aldım ve ürün bana geldiği gün iadesini oluşturdum kargodan hiç teslim almadan 2-7 gün arasında ücret iadesi yapılacak denildi fakat hala herhangi bir ücret iadesi yapılmadı . müşteri hizmetlerini aradığımda telefon hiç çalmıyor sadece meşgul çalıyor. böyle büyük bir firmaya hiç yakışmayan bir hareket bir an önce ücret iadesi yapılmasını bekliyorum.

 23. Buradaki Çağrı Merkezi yetkilileri işlerine gelen sorulara cevap veriyor anladığım kadarıyla. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım ancak bir türlü ulaşamadım sürekli meşgul arada çalıyor çalınca da ulaşabilmek ne mümkün ürünü aldım ancak diğer gün daha kargolanmadan iptal etmek istedim edemiyorum sürekli bir sistem hatası böyle büyük bir firmaya hiç yakıştıramadığım sorunlarınız var müşteri memnuniyetiniz iletişiminiz sıfır.

  • Merhaba, Sizler gibi günlük olarak binlerce kişi telefon hatlarına ve iletişim yolların dan iletişime geçebilmek için uğraşmaktadır. Bu yoğunluğun üzerine Efsane Cuma’da gelince tüm iletişim yolları çökme duruma gelmiştir. Maalesef yoğunluğun geçmesini beklemeniz gerekmektedir.

 24. 15 Kasım’da bir sipariş verdim hâlâ tedarik sürecinde yazıyor nasıl bir firmasınız müşteri hizmetleri sürekli meşgul çalıyor ya da açılmıyor telefonlar canlı bağlantıya bağlanan kimse yok e-mail atıyorum cevap yok nasıl iş bu ya acilen bu duruma çözüm bulun

 25. merhaba ben trendyol üzerinden 65 inç bir tv aldım kurulum için gelen ekip kutuyu açınca hasarlı olduğunu çgördüler rapor tutuldu şimdi ürünü tedarik eden firmayı arıyorum teknik servis ile arasındaki şuyuşmazlıgından dolayı ürünün değişimini yapmıyorlar servis satıcıyı suçluyor satıcı ise servisi ikisde sizin bir suçunuz yok ama yapacağımız bir şey yok diyorlar tv kırık yardımcı olabilirmisiniz nasıl bir yol izlememiz gerekiyor.sonuçta ben bu ürünü sizin siteden aldım

 26. Sipariş verdiğim hâlde şiparişiniz bulunmamaktadır deniyo bu nedemek şimdi sipariş edildi parası da verildi cevap bekliyorum

 27. 20/25 kasım kampanya döneminde bir çok ürün sipariş verdim. yoğunluktan olduğunu düşünerek teslimat tarihi için 28 kasım 4 aralık olarak belirtilmiş. ancak vermiş olduğum siparişlerin hepsi ‘İsteğiniz üzerine siparişleriniz iptal edildi ‘ maili geldi. iptal edecekseniz bari doğruyu söyleyin. insanları bu şekilde neden kandırıyorsunuz. sorunu bildirmek için kaç tane mail ya ulaşmıyor ulaşanlar da cevap gelmiyor. kimseye Trendyol tavsiye etmeyeceğim hatta çok kötü bir site olacağını söyleyeceğim. kendimde bir daha asla kullanmayacağım.

 28. 23 kasımda sipariş verdim kargoya teslim edildi diyor ve kargodan her hangi bir mesaj gelmdi yardımcı olursanız sevinirim

 29. Bu günden itbaren sizlerden alışveriş yapmayı düşün müyorum ve tavsiye etmiyorum yıllardan beri sizin sitenizden alış veriş yapıyorum artık son.aras korgo sinden sorumsuz sizde aras kargodan defalarca şikayet etmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım oyalama taktiği .aldığım ürünler kargoya verdik diye msj geliyor kargo şirketi sizi adresinizde bulamadık diyor ve tekrar bana tarafınızdan meyil gönderiliyor şiparişiniz hazırlanıyor siyoraunuz anlaşılan bir birinizden haberiniz yo

 30. 27 ekimde siparişini verdiğim koton marka ürün 5 kasımda elime ulaştı aynı gün beden uymadığı için iade yaptım ancak o günden bu yana hala ne iade oldu ne telefonlara bakan oldu ne de maile cevap verildi bu kadar rezil bi firma olamaz yazıklar olsun o kadar reklam yapıyorsunuz işiniz insanları kandırmak yazıklar olsun

 31. ya sizden bi ürün aldım alıp alacağıma bin pişman oldum bi numara vermişiniz aralıksız meşkul çalıyor ürün nerde bilemiyoruz tabiki en büyük hata bizdeki parayı nakit yatırıyoruz

 32. Trendyol üzerinden geçtiğimiz hafta verdiğim 3 adet siparişin bir tanesi henüz tamamlanmadı. Aras Kargo tarafından ekte görüldüğü üzere ürünüm bana teslim edilmediği gibi, ücretini ödeyerek sipariş ettiğim ürünü benim adresime getirmeden ‘alıcı kargoyu kabul etmiyor’ diyerek 3 defa çıkış yapmışlar. Kaldı ki istememiş olduğum bu ürünü neden 3 defa teslim etmeye gelmiş gibi göstermişler bu da oldukça saçma!
  Trendyol ve Aras Kargo çağrı merkezleri dahil olmak üzere hiçbir şekilde karşımda muhatap bulamıyorum. Telefonlar meşgul, mail yoluyla ulaşmak mümkün değil.
  Benim sorum şu: Benim satın aldığım ürünüm nerede?

 33. Boyle iğrenç bi siteden ilk ve son defa alışveriş yaptim. Siparis vereli 14 gun oldu hala gelmedi 1 haftadir tedarik ediliyor yaziyor. Hicbiryerden iletisime geçemiyorum. Ne telefonlara bakiyorlar ne maile cevap veriyorlar nede canli destege baglaniliyor.

 34. Ürünü alalı 13 gün oldu hala tedarik aşamasında yazıyor. Kargo geldiğinde de kesinlikle teslim almayacağım. Boşuna gönderilmesin ve siparişlerimin iptal edilmesini istiyorum.

 35. 02.10.2018 tarihinde pierre cardin çanta aldim 2 ay gibi bir surede hergun takmamama rağmen renginde belirgin solma var musteri hizmetlerinize hiçbir sekilde ulasamiyorum bu konu ile geri donuş yapmanizi bekliyorum

 36. sorsanız profosyonel e-ticaret sitesi arıyoruz muhatap bulamıyoruz. böyle bir şaçmalık bütün sipariş ve arama kayıtlarımla tüketici haklarına şikayette bulundum lütfen sizde böyle yapın.

  SAHTEKARLARRRRRR…

 37. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Sürekli meşgul çalıyor. Siparişimi vereli 2 hafta oldu hala gelmedi???????????

  • Merhaba, yaşadığınız sorun yoğunluktan dolayıdır. Geçicidir ve yakın zamanda durum düzelecektir.

 38. İyi gunler ben bi ayakkabi aldim ve yanlis gelmisti iade ettim ulasmis ellerine fakat para iadesi yapilmadi hala ariyorum mesgul hep ulasamiyorum lutfen bu konuda cevap verir misiniz yardimci olun

 39. Ne kadar iğrenç bir site 14 gün oldu sipariş vereli daha ses seda yok yurt dışından daha erken geliyor bir muhatapta bulamıyoruz telefonlar hep meşkul sizi şikayet edicem

 40. 21 kasımda sipariş verdim 28 kasım -4 kasım teslim diyor 4 kasım oldu hala tedarik ediliyor yazıyor. Hiç bir şekilde iletişime geçilemiyor nerden ve nasıl öğrenicez ???????

 41. Böyle igrenç bir site görmedim 28 Kasım-4 Aralık tarihleri arasında iade etmeniz gereken ürün hala tedarik aşamasında diyor.Arıyorum telefonlara bakmıyorlar,maillere cevap vermiyorlar heryere şikayet edeceğim bütün bu sorumsuzluğu duyuracağım.

  • Katılıyorum. Her cümlesine hatta az bile söylenmiş. Allah aşkına ne mesajlara cevap var ne mail cevap var blnede aradığım da açan var siz kimsiniz necisiniz

 42. BÖYLE FİRMAYA LANET OLSUN TELEFON ÇALIYOR AÇMIYORLAR MAİL ATIYORUM DÖNMÜYORLAR 22 KASIMDAN BERİ SİPARİŞ TEDARİK EDİLİYOR
  İNSANIN PARASIYLA REZİL OLMASI BU

 43. 23 kasımda verdiğim siparişlerim ne kargoya verildi ne iptal hala bekliyorum iletişim kuracağım ne bir numara nede mail adresi var tek bir numaraya milyonlarca kişi ulaşmaya çalıştığı için meşgul çalıyor ürünlerim nerde yada ödediğim para nerde

 44. Benim bir siparişim kayıp ve iki tanesi trendyola iade edilmiştir ve haberim yok….siteye girdim ve teslim edildi gördum….iletisim sizinle kuramıyorum bütün yerlerden email atıyorum cevap verin artik ….son defa alicam bu siteden artik

 45. Yazıklar olsun diyorum. 2 hafta oldu hala tedarik aşamasında. Ne bu Zimbabwe den mi geliyor. Surda birşeyler yazmak istiyorum ama kendimden utanıyorum. Size kelimeler yetmez. Mail atıyorum cevap yok online yazıyorum bakan yok. Telefon ediyorun açan yok hat düşmüyor. Siz necisiniz Allah aşkına nalet olsun diyorum. Trend yol mu nalet yol oldu artık bende. Online alışveriş sitesi olarak Hepsiburada nin üzerine tanımam onların eline su dokemezsiniz. Çevremde önüme gelene internette her yerde sizi transit yol olarak tanıtacağım

 46. İkizlerime oyuncak aldım 12 gün oldu hala tedarik aşamasında bu nedir ya daha da gelmezse çok pis uğraşırım sizinle demedi demeyin madem tedarik edemiyorsanız ürünün görselini koymayın kardeşim o zaman

 47. İkizlerime oyuncak aldım 12 gün oldu hala tedarik aşamasında bu nedir ya daha da gelmezse çok pis uğraşırım sizinle demedi demeyin madem tedarik edemiyorsanız ürünün görselini koymayın kardeşim o zaman

 48. Siparişlerimin tamamı ulaşmadı bana sürekli tedarik aşamasında deniyor. iade ettigim urunun hesabima aktarimi neden hala olmadi? iletisim kurmamiz icin verdiginiz telefona cikmamaniz ne demek.Ticaret anlayisiniz bu mu? Trendyola güvenerek sipariş verdik. Bu konuda acil bilgi almak istiyorum. İyi akşamlar

 49. Çağrı merkezinizi kaç kez aradığımız halde
  Bir muhatap bulamıyoruz. Çalışma saatleri
  İçinde arıyoruz.müşteriye cevap verilmemesi yüzünden tüketici haklarına şikayet
  Edeceğim.Çağrı merkezi
  Diye bir bölümünüz olmasın o zaman.ürünümü vermeyecekseniz
  Paramızı iade edin.insanları efsane cuma diye kandırmayın.

 50. Bugün gelen mesaj ile sook oldum eline geçmeyen ürün Aras Kargo tarafından iade edilmiş.Bana iade kodu veriliyor.URUN ELIMDE YOK NEYI IADE EDICEM.ARAS KARGO GÖÇ TELEFONLARINI AÇMIYOR SIZE ULASILMIYOR.SANIRIM DOLANDIRILDIK PESINI BIRAKMIYACAGIMM.PARAMI GERI VERIN

 51. Bugün gelen mesaj ile sook oldum eline geçmeyen ürün Aras Kargo tarafından iade edilmiş.Bana iade kodu veriliyor.URUN ELIMDE YOK NEYI IADE EDICEM.ARAS KARGO GÖÇ TELEFONLARINI AÇMIYOR SIZE ULASILMIYOR.SANIRIM DOLANDIRILDIK PESINI BIRAKMIYACAGIMM.PARAMI GERI VERIN

 52. Merhaba,
  trendyol dan satın aldığım 2 ürün şuan yanlış adrese gitmiş bulunmakta. Acil olarak adres değişikliği yapmak istiyorum. Çağrı merkezi numaranıza bir şekilde asla ulaşamıyorum. Ne yapmam gerekiyor ?

 53. 22 kasım da almış olduğum eşyalarım normal de 1 aralık da teslim edilmesi gerekiyordu aradım müşteri hizmetlerini bana ertesi gün kargoda olacağını söylediler ama hala hazırlık aşamasında görünüyor ve attığım hiçbir mail de dönüş yapılmıyor telefonlarına ulaşılmıyor kesinlikle bundan sonra bir daha birsey almam hakkımı sonuna kadar kullanacağım her yere şikayet edeceğim sizi

 54. Böyle sorumsuz bir site görmedim hayatımda ne telefonlardan bakan var ne bi açıklama yapan. Teslim edilmesi gereken tarih geçmesine rağmen hala tedarik aşamasında yazıyor. Madem bu yoğunlukta beceremeyeceksiniz zamanında ürün teslim etmeyi kapatın bence o siteyi hiç bi faydası Yok. Bir daha kesinlikle alışveriş yapmayacağım bir site oldu Trendyol

 55. Merhaba ben bi alisveris yaptim iki hafta geçti hâlâ gonderilmedi unutulduğunu düşünüyorum ama muhattap bulamiyorum. Numaranizi ariyorum sürekli meşgul mail atiyorum bakan yok nekadar dar ve sorumsuz bir aisteme sahip olduğunuzu görmüş oldum

 56. 21Kasım’da bir sipariş verdim hâlâ tedarik sürecinde yazıyor nasıl bir firmasınız müşteri hizmetleri sürekli meşgul çalıyor ya da açılmıyor telefonlar canlı bağlantıya bağlanan kimse yok e-mail atıyorum cevap yok nasıl iş bu ya acilen bu duruma çözüm bulun

 57. 26 kasımda sipariş ettim halen tedarik aşamasında yazıyor 1 hafta oldu telefon
  numarası vermişler müşteri hizmetleri kimse telefona çıkmıyor herhalde telefon
  numarası da sahte 4.500 tl. alışveriş yaptım en yakın zamanda dönüş yapın
  aksi halde hakkınızda mahkeme açacağım

 58. 17 kasım 2018 tarihinde 3 adet kinetik kum aldım ancak 05.12.2018 tarihinde sadece 1 tanesi teslim edildi diğerleri hakkında herhangi bir bilgi verilmedi yada geri dönüş olmadi kendi sitelerinde de sadece 1 tanesinin faturasıni gösteriyorlar.Diğerlerinin akıbeti ne oldu çok merak ediyorum

 59. BEn ayakkabı aldım trendyoldan ve Kargo teslim edildi yazıyor sitede hesabımda. Ama benim elime hiçbirşey ulaşmadı. Kargoyu arıyorum siparişinizi geri gönderdik gelmesi için mağazaya ulaşın diyor. Ne mail ne telefon hiçbir şekilde dönüş yapan yok. Ben siparişin parasını tek çekim ödedim. Elimde ödeme belgem. Sizi mahkemeye şikayet edicem o zaman ilgilenirsiniz!!!

 60. 3 bölmeli ayakkabılık aldık.İçinden malzemeler eksik ve yanlış çıktı.
  geri dönüş bekliyorum.
  İade etmek istiyorum

 61. 20 gün oldu sipariş hala tedarik oluyor diyor ne tedarikmis arkadaş 320 liralık alışveriş yaptım 2 günde geldi ama 100 liralık yapınca böyle oluyor lütfen. Siparişi iptalda edemiyorum bu durumu çözün

 62. TRENDYOL DENİLDİĞİ ZAMAN BİR DEĞİL YÜZ DEFA DÜŞÜNECEKSİN BU KADAR REZİLLİK OLABİLİR Mİ? ÜRÜN SİPARİŞİ VERDİM DÜN ÇOK HIZLI ULAŞTI BUGÜN ELİME ANCAK ÜRÜN AYNI ÜRÜN DEĞİL GÖRSELDE FARKLI BANA GELEN FARKLI GÖRSELDE Kİ AMBLEMLER İLE BANA GELEN ARASINDA UÇURUM FARK VAR BU KADAR MI ÖZENTİSİZ YAPIYORSUNUZ İŞİNİZİ İNTERNETTEN ALIŞVERİŞE SAYENİZDE SOĞUK BAKIYORUM ÜZERİNDEKİ SARI YALDIZLI YAZI VARDI BANA GELEN ÜRÜNDE KAĞIDA YAZILIP YAPIŞTIRILMIŞ ÇOCUK MU KANDIRIYORSUNUZ?

 63. 20.11.2018 tarihinde almış olduğum ürün 06.12.2018 tarihi itibari ile daha tedarik ediliyor..Hepsi buradan aynı tarihte alınan tv de gelmedi daha …yine aynı tarihte aliekspress ten vermiş olduğum sipariş Çin’den bu gün elime ulaştı. Aynı tarihte Amazon dan yaptığım alışverişi yazmıyorum bile…iş ahlakının her türlüsü yabancı şirketlerde bu kadar ileriyken neden yerli firmaları tercih edelim ki..

 64. ürün iade ettim. geri ödeme için İBAN numarası istediler, verdim. yanlış olmuş yenisini verdim. neredeyse 1 ay oluyor ne cevap var ne para iadesi var. Telefonlarına da ulaşılamıyor, sürekli meşgulde. iletişime geçmek için ne yapmak lazım bilmiyorum. Azcık N11 i örnek alsınlar. Böyle büyük bir firmaya yakıştıramıyorum. Müşteri memnuniyeti çok önemli.

 65. Ben.21 Kasim da bir siparis verdim hala tedarik sdiliyor yaziyor mail attim donus olmadi kargo teslim tarihida gecti hala tedarik ediliyor yaziyor

 66. ürün siparis ettim hala gelmedi ne tedarikmiş anlamadım yeter artık bu haftada gellmezse şikayet edeceğim lütfen biraz ilgilenin ya bu ne boşvermişlik.

 67. Hakkınızda bütün sosyal medyada şikayet var boykot edilmek mi istiyorsunuz ?? Bi ürün sipariş ediyoruz kaç gündür sipariş alında ya da tedarik aşamasında e göndermiyosanız böyle bir alışveriş platformu neden açtınız paraları karttan saniyesinde geçiyorsunuz sizin gibilerle çok uğraştım uğraşırım da biz günlerce sizi bekleyemeyiz üzgünüz yoğunluk falan diye geçiştirmeyin telefonlara çıkmıyorsunuz o zaman kapatın gidin siteyi parayı alırken iyi yollarken ortada yoksunuz bir degil iki değil binlerce insan sizden şikayetçi savcılığa suç duyurusunda bulunuyorum 2 gün içinde şikayetçi olan birsürü insanın yorumunu da kanıt olarak sunuyorum hadi bakalım siz siparişleri göndermeyin sonra üzgünüz üzgün falan değilsiniz paraları alıp keyfinize bakıyorsunuz ciddiyetsizler üzgünlüğünüzü mahkemeye anlatırsınız

 68. Bir sipariş verdim üç hafta oldu hala tedarik aşamasında diyorlar.Bunca zaman internetten sipariş veririm böyle birşey görmedim.Komik olan şey de müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamam.Bi üç hafta daha bekleyeyim bakalım gelecek mi.Bu son ama trendyoldan asla alışveriş yapmam.

 69. Bir sipariş verdim üç hafta oldu hala tedarik aşamasında diyorlar.Bunca zaman internetten sipariş veririm böyle birşey görmedim.Komik olan şey de müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamam.Bi üç hafta daha bekleyeyim bakalım gelecek mi.Bu son ama trendyoldan asla alışveriş yapmam.

 70. 2 haftadır peşin olarak satış yaptığınız urunlerin parasini kullanarak haksız ticaret yapiyorsunuz..sizin bu yaptığınız resmen dolandırıcılık.Tedarik aşamasında dediginiz ürünleri hala sitenizde satışıni yapıyorsunuz.kapanan diger siteler gibi sizde dolandirip siteyi kapatacaksınız sanirim o yuzden herkes bu siteden alışveriş yapmayı kesmeli..

 71. 20 kasımda sipariş verdim teslimat tarihi 28 kasım – 4 aralik yazıyor bugün ayın 6 sı olmuş hala tedarik ediliyor diyor günlerdir çağrı merkezini arıyorum ya meşgul ya cevap veren yok insanları kandırmaya utanmıyor musunuz madem bu kadar geç sürecek neden oraya yanlış bilgiler yazıp insanları mağdur ediyorsunuz çağrı merkezinin telefonu açmaması ne demektir ? Biz güvenip sipariş veriyoruz fakat karşımızda bir muhattap bulamıyoruz

 72. çağrı merkezi sürekli meşgul, sürekli alışveriş yapan biri olarak bundan sonra asla tercih etmeyeceğim….

 73. Saat Siparişi verdim 2 hafta oldu elime ulaşmadı hiç bir şekilde çağrı merkeziniz sürekli meşgul hiç bir şekilde cevap verilmiyor.Herkesinde dediği gibi o zaman efsane cuma kampanyasında stoklarınızı yenileseydiniz hiç kimseyi hiç bir şekilde mağdur edemezsiniz. Mağduriyetlerimizi bir an önce gidermenizi istiyoruz. Böyle büyük bir markanın böyle aksaklıklar yaşatmaması gerekiyor. Ürünü doğru bir şekilde zamanında teslim edemiceksiniz bu işi yapmayın o zamansa. Teslim Yapamıcaksanızda para iadesini bir an önce yapmanızı istiyoruz .

 74. Ben artık bir daha Trendoldan alış-veriş asla yapmam, böyle bir rezil ulaşılamayan site yok. Hala tedarik aşamasında görünen ürünleri de prensip olarak iade edeceğim, cağrı merkezi çalışmıyor, yoğunluktan dolayı sorun var yazıyor yukarıda, bu sizin sorununuz, demek ki yeterince profesyonel değilsiniz.

 75. çağrı merkezi telefona cevap vermiyor ürün siparişi vereli 20 gün oldu tedarik edilmiyor para iadesi ok cevap veren yok

 76. Böyle rezillik görmedim siparişi vereli 20 gün oldu tedarik ediyor deniliyor bütün sosyal medyada sizi karalamak lazım beni internet alışverişlerinden soğuttunuz böyle rezil bir site yok o kadar reklam vereceğinize müşterilerinize sahip çıkın asla bir daha sizden alışveriş yapmam yapanıda engellerim

 77. Bu nedir böyle yaa dalga mi geçiyorsunuz !!!! Parayi tek çekimde alırken problem yok ama ürüne gelinceee!!! Size büyük deyip inanda kabahat adam akıllı bir çağrı merkezi dahi yok ürünleri parça parça göndermekte ne demek tüketici mahkemesi var şükür ki!!!

 78. 23 de aldigim urun bugun ayin 10 oldu hala tedarik ediliyor telefon aciyorsun ulasmak mumkun degil bir daha asla trend yoldan urun almam parami nasil kurtaricam bilemiyorum

 79. 22 kasım tarihinde sitenizden alışveriş yaptım ürünlerim kargoya verildi iyi güzel fakat tarafıma gelen bir kargo yok tekrar kontrol ettiğimde ise ürünler size iade olarak ulaşmış bu nasıl terbiyesizlik ödemesini yaptığım ürünleri nasıl teslim alamıyorum ve nasıl oluyor da ürünlerim size iade olarak gelip tarafıma bilgi verilmiyor. Parasını istemiyorum BEN ALDIĞIM ÜRÜNLERİMİ İSTİYORUM. derhal kargoya verilmediği takdirde mahkeme celbini firmanızda görürsünüz. Tüketici hakları mahkemesine şikayet edicem sizi.

 80. Ciddiyetsizlik almış yürümüş, memleketin genel halini Trendyol da gayet iyi uydurmuş kendine….Tlf ile ulaşım söz konusu değil, mailinize cevap verilmiyor….Bir daha tövbe ..böyle ne iş yaptığı belli olmayan yerden alışveriş yapmam ve bu ismi heryerde saygıdeğer bir şekilde anlatacağım…. Değişim için gönderdiğim ayakkabı sanki askere gitti, muhtemelen terhisini bekleyeceğim…Çok kocaman alkışlar size Trendyol ve ekibi…

 81. merhaba… sayfanız aracılığı ile 6 ürün sipariş ettim 3 ü geldi 3’ü gelmedi . TEdarik aşamasında şeklinde görünüyor. max. teslimat süresini aşmış durumdasınız. müsteri hizmetlerine de ulaşamıyorum. Bu konuda nereye ulaşabilirim.

 82. Ben uzun süredir trendyoldan alışveriş yapıyorum en kısa sürede geliyor bir sorun yaşamadık yıllardır.
  Sadece geçen aldığım çantada ufak bir sorun var onu da iade ettim onda da sorun çıkmıyor.
  Belki yoğunluktan dolayı bazı dönemler sıkıntı oluyordur ama bende hiç olmadı gayet memnunum ve ürünler sitedeki görsellerin aynısı şeklinde geliyor hatta daha güzel şekilde geliyor 🙂

 83. Bu ne rezillik ya istediğim ayakkabının ne rengi istediğim renk ne modeli dalgamı geçiyosunuz siz insanlarla tüketici hakarına gidip şikayet ediyorun ilk yarın bu ne terbiyesizlik hakkınız varmı ya buna parayı alırken gayet iyi ama.

 84. Aldığım ayakkabılardan farklı ayakkabı gönderdiniz geri iadesini yaptığım halde paramı göndermediniz hakkınızda nitelikli dolandırıcılık yapmaktan suçduyurusunda bulunacağım sipariş no:s86167617

 85. Trendyoldan Aldığım ürünü , kargo firması iade almadığı için iade edemedim.iade için başka bir kargo alternatifi olmadığı için trendyolu en az 3 kez arayıp şikayetimi dile getirdiğim halde bir çözüm bulmadılar ve konu ile ikgili geri dönüş dahi yapmadılar.kimseye bu siteden alışveriş yapmalarını kesinlikle önermiyorum artık!

 86. Teslimat tarihi 20-25 şubat yazıyor ama ürün hala tedarik aşamasında bi daha asla alış veriş yapmayacam bu siteden ….

 87. Emsan mağazamızda ürün aldım ürün çok özensiz paketlenmişti. Ürğb bana ulaştığında üç fincan kırıktı. Ürünü iade ettim 22 şubatta iade edilmiş gözüküyor. Param hala neden iade edilmedi.

 88. Etek siparisi verdim, 7-11 mart arasi teslim edilecegi yaziyordu, ödemesi ilk günden alinan kargo halen Türkiye sinirlari icinde görünüyor. Hic bir sekilde emaillerime cevap verilmiyor. Bir hafta icersinde herhangi bir geri bildirim olmaz ise nitelikli dolandiriciliktan dava acacagim.

 89. Kız çocuğuma tutulu 23 nisan elbisesi sipariş verdik karttan çekim yapıldı ne geldi ne mesaj geldi sipariş gelmedi kimse alış veriş yapmasın yazıklar olsun

 90. Müşteri temsilcisi yokmu . Arıyorum arıyorum yok 1 i tuşla yok 2 yıl tuşla . Konusucagimiz bı numara verin yeter artık tam bı saçmalık böyle iletişim hattı mı olur

 91. Ben böyle rezillik görmedim çağrı merkezini arıyorsun cevap yok tek çekim kartla alışveriş yaptım tedarik aşamasında diyor hep bu nasıl rezalet bu nasıl ciddiyetsizlik..

 92. Böyle ilgisiz bir alışveriş sitesi gör.medim ilk defa İnternet alışverişi yapmıyorum boylesiyle ilkdefa karşılaştım cayma hakkımı kullanıyorum resmen işlem yapmıyorlar iletişim hattındaki personele yalan soyletiyolar tamam efendim haklısınız efendim deyip sonuç yok beni çıldırttılar günlerdir sonuç bekliyorum bir daha tövbe buradan alışveriş yapmam mümkün değil

 93. Aldigim urun bana gelmeden kargodan size geri geldi size ulasmaya calisiyorum muhatap bulamiyorum nasil musteri hizmetleriniz var anlamadim ben iade etmeden urunum size iade oldu kargoyuda şikayet edicem bana urunumu geri gonderin parasini saniyede çektiniz ben on gundur urun bekliyorum hemen benimle iletisime gecim urunumu gonderin

 94. Ben ürünü alalli 15.gun oldu ve ürün bana gelmeden kargodan geri gitmiş bak ben nasıl şikayet ediyorum trendyoldan ve kzy mobilyadan sakın birşey almayın ben ücretini nasıl alicam paraya gelince anında çektiniz bak ben sizi nasıl rezil edicem haram zıkkım olsun bizim hakkkimiz insan gibi bu numara bırakın arayalim

  • Aynı durumdan mustaribim ben de. Kargo firması bana ulaştırmadan iadesi olmuş. Haberim yok. Şimdi de kimseyle iletişime geçemiyorum. İlk defa başıma geldi. Normalde hiç sıkıntı yaşamıyordum ama şimdi kime ulaşmam gerek bilmiyorum

 95. Sürekli sipariş verdiğim bir site. Ürünlerden çok memnun kalıyorum. Gayet güzel ilgi ve alakalı. En önemlisi kısa sürede ürünlerim elime ulaşıyor. Hakkını vererek çalîşıyosunuz. Müşteri temsilcileride gereken önemi veriyo. Severek siparis verdigim bi site.

 96. Ürün elime geçmeden mesaj geldi iade talebiniz kabul edilmiştir yazıyor. Anlayamadım ürünüm nerede paramı iade edecek misiniz ?

  • Urun elime gelmedi teslim edildi yazdi trentyol sayfasinda param iyade edilcek dediniz hala 2 hafta oldu hala iyade yok

 97. 4 Ekimde son 1 ürün adı altında sipariş onayınız başarıyla alınmıştır diye telefon ve mail ile bilgi gelmesine rağmen (sipariş takip numarama kadar bilgi verildi) ücretini anında alıp 4 gün sonra tedarik edilemedi diyerekten siparişim iptal ediliyor buna rağmen ödediğim ücret kartıma geri yatırılmıyor ve ben bu durumu müsteri hizmetlerini aradığımda öğrenebildim bu hiç hoş bir durum değil…Almadığım ürünün ücretini anında karttan nasıl çekebiliyorsanız göndermediğiniz ürünün ücretini geri iade etmekte okadar zor olmamalı….Netten en güzel alışveriş şekli kapıda ödemeli seçeneği olan siteler enazından elinize bir paket geçtiği anda ödemenizi yapıyorsunuz…..

 98. 4 Ekimde sipariş verdiğim ürünün ücretini (108 TL ) saniyesinde alıp siparişiniz başarılı bir şekilde oluşturuldu denilip siparis no takip no ma kadar mesaj geliyor ……7 Ekime kadar tarafıma herangi bir bilgi verilmiyor……. Müsteri hizmetlerini arayarak stokta ürün yok diyerek siparişimin iptalinin yapılmış olduğunu öğreniyorum….satmadıkları ürünün ücretini alıyorlar geri iadesi icin bekliyorum (resmen dolandırılıyoruz)….Ne yapabilirim derken bu sayfayi gördüm önceden görmüs olsaydim asla trendyoldan alışveriş yapmayı aklımın ucundan dahi geçirmezdim…
  Sabah burdan yazdığım şikayetimi de kaldırmışlar…..
  Olmayan ürünü satıp ücretini anında alabiliyorsunuzda paramın geri iadesini yapmak cokmu zor…………
  Sorunum çözülene kadar burdan sosyal medyadan gerekirse hergün yazarım…….
  Arkadaşlar kapıda ödemeli siteleri tercih edin enazindan siparişiniz kapıya gelene kadar kafanız rahat oluyor istemiyorsanızda ürünü anında geri yollayabiliyorsunuz……

 99. Yaşadığım sorun nedeniyle şikayetimi sayfada belirtmistim…….Müsteri hizmetlerini vede canli destek hattini aradiğimda kolaylikla ulaşabildim konuyla anında ilgilendiler ve 2 gün içinde ücret iademin kartima geri yükleneceğini belirttiler….Söyledikleri gibi kartima geri yükleme işlemini 2 günde gerceklestirdiler…….
  (Yiğidi öldür hakkını yeme sözünden yola çıkarak:D)
  Yazmiş olduğum şikayetler sonrasında son durumu burda paylaşma gereği duydum……

 100. 9 Eylül de sipariş verdiğim ürün 1 ay oldu bana teslim etmediniz bana paramı göndermemek için oyalıyorsunuz bu nasıl cidiyetsizliktir.

 101. İki ürün iade talebinde bulundum birinin iadesi onaylandı ücret hesabıma yattı diger ürünün ne iadesi oldu nede ürün elimize ulaştı bir daha sitenizden alışveriş yapmıcam paramız boşuna gitti yazık günah valla ya

 102. trendyol musteri hizmetleri sifir musteri memnuniyeti sifir 10 gun olmus urun hala kargoda degil yapilacak bisey yok sisteme kafalarina gore tarih yazilmis beklemek zorundasin diyor

 103. 22.10.2019 DA VERMİŞ OLDUGUM SİPARİŞ HENUZ PAKET BİLE OLMADI BU ŞİPARİŞİM GELDİGİNDE BİRDAHA TRENDYOLDAN BİŞEY ALMICAM HİC MEMNUN DEYİLİM

 104. cumartesi saat 10 dan sonra müşteri hizmetlerini arıyorum fakat çalıp kapanıyor. 1 saattir ulaşamıyorum. Sistemde ödeme bilgilerimi ve adresimi kayıt ettiğiniz için sepete eklediğim bir kulaklık kendiliğinden onaylandı ve iptal edilemiyor. sipariş iptal diyorum fakat gerçekleştirelemedi diyor. çağrı merkezini arıyorum çağrı merkezine bağlanmıyor. Trendyol olarak o kadar reklam kullanıyorsunuz ve en büyük e ticaret sitesi olduğunuzu iddia ediyosunuz. Size ulaşamayınca satıcı mağazayı aradım fakat böyle bir siparişin gelmediğini söylediler. Ama benim kartımdan para alındı.
  Şimdi şöyle anlatayım. Sitede gezinirken bir kulaklık sepete ekliyorum. Sonra sepette indirim var mı diye sepete giriyorum. Sepete girer girmez siparişim onaylanıyor. Hiç bir şekilde ne adres ne de ödeme yöntemi giriyorum. DAHA SONRA İPTAL ETMEK İÇİN SİPARİŞ DETAYINDAN SİPARİŞ İPTALİ DİYORUM FAKAT GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİNDEN DESTEK ALIN DİYOR. ARIYORUM FAKAT SAATLERDİR ULAŞAMIYORUM. SONRA MAĞAZAYI ARIYORUM VE BÖYLE BİR SİPARİŞ GELMEDİĞİNİ SÖYLÜYORLAR.
  TRENDYOL PİŞMANLIKTIR

 105. Mrb ben bugün sipariş verdim 5-6 parça vardı ama saatin görseldekinden farklı olduğunu gördüm ve ödeme yaptıktan sonra tekrar başka saati sipariş ettim o iptal ettiğim ürünlerin iadesi nasıl olacak ürün sipariş aşamasında iptal oldu yardımcı olur musunuz

 106. Mrb ben bugün sipariş verdim 5-6 parça vardı ama saatin görseldekinden farklı olduğunu gördüm ve ödeme yaptıktan sonra tekrar başka saati sipariş ettim o iptal ettiğim ürünlerin iadesi nasıl olacak ürün sipariş aşamasında iptal oldu yardımcı olur musunuz

 107. Ya yazık ya bisiparis verdik vermez olaydik yanlış geldi birdaha asla Trendyol dan sipariş vermem ürünü geri gönderdik

 108. Yurtiçi kargo aldığım ürünü gidip evime yakın birine teslim etmiş insanlara tek tek sordum düştüğüm durum rezilce ve ürünümü bulamadım bu teslimi yaparken asla mesaj veya arama gelmedi bu nasıl olur trendyol uygulaması buna nasıl müsade edebilir gereği yapılmalı şuan para verdiğim şeyi bir başkası kullanıyor teslim olalı 2 gün olmuş büyük bir mağduriyet içindeyim

  • Bozuk ürünü geri iade bile almıyorlar. Tüketici magdur ediliyor. Hepsiburada ve n11 trendtoldan çok daha iyi

 109. Yedek jilet bıçağı sipariş verdim 1ay sonra geldi. Onuda saç bakım kremi 2 tane tüp geldi iade ettim.parasi yatmadı hâlâ. Gitti gidiyor a siparişi verdim aynısını aynı gün kargo yapıldı 3 gün de geldi.

  • 391383945 teslimat numarali siparisim bir ay oldu ulasmadi.teslim edilmiş gozukuyor.kargo şubesine gittim iptal edilmiş gönderi diyor.1 ay oldu kimseye ulaşamıyorum bu nasıl bir sacmalik

 110. Merhaba 24 kasım ‘da verdiğim siparişimden 3 parçası hala teslim edilmediği gibi hazırlık aşamasında deniyor LÜTFEN bir ayı geçti bir hafta daha brkleyim yasal yola başvuracağım. Rica ediyorum yetkilileri uyarınız

 111. verdigim siparis icin 25 gun sonra teslimat tarihi vermislier.2 kez verdikleri tarihte gelmedi.3. kez de gelmezse avukatima soylerim mahkemeye veririm artik.yetkililer bilsin

 112. iyi günler ben kargo aldım 2 tane bir tanesi fatura almadım döndü kendisi parasıda gelmedi 2. kargom geldi saatler geldi tesbih gelmedi efsane günlerde aldım ödemede yapılmadı sipariş bölümü uygulamada acılmıyor hata veriyor canlı destekte vermiyorsunuz bana bir yardımcı olurmusunuz artık yoksa iptal edin hesabıma para geçsin yardım edin

 113. 16 ocakta avize aldım hesabımdan almadım reklamı tıklayıp aldım siparişim görünmüyor yardımvı olabilirmisiniz

  • İyi Ade ettim bebek elbisesinin parası iade edilmedi siparişlerimde dahi görünmüyor bu elbiseyle alakalı hiçbir bilgi alamıyorum canlı destek hattını niye kaldırdınız bilmiyorum hiçbir şekilde size ulaşılamıyor

 114. Trendyoldan aldigim bulaşık makinasi kargoda hasarli diye bekletiliyor tarafıma bilgi verilmiyor.İade talebi olusturmama ragmen hic ortada olmayan bir urun icin odedigim param iade olmadı.Magduriyetimin acilen giderilnesini istiyorum

 115. SİPARİŞ VERELİ 1 HAFTA OLDU NE Bİ MSJ VAR NE BİRŞEY KARGOM NERDE BİLMİYORUM PİŞMANIM ALDIĞIMA VE SİZİ HERKESE KÖTÜLEYECEM

 116. 10 Şubat 2020 de peşin ödemeli 247437729 numaralı siparişim vardı 26 Şubat 2020 hala teslim edilmedi Kayseri den Konya ya bir hamal sırtında getirse evine yaya olarak geri dönmüştü nasıl bir sevkiyatta bilgilendirme ve mesaj da yok

 117. İstanbul Gaziosmanpaşa Mevlana mahallesi fizik tedavi rehabilitasyon hastanesi adres bilgisi vermiştim iki ürünüm vardı gelmedi hala 26 sında gelecekti bana gelen bir bildirimde iadeden bahsedildi ben bu ürünleri iade değil almayı bekliyorum hala ben böyle bir iade için bilgi vermedim ürünlerim ne zaman gelir biri bilgi verebilirmi

 118. merhabalar 02 mart 2020 tarihinde iki ürün sipariş ettim ancak hala tedarik aşamasında ürünler elime na zaman ulaşır bilgi verir misiniz?

  • Ürünüm uzun zamandır tedarik aşamasında, müşteri temsilcisine hiç bağlanılmıyor. Artık ürün iptali istiyorum.

 119. Bazı ürünlerin fiyatları ürünü secerken ayrı sepete ekledikten sonra ayrı fiyat çıkıyor bilerekmi yapıyorsunuz ypksa sistem yanlışlığımı !

 120. Gecen hafta trendyoldan bir urun siparisi verdim..kargo merkeze geldi fakat benim oturdugum yere gelemedigi icin iade oldu..iade ucretim ne zaman yatar bunu merak ediyorum..

 121. On gün oldu iki ürün aldım.biri geldi diğerinden bir haber yok.Bazı satıcıların teslimatı geç.

 122. 12 nisan da aldığım kafes salincak 21 nisan da kargoya verildi bugün ayın 29 u fakat hala kargoda spil sube mng kargoyu arıyorum ccevap veren yok merkez de cevap veren yok iade işlemi yaptım fakat bir hafta içerisinde deniyo kargo bana 1 haftaya kadar gelmesse ne olucak onu merak ediyorum buna acilen bir çözüm beni ikna edecek bir cevap bekliyorum

 123. Abdullah Yılmaz adına verilen sipariş yerine teslim edilmemiştir.Fakat bize yanlış mesaj geldi.Yetine teslim edilmiştir diye. lütfen bize dönüş yapar mısınız tel 0543 231 73 38

 124. Slm sipariş 22/04/2020 yurt içi kargo ya iradeli olarak geri gönder dim 14 gün geçti arayan soran yok iyade no ×-AV384949 cevap bekliyorum

 125. On altı gün oldu ekmek kızartma makinası siparişi verdim yanlış adrese gönderilmiş ben adıyaman. Gölbaşındayım siparişim mng kargo ile besni ilçesine gönderilmiş

 126. 407024176 teslimat numarası ile trendyol pazaryeri passion firması tarafından ne yazıkki sürat kargo(daha kötüsü yok) ile gönderildiği iletilen korkmaz marka ürünüm henüz bana ulaşmamıştır.Acilen ilgi ve para iade işleminin gerçekleştirilmesini istiyor ve sizinle çalışan firmaların kargo portföyünden ilgili şirketin çıkartılmasını rica ediyorum.
  R.Nuray Bilgen

 127. Suat Sarıkaya..sipariş verildi 1mayısta hala ürün ulaşmadı..artı aradım müşteri hizmet..boyle bir siparişiniz yok.kargoda da yok deniyor ne is bu şakamızınız

 128. satıcı ürünü MNG kargo ile göndermiş ve MNG kargo evime 40 km. uzaklıkta ve özel aracım yok, bu bölgeye kapıya te4slimata gelmiyor mng kargo. trendyol dan ürünün iadesini talep ettim. 7 gündür halen ürün MNG kapaklı şubede bekliyor. 3 gün içinde gidip teslim almadığım ürünün satıcıya iade edilmesi gerekirdi ki, para hesabıma iade olarak aktarılsın. mng kargo genel müdürlüğü arayarak durumu izah ettim, ” ürün bugün şubeden çıksın satıcıya geri gönderilsin,param iade edilsin ” dedim. bizim yapabileceğimiz bir şey yok, biz şubeye öyle bir talimat veremiyoruz, dediler. mng kargo kapaklı şubenin 2. numarasını verdiler fakat defalarca aramama karşın açan yok.

 129. 12 mart tarihinde aldığım Ariel matık 20 kg deterjan tarafıma halan teslim yapılmadı . bu konuda herhangi bir bılgılerdırme mesajıda yapılmadı. Tarafıma bilgilendirme yapılmasını rica ederim .aksı taktirde hukuki hakkımı kullanacagım

 130. Allah sizi bildiği gibi yapsın siparişten farklı ve defolu ürün gönderiyorsunuz değişim yok diyorsunuz iade edince de müşterinin ödediği paradan kargo bedeli kesip iade ediyorsunuz
  batma sürecinizi başlattınız

 131. Merhaba
  Uzun süredir Trendyol müşterisiyim.Bir kaç gün önce samsung tablet aldım.Ürün teslim edildi açtım ,benden şifre istiyor.Dolayısıyla kullanamıyorum.Müşteri hizmetlerini aradığımda servise gönderip raporlamam gerektiği söyleniyor.Burada kullanıcı hatası yok ve trendyolun sorgusuz sualsiz bu iadeyi kabul etmesi lazım.Pandemi sürecinde hem evdeki keyfimden oluyorum hem de iade talebimin kabul edilmesi için uğraşıyorum.Bu kadar güvenilir bir sitenin bunu yapmasından dolayı çok üzgünüm.Gerekli her yere şikayetimi bildiridim.Bu ürün muhtemelen kullanılmış yoksa şifresi olamaz,şifreyi benim oluşturmam lazım.Konu ile ilgili bana dönüş yapmanızı rica ediyorum

 132. Merhab ben 2 mayısta xaromi rdemi 8a 32 GB telefon aldım kartımdan ödemeside alındı fakat telefon ne siparişlerimde gözüküyor ne de teslim edildi çagrı merkezinden kiseye ulaşanıyorum ki durumu ögreniyim benim bu sorunumu giderilmesin ivedli bir şekilde çözülmesini istiyorum alsi takdırda yasal işlem başlatacagım saygışarımla

 133. Sizden sparış verdiğim bayan Spor ayakkabıyı kargo u benim evin dış kapıya bırakmış çekmiş gitmiş malzeme dogru ama teslimat yanlış bu kargoyu ogrenmek istiyorum beni ararsanız sevinirim.

 134. Beğenmediğim ürün için iade kodu alamıyorum. Tam bir rezalet. Müşteri hizmetlerinde bir muhattap bulamıyorsunuz. Birdaha asla alışveriş yapmam.

 135. Bir hafta önce sipariş verdim hala durumunda ilerleme yok sürekli sipariş alındı diyor ama ürün kargoya verilmeden karttan ücretini çekmeyi biliyorlar zamanında kargoya veremeyeceğiniz ürünleri pazarlamayın lütfen rica ediyorum 😡

  • Bende aynı dertten muzdaribim 10 gün oldu hala sadece siparişiniz alındı diyor. Gelecek yıl bu vakitlerde gelir herhalde. Parayı aldılar nasılsa

  • Ayın 18 inde teslim edilecek ayakkabı tedarik bile edilemedi. Karttan para da çekildi nasılsa. Keyfiniz şekil. Olan bizim gibilere oluyor. Trendyol dan ilk ve son siparişim

 136. 27 nisanda tlfon sparişi verdim ve bugun 8 mayis halen daha onay bekleniyo böyle bişe olabilirmi bin pişman oldum ötrki siteler gunu gunune tedlim yapabiliyoken siz ne yapiyonuz . Cevap verilirse sevinirim

 137. 01.05.2020 tarihinde Trendyol dan ürün akdım halen kargo hazırlanıyor deniliyor kimse muatap bulamıyoruz nezaman ürün elimize ulaşır.dönüş yaparsanız sevinirim.

 138. Aldığım ürün Aras kargo firmasıyla evime ulastirilmadan iade ediliyo, arıyorum telefonlarınada kesinlikle ulaşılmıyor..Trend yol ise ürünün ücretini hesabınıza iade edeceğiz diyor..Bu zor günlerde hayatımızı daha da zorlastiriyorsunuz Allaha havale ediyorum..

 139. 18.04.2020 de sipari verdiğim urun 29.04.2020 de kargoya verildi diye belirtilmis. Lakin bugun 09.05.2020 kargo hala gelmedi gonderici subede gorunmektedir. Urunu belirtilen tarihlerde teslim edilmedi diye iade prosuduru baslattim bana urunu faturasiyla birlikte paketleyerek iade edilmesi icin iade prosuduru olusturdular. Canli destek hatti yok , mail ile ulasim yapilamiyor. Lutfen gerekli islemlerin yapilmasini rica ederim.

 140. Sinbo marka elektrikli cezve aldım elektrik düğmesinin kenarlaeındaki plastik kırık geldi kargoyu sadece kendi kutusunun üzerini sarmışlar plastikle ve kutu darbe yemiş ezikti bir şey demiyirum .

 141. 20 nisanda bistro bahçe masa sandalye siparişi verdim weblonya marka 6 mayis son teslimat tarihi idi 11 mayıs oldu urum hala elime geçmedi yetmedi siparişiniz alındı gözüküyo sadece tedarik aşaması ve kargoya verilmeside cabasi trendyol dan bi daha asla sipariş vermem müşteri hizmetlerine dahi baglanamiyoruz hakkımızı kimseye yedirmeyiz…trendyol bununda sizler için elbet bi yaptırımı olucak bikere ve kek ya dilekçe yazdım hakkımızda devamida gelecek..

 142. 06.05.2020 Dikiş makinesi siparişi verdim herhangi bi ürün yok diyorsunuz kaç gündür müşteri temsilcisini arıyoruz açan yok ödediğimiz paranın iadesini istiyorum…

  • 3 mayista verilen siparis halen tedarij surecinde gorunuyor teslimat tarihi 20 mayis yaziyor ama bugun ayin 18i zaten.

 143. Nuran Kızılkaya adına basimin üstünde yerin var kitabını sipariş vermiştim neredeyse on gül oldu gelmedi ve sipariş teslim edildi görünüyor kime nereye teslim etmişsiniz aceba diğer siparişlerde bunca zamandır gelmedi hâlâ kargoya hazırlanıyor diyor lütfen dönüş yaparmisiniz yâda iletişime gececegimiz bir numara verirmisiniz

 144. 25 Nisan 2020 tarihinde aldığım penguen marka yeşil 2.2 lt lik termos hâlâ elime ulaşmadı. Herhangi bir bilgilendirme mesajı da atılmadı. Lütfen biran önce bu sorunu çözünüz.

 145. Tornavida takımı aldım önceden dedilerki 3/11arası teslim edilecek dendi şimdi de deniyorki4/15 i arası teslim edilecek diyorlar nedendir ki sizlerde müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün değildir ne yapmam gerekmektedir lütfen bilgi verirseniz çok mutlu olacağım tşk

 146. Bilader Siz de kargoya verilmesini beklediğimiz ayrı ayrı zamanlarda sipariş ettiğim 2 tane ürün var. Hizmet veremiyorsanız bu işi yapmayacaksın hemşerim. Parasını karttan Peşin peşin çekiyorsun göndersenize ürünleri yahu.

 147. 23 Nisan tarihinde satın almış olduğum S277676577 sipariş nolu ürünün yanlış olduğunu farkettiğimde ulaşmadan iptal ettim.Bana iade kodu gönderdiniz. Ancak ben evde değilken kargoyu evdekiler teslim almış. Bana gönderdiğiniz 7258398264068 iade kodu ile 04.05.2020 tarihinde kargoladım. Ertesi gün hesabıma baktığımda iade talebim silinmiş teslim aldığım yazıyordu. Karışıklık olmasın diye tekrar iptal ettim. Tekrar iade kodu geldi. Ancak ben ilk gelen iade kodu ile kargolamıştım zaten umarım bir karışıklık olmaz.( Teslimat numarası 408608515)…Ürünün size iade olduğuna dair bir mesaj gelmedi. Bilgilendirirseniz sevinirim

 148. canlı destek hattınız olsa ne olur
  çağrı merkezi numaranızda sürekli meşgule düşüyor canlı destekden iletişim halinde olabilcegim bir danışman yok. Canlı destekde otomatik olarak yönerdiginiz sorular cevaplarımı vermiyor ben temsilci ile görüşüp sorunumu çözmem lazım.
  iş yapmak için iş yapmayın gerçekten işinizi yapın lütfen 5 günüdür ne kargo şirketiniz MNG ye ne de size ulaşabiliyorum.

  • 414461062 nolu siparişim hakkında geri dönüş alamıyorum. Ya iade edin ya da teslim edin. Çok pişmanım. Bir daha mı asla. Yetkili hiç kimse yok mu?

   • İade gönderdiğim ürün 2 Aydır ellerinde fakat hiçbir dönüş yapılmıyor aradığımda incelemede diyorlar bir ürünün 2 ay incelemesi mi olur böyle rezil bir site görmedim ben hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum

  • Nefret ettim uygulamadan ne zaman bir sıkıntım olsa bir işe yaramıyorlar . Özdilek yorgan aldım. Bana gelen ürün çok kötüydü. Daha önce mağazadan almıştıım. Gelen ürünle alakası bile yok. Bir gün sonra kargoya verdim iade ettim. İadem kabul edilmedi. Neymiş kullanılmışmış. Ya pazar günü gelen ürün pazartesi kargoya verilerek nasıl kulanılır. Bana gönderilen ürün elime geldiğinde çok kötüydü. Fatıra desen böyle bir fatura görmedim toptancı işi bir fatıra yazılmış. Hiçbir şekilde yardımcı olunmadı . Resmen madur edildim. Trendyola güvendiğim güne yazıklar olsun. Bomboşlar.

 149. Trendyol dan 2 adet elbise katlama sihirbazı sipariş verdim ancak 1 tane geldi telefonla kaç kere aradım bir sonuç alamadım aracı firma keyfi sepet trendyol bize mail atacak ondan sonra işlem yaparım diyor 1 aydır trendyol u arıyorum 2 fiyatına 1 ürün aldım sayfa sayfa reklam yapıyorsunuz ama hepsi boş

 150. 28 NİSAN ELBİSE DOLABI SİPARŞ VERDİM ÜÇRET ÖDENDİ 15 GÜN GELMEYİNCE MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIK BÖYLE Bİ ŞİPARİNİZ YOK DENDİ .PARAYI NEREYE ÖDEDİK PEKİ……

 151. Ya bunlar insan değil. Aldığım ürünün fiyatı her sitede aynıydı salak gibi gittim Trendyoldan sipariş verdim. 10 gün oldu. Hala sipariş alındı gözüküyor. Ürünün fiyatı 300₺ arttı. O yüzden iptal edip başka siteden de alamıyorum. Bir daha Trendyoldan sipariş vermeyeceğim verene de sizin nasıl bir … hizmet verdiğinizi anlatacağım vermemesini sağlayacağım . Ayıptır ya. TRENDYOL PİŞMANLIKTIR !!!

 152. Bende 20 gün oldu mikrofiber mop temizlik malzemesi siparişi verdim.Daha elime geçmedi.Ardigimda müşteri hizmetlerini hazırlık aşamasında diyor. Bu ne ilgisizlik peşin para alıyorlar ürünleri yollamıyorlar.Rezillik resmen.

  • Sipariş verdiğim ürün ne zaman teslim alabilirim çok pişmanım size sipariş verdiğim için bir dahamı asla vermeyeceğim sizide tüketici hakkına şikayet edeceğim.Bana bilgi verirseniz iyi olur.

 153. 15.04.2020 tarihinde malesef bu lanet siteden alışveriş yaptım. Sipariş no:s274129599 ve siparişte 4 urun vardı toplam 129.34 TL idi. Bu alışverişteki 34.90 TL’lik ürün(teslimat no:402528361) iptal edildi ve parası bana iade edildi. 27.99 TL’lik olan ürün(teslimat no:402528364) tarafımıza teslim edildi. Ancak 41. 75 TL olan ürün(teslimat no:402528365) satıcıya iade edilmesine ragmen gunlerdir para iadem yapılmadı ve 24.70 TL lik ürün(teslimat no:402528363) ise nerede olduğu belli degil. Yani yaptığım alışverişteki 66.45 TL parama trendyol tarafından el kondu ve tarafımıza para iadesi yapılmıyor. Firma bana bu ürünleri göndermediği gibi asla cözüm üretmüyor ve defalarca kendilerine ulaşmama rağmen asla işlem başlatmıyorlar. bi daha asla alışveriş yapmam yaptırmamda. gerekli yasal süreci başlattım 1 kuruşta olsa o rezil tavrınızdan sonra size bırakmayacağım.

 154. Tam bir üçkaģıtcı firma olmuş trendyol siparişı alıyorlar oarayı çekiyorlar.Sonrada 12 günsonra kargo teslim etemdi deyip paranızı 25 gün kullanıyorlar.Tam bir faiz cetesi oluşmuş burda dikkat edin lütfen.Bunlar yabancı kuruluşlar bir anda uçarlar.Şimdi güzel para topluyorlar dikkat.

  • Ben sipariş verdiyim ürünü iptal etmek istiyorum vazgeçtim paramk geri yatırın yatıtmassanz tüketici haklarına şikayet etcem

 155. Ne saçma sapan bişey oldu ya yoğunluk varsa eleman arttırın arabayı arttırın bu ne yaaa halla halla 1 ay oldu be

 156. Parfüm sipariş verdim.teslim.edildi gozukuyo ama dhala.teslim.edilmediayrica.aldihim başka bi urun daha yanlış geldi

 157. Sipariş numarası S280188218 olan kargoyu iade ettim kargoya 1 hafta oldu hala iade ettiğim gözükmüyor ve kartıma para iadesi yapılmadı

 158. 24 nisanda crocscterlik siparişi verdim yanliscadrese göndermişler kargoya defalarca gittik teslimat tarihi dolmadığı halde iade olduğunu söylediler bizim böyle bir talebimiz olmadi şu an hala kargoya verildi gorunuyo akıbeti belli degil bir an once sorunun çözülmesini mağduriyetimizin giderilmesini talep ediyorum

 159. 27 Nisan 2020 de Bofigo markalı bir askılık sipariş ettim. Ürünün kargoya veriliş tarihi 05.05.2020 olarak mesaj geldi. Yalnız ürünümde hiçbir ilerleme olmadı kargo şirketi tarafından kayboldu diye umuyorum. Tarafıma bilgi verileceği söylendi 11 mayısta bir dosya açıldı bununla alakalı olarak. Henüz geri dönüş sağlanmadı. Aradığımda sürekli olarak beklememi söylüyorlar. Ürünün iadesini istiyorum. Böyle bir saçmalık görmedim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. 411433594 teslimat numaralı kargom.

  • Ayni sey benim basimada geldi ustelik trendiyoldan alis veris yaprken guvenle yapiyorduk simdi ise dusundurucu 15 gundur kargom yok ve 15 gun once kargoya verildi diye mjz geldi ama kargo ortada yok bence alis veris yaprken 1 kez daha dusunun

  • 08.05 de sipariş verdim teslim tarihi 11 ile 27 mayıs arası bugün 27si oldu hala siparis hazirlanmada parayı hemen çekmesini biliyorsunuz marketten karşıladım bile siz getirene kadar tredyolda satan arkadaşa da hakkım helal deqil bukadar bekletilmez umarım hataya düşüp yine sipariş vermem. Ayrıca müşteri hizmetlerine bile bağlanamıyorsun imkansiz

 160. Evet birinci de bir hafta olmadan geldi 2 ve 3 cüde 15 gün oldu gelmedi müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz cevap yok siparise bakıyorum hala hazırlık aşamasında diyor ne ayaksiniz milleti mi dolandiracaksiniz

 161. SİPARİŞİMİ İPTAL ETTİM ANCAK KENDİ SAYFAMDA ÜRÜNDE YOK İPTALİDE YOK VE PARA YATMADI SİPARİŞ KODUM :281449064 İADE KODU : 7288393699862

  ACİL DÖNÜŞ BEKLİYORUMMM

 162. 14 mayısta teslim edilmesi gereken ürün için hala hazırlık aşamasında diyor. Üç taksit 1000 liraya aldığım ürünün 1.taksitini ödedim. 15 gün sonra 2. taksit ödenecek. Ürün hala yok. Trendyol bizi salak zannediyor, ama öyle olnadığını kaybedince anlayacak

 163. Ya kaç gündür kargoda duruyor hiç Bi şekilde Bi hareket yok arıyorum açılmıyor kimsenin Bi bilgilendirmesi Bi yardımcı olduğu yok

 164. Teslimat tarihi 4-15 mayıs olan 414885104 no lu ürünü sipariş ettim 18 mayısta kargoya verildi bildirimi geldi kargo takipte hiçbir ilerleme yok ilk taksiti ödendi müşteri hilelerini aradım cevap yok rezil mng kargoyu aradım cevap yok biz kimle iletişime gecicez acaba ya kargoyu gönderin yada para iadesi yapın rezil bir sitesini.

 165. Musteri temsilcisi ile gorusmek imkansiz, siparisim teslim edilmedi, yanlis birimlerde dolasti dolasti iade edildi, aras kargo rezaleti, bir cozum bukunmadi gerekiyor acilllll

 166. 424756490 nolu siparişimin 20 mayıs günü teslim edileceğine dair bilgi verdiler.Dün akşam ise gelen bir ileti ile teslim edilmeyecegi bilgisi geldi.Şu ana kadar bekledim gelmedi.Trendyolu aradım herhangi bir yetkiliye ulaşamadım.Kargo numarasıyla girdiğimde kargomun hazır olmadığı ve yakın bir gelecekte hazır olacağını söylediler.Acaba dolandırıldım mı diye merak ediyorum.Eğer öyle bir olay olur veya kargom gecikirse tüm aldığım ürünleri iade edeceğim.Güvenmiştim ama demek güvenim boşa çıktı.

 167. Merhaba,

  410757934 teslimat numaralı 2 adet ürünü kargodan hiç almadan iade gönderdim. Kargo ürünü firmaya 11.05.2020 tarihinde geri teslim etmiş kargo hareketleri görüntüsü elimde olmasına rağmen aradan 12 gün geçmesine rağmen ücret iadem hala yapılmadı. Ben trendyolu güvenilir bir site olarak tercih edip alışveriş yapıyorum. Ama görüyorum ki bu durumda güvensiz para iadesi yapılmıyor mağdur ediliyor. Haksız şekilde ücretin üzerine yatmak demektir bu. Ben bununla ilgili kaç defa şikayet talebinde telefonda iletmeme rağmen bekleyin biraz daha deniyor. İade süreci 2 ila 10 gün arasında olduğu belirtilmekte. 12 gün olmuş hala daha beklemem gerektiğini trendyolun karşı firmayla işlemi çözümlemeye çalıştığı söyleniyor. Beni karşı firma ilgilendirmiyor. Ben karşı firmadan alışveriş yapmadım yapmak istesem o firmanın kendisinden alışveriş yapardım. Bu aranızdaki durum görüşmeler beni hiç ilgilendirmez. Ben trendyoldan alışverişimi yapmışım ücret iademi siz acil olarak yapın. Karşı firmayla aranızda nasıl çözüm yapacağınız beni ilgilendirmez. Eğer bu durum acil olarak çözüm bulmaz ise tüketici hakem heyetine ve gerekli tüm yerlere şikayetimi yapacağım. Bundan sonrada alışveriş yapmayı düşünmüyorum artık sitenizden. Böyle güvensiz bir firmayla çalışılmaz. Konuyla ilgili çok acil cevap çözüm bekliyorum.

  BAHAR BÜYÜK
  Tel …….: 0532 735 81 44

  • bu sorunun aynısını ben de yaşıyorum. mng kargo evime 40 km. uzaklıkta olduğundan, satıcının ürünü mng ile gönderdiği bilgisini e-posta yoluyla öğrendiğim anda iade sürecini başlatmıştım. -satıcı ürünü yurtiçi ya da ptt ile göndermiş olsaydı iade etmeyecektim. çünkü bu iki kargo firması sadece kapıya teslimata geliyor.- covit19 nedeniyle evden hiç çıkmadığımdan kalkıp da 40 km. yol katederek mng kargo şubesine gidemezdim. ürün satıcıya geri gitmiş. müşteri hizmetlerinden 3 ayrı kişi ile 1 er hafta ara ile ücret iadesi hakkında görüşmeme rağmen bana, biraz daha bekleyeceksiniz denildi. neden bekliyorum ki zaten ürün satıcıya geri gitmiş sorun yok, iadeyi yapın dememe karşın müşteri temsilcisi, beklemeniz gerekiyor dedi fakat nedenini söylemedi. para iadesi 1 hafta sonra da yapılmazsa gerekli yerlere şikayetimi bildireceğim.

 168. Merhaba,

  410757934 teslimat numaralı 2 adet ürünü kargodan hiç almadan iade gönderdim. Kargo ürünü firmaya 11.05.2020 tarihinde geri teslim etmiş kargo hareketleri görüntüsü elimde olmasına rağmen aradan 12 gün geçmesine rağmen ücret iadem hala yapılmadı. Ben trendyolu güvenilir bir site olarak tercih edip alışveriş yapıyorum. Ama görüyorum ki bu durumda güvensiz para iadesi yapılmıyor mağdur ediliyor. Haksız şekilde ücretin üzerine yatmak demektir bu. Ben bununla ilgili kaç defa şikayet talebinde telefonda iletmeme rağmen bekleyin biraz daha deniyor. İade süreci 2 ila 10 gün arasında olduğu belirtilmekte. 12 gün olmuş hala daha beklemem gerektiğini trendyolun karşı firmayla işlemi çözümlemeye çalıştığı söyleniyor. Beni karşı firma ilgilendirmiyor. Ben karşı firmadan alışveriş yapmadım yapmak istesem o firmanın kendisinden alışveriş yapardım. Bu aranızdaki durum görüşmeler beni hiç ilgilendirmez. Ben trendyoldan alışverişimi yapmışım ücret iademi siz acil olarak yapın. Karşı firmayla aranızda nasıl çözüm yapacağınız beni ilgilendirmez. Eğer bu durum acil olarak çözüm bulmaz ise tüketici hakem heyetine ve gerekli tüm yerlere şikayetimi yapacağım. Bundan sonrada alışveriş yapmayı düşünmüyorum artık sitenizden. Böyle güvensiz bir firmayla çalışılmaz. Konuyla ilgili çok acil cevap çözüm bekliyorum.

  • Bu kadar kişi şikayet etmiş… Hiç birinizi iplememişler. Cevapları göremiyorum. Bir yorumcu “Lan üçkağıtçılar” demiş, ona bile cevap vermemişler. Yüz meselesi haliyle… Para için yalama olunabiliyor… Halbuki pek çok site özür diliyor ve sorunları düzeltme-çözme yoluna gidiyor. İletişim yok. Canlı destek cansız… 🙂

 169. Lan üçkacılar 2020 5 20 sinde gelecek dediniz 2 nısandan berli bekliyorum ben polise şikayet edecem getirmeseniz

 170. Allah sizi bildiği gibi yapsın MNG kargoda mal 1 haftadır cennet şubesinden çapa şubesine gelemedi başka çalışacak kargo bulamadınız mi

 171. Neredeyse bir aydır ürünümü iade etmişim ücreti hala yatırılmadı ve bana bildirdiğiniz 2 en fazla 10 gün içerisinde yatırılacaktır bilgisi eğer böyle devam ederse tüketici hizmetlerine şikayet edeceğim.

 172. 20-25 gündür para iadem gerçekleşmedi. Ve hiçbir dönüş yapılmadı. Trendyol güvenilir sanırdık ki öyle değilmiş. Para iadem gerçekleşmezse tüketici hizmetlerine şikayet edeceğim.!

 173. Merhaba, ismim Ali Aygüneş.
  Adıma kayıtlı hesabımdan 4 Mayıs tarihinde sipariş etmiş olduğum 282789082 nolu siparişimin üzerinden 3 hafta ve 11 Mayıs tarihinde sipariş etmiş olduğum 286814951 nolu siparişimin üzerinden 2 hafta gibi bir zaman geçmiş olmasına rağmen ürünler hala hazırlık aşamasında görünmektedir.
  Siparişlerimin ne zaman kargoya verileceği ile ilgili tarafıma bilgi verilmesini rica ederim,
  İyi çalışmalar..

 174. Aldığım ürün beyaz renk ve metalik görünürken bana siyah plastik ve çizikler içinde geldi. bu bir ayna ve çizik aynayı ben ne yapmalıyım. Trendyol ailesinden bu konu hakkında yardım ve bir özür bekliyorum. Sipariş numaram : 290018982

 175. Ben 15 Mayıste Ramazan Yardım Pakete şiparış ettim, ve bana 27 Mayıste teslim edeceklermış. Ama ben 27 Mayıs istemedim ve sanıyordumki 3 veya 4 gün sonra gelir. Ramazan bitmeden gelmesi gerek,
  ama şu ana kadar 27 Mayıs saat 17:22 olmuş ve hala Ramazan Yardım Pakete gelmedi. Bayramda bitti ama paket gelmedi. Trendyol’a bir daha asla alışveriş yapmam artık. Muşteri hakları aramak istiyorum artık, but, I will give them a chance, I will wait till tomorrow, umarım şiparişim gelir.

 176. 25 gün oldu ürünüm gelmedi bilgilendirme yok..10 sefer çağrı merkezini aradım toplamda birsaat telefon sayaç çalışıyor ben müzük dinliyom ..Allah sizi bildiğigibi yapsın neymiş trentyolmuş siz bırakın başka iş yapın

 177. 29kasimda sipariş verdiğim ürünüm evde olmadigim gerekçesiyle geri gönderilmiş firmaya en kısa zamanda geri ödeme yapılacak yazıyor sitede müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum maillerime geri dönüş yapılmıyor 6aydir ücret iadem yapılmadı tüketici haklarına şikayette bulunucam sipariş no:230309025 teslimat no:344958862

 178. hemen kendinize gelin ve dönüş yapın kendi kendinize siparişi iptal etmişsiniz utanmadan bugün ayın 29 u olmasına rağmen 30 mayıs iptal tarihi belirtilmiş benim para mı ne zman iade etmeyi düşünüyorsunuz bu resmen dolandırıcılık tüketici haklarına taşımaya hazırlanıyorum !
  280303277

 179. ​384307582 teslimat numaralı siparişinizde satıcıya 1 birün aiade ettiğim söyleniyor ben ona 9 adet iade ettim. tamam durumdan anladım tekli satıldı ben bu sahtekar satıcınıza 9 adet iade ettim anlamakta niye israr ediyorsunuz benim eksik gönderdiğimi nereden çıkardınız ben bu firmaya 9 adet ürün gönderdim. para mı iade edin eğer eksik göndermiş isem tutak tarafıma gönderilirsin o tutanağı tutan kargo şirketi çalışanına ve firma yetkilisine gereği tarafımdan yapılacaktır. konu ile ilgili sorumlu sizsiniz. TUTANAK BEKLİYORUM EKSİK GÖNDERDİĞİME DAİR

 180. Merhaba ben sipariş iadesi yapmak istiyorum ama faturamı kaybettim. Daha doğrusu virüsten dolayı kargomu abim kargodan alırken poşetiyle birlikte faturayıda atmış virüs bulaşmasın diye eve getirmemiş bu durumda ne yapılır bilemedim müşteri hizmetlerine de ulaşamadım iade koduyla gönderecem umarım kabul edersiniz anlayışınız için teşekkürler. Teslimat no:290113756

 181. 08.05.2020 tarihinde almış olduğum 2 adet ürünüm 15.05.2020 tarihinde mng kargoya teslim edilmiş. bugün 01.06.2020 ürünler hala teslim edilmedi. sakın kimseye yok covit var yok yoğunluk var masalı anlatmayın. çok daha sonra almış olduğum ürünler daha uzak yerlerden geldi. ya bu mng kargoyu değiştirin yada sizler bu işi bırakın. ayıptır yazıktır günahtır. hiç kimsenin parasını tahsil edip daha sonra ucuz piyasa taktikleri ile 3 maymunu oynamayın. koskoca şirket kurmuşsunuz kan kaybediyorsunuz yazık…

  • Bende sürat kargodan aynı muameyeli gördüm ve Bi ürün aldım o halen hazırlık aşamasında mesaj attım satıcıya hazırlık aşamasında yok yogunluk var fln yazmış daha ses yok bu nasıl insanlar aldıkları paralarım helal mi simdi allah sorsun bişe demiyorum buda benim ilkti son oldu daha da burdan bişe almam böyle insanlara yokmuş gibi muamele yapıyolar

  • Ya Allah rızası için ilk defa bişe alayım dedim oda gelmedik kalmadı bi ürünüm ztn hiç ses seda yok satıcıya mesaj atıyorum umursamıyor bile Bi ürünüm sürat kargo yüzünden geliyor elime ulaşmadan gidiyor bu nasıl saçmalıktır aldıkları parayı helal etmiyorum Allah sorsun ne diyim

 182. 01.05.2020 tarihinde toplamda 3 adet tendyol sayfasından sipariş vermiş bulunmaktayım.
  Siparişlerimden birtanesi adrese ulaştırılmıştır ( mng kargo ile ) fakat diğer 2 adet siparişim ( TESLİMAT NO : 414592208 VE 414592207 ) adrese ulaştırılamayıp geri iadesi olmuştur.
  Ulaştırılamayan 2. Üründe ben trendyol müşteri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirdim ve mağduriyetimi anlattım çözüm bulunmasını bu mağduriyetin ortadan kaldırılmasını ve para iadesi istemediğimi ifade ettim .
  Buna rağmen çözüm merkezi hiçbir çözüm üretmeyip 3.ürün siparişimide aynı şekilde adrese ulaştıramayıp iade edilmiştir ibaresi ile karşı karşıya kaldım .
  Çözüm merkezi çağrı merkezi müşteri temsilcileri hep aynı masal sözcükleri konuşup insanları enayi yerine koymayı ilke edinmiş kendilerine hiçbir çözüm odaklı yapılan bir çalışma yok .
  Tedarikçi firmanın ve kargonun elince oyuncak olmuş , aracı olan arada kalır mantığıyla sürünüyor.
  Bunun kahrını sıkıntısını mağduriyetini de vatandaş çekiyor cezsı faturası vatandaşa kesiliyor . ne güzel dünya ya mafya mısınız gayrı meşru musunuz nesiniz acaba bu uygulamanın adı nedir ?
  Yani özetle koskoca trendyol küçücük bir kargo şirketinin eline düşmüş oyuncağı olmuş ve her geçen gün müşteri kaybetmekte ( sürat kargoya muhtaç olmuş ) .
  Bu işi beceremiyorsa firma çalışma yapmayacaksın bu kadar net .
  Binlerce insanı mağdur edemezsin hakkın yok buna çözüm bulmalısın kargo şirketini değiştirmelisin.
  Ben anneler günü için 3 adet sipariş verdim böylesi güzel günde şehir dışında bulunan ( sakarya ) anneme hediye göndermek jest yapmak istedim ama sağolsun trendyol bu konuda mağduriyetin zirvesini yaşattı.
  Yani bu kadar rezil bir firma olduğunu gerçekten bilmiyordum , her yerde reklam vermek marifet değil , büyümek zor ama küçülmek çok kolay bugün beni yarın benim gibi binlerce mağdur olan kişiyi dikkate alırsanız trendyol diye bir şirket kalmaz NET ……
  Bu tür çözümsüz saçmalıkların bir an önce çözüme kavuşturulup , 20 gün önceden ödemesini peşin alıp sonrada hiçbir hizmet veremeden rezil bir şekilde bie 30 gün daha bekletip para iadesini yapmak marifet değil etik değil kimseye yakışmaz , hiçbir hukuka kanuna ahlaki değere uymaz.
  Ben bu terbiyesizliği tüm sosyal medya ve kollarında yayacağım . tüm haklarım için ilgili yasal süreci başlatacağım ve tüm türkiye trendyol un bu rezil çalışma sistemine şahit olacak.çözümsüzlüğüne pişkinliğine şahit olacak .
  Zaten yeterince forum sayfalarında şikayet ve yaşanılan olumsuzluklar var bunu basın ve medya çevremi seferber edip tüm türkiye ye yayılmasını sağlayacağım .
  İnsanları mağdur edip sonra da para iadesini 1 ay sonra vermek hiçbir şekilde etik olamaz .
  Bu yapılan çirkinliği trendyol a hiç yakıştıramadım .
  Önemli olan her yerde reklam yapmak değil , sunulan hizmeti en iyi en kaliteli şekilde yapmak .
  Köü reklam çabuk yayılır kara haber tez duyulur .
  Trendyol kötü reklamı ve mağduriyetleri de tez zamanda yayılacak .
  Hakkımı helal etmiyorum , yazık ki koca trendyol küçücük sürat kargo gibi bir firma yüzünden müşteri itibar değer kaybediyor bu da çok acı maalesef .

 183. 414585960 nolu siparişim sürat kargo tarafından henüz teslim edilmemiştir. Kayseri mobil şubesi gibi işini aksatan bir şube görmedim. Ulaşabileceğimiz bir telefon numarası bile yok.Hiç bir şekilde kargo şubesine ulaşılamıyor. Sürat kargo yüzünden artık trendyol dan alışveriş yapmayı bırakıyorum.

  • Ben de cumartesi sipariş verdim ürünüm bugün elimize geçmezse sipariş iptal edeceğim en geç 16 elimizde olması gerek ama çok geç gelecekse sipariş iptal ettirmek zorunda kalacam .

 184. 26/05/2020tarihinde 2ad ürün siparişi verdim ürün 1adet geldi diyeri ise terendyol sayfamda kargoya teslim edildi yolda diyo kargoya gidiyorum öyle bı şey yok diyor kafakıryosunuz bizimle

 185. Merhaba
  21.05.2020 tarihinde Trendyol aracılığı ile IPHONE 11 PRO siparişinde bulundum. ürün teslim edilmedi ,mağduriyetim giderilmedi.
  Ürünün çalındığını yazılı ve sözlü olarak bitti bitiyor ve trendyol express firmalarına iletmeme rağmen Hale’n daha çözüm bulunamadı, beklemek zorunda değilim.
  21 mayıs 4 haziran arası uzun bir süre tez zamanda ürün yada para iadesinin tarafıma yapılmasını rica ediyor .
  aksi durumda dolandırıcılıktan sizi ,bitti bitiyo ve trendyol express’i şikayet etmek zorunda kalacağız..

 186. Trendyoldan yaptığınız alış verisler mng kargoya verilmişse vay halinize. O kargoyu unutun çünkü gelmiyor

 187. 431195487 nolu siparişim ptt kargo ile bugün elime ulaştı. sorun şu ki aldığım ürünün sadece faturası geldi ürün yok . adabebe trendyol a sesleniyorum bari faturanıza bir iletişim numarası bıraksaydınız ya o kadar insanı neden madur ediyorsunuz. bu kadar aktif ve güveniir diye bildiğimiz bir sitenin bunu hyapması çok kötü.

 188. 3 haftadır siparişim hala hazırlık aşamasında diyorlar bu sondur sizden aldığım lütfen gönderin artik siparisimi herkes bilsin bundan yapmayın alışveriş gönderiyorlar siparişlerinizi parasını hmn alıyorlar ama

 189. 16 mayısta tekli satılan pencere sinekliklerinden 5 adet sipariş verdim ve iki gün önce sadece bir tanesi geldi. Sitede siparişlerim kısmına baktığımda ise ürün teslim edildi yazıyor. Diğer dört ürün buharlaşıp havaya karıştı galiba ama ödeme kısmına gelince kapıda ödeme imkanı bile vermeden direkt insanların parasını çekiyorsunuz. Haftalarca sipariş bekledikten sonra sadece bir parcasi geldi ve hepsi geldi diye kaydediliyor! Öte yandan Gaziantepte doğum yapan arkadaşıma hepsiburadadan birçok hediye sipariş ettim ve araya haftasonu girdi hafta başından itibaren bütün siparişlerim tek tek eline ulaştı. Sanirim virüs sadece trendyolu etkiliyor gönderdiği ürünleri takip edemeyecek, kargoya vermek için haftalarca bekleyecek kadar ağır virüs bulaşmış bu siteye. Bir daha asla bu siteyle işim olmaz yazıklar olsun

 190. Nasıl bir yer bu Trendyol, bir aydır siparişim gelmedi, ortada muhatap yok, bir işi yapamıyorsanız ortaya çıkmayın. Lanet olsun… Sipariş no 286418702

 191. Merhabalar mayıs 18 de sipariş vermiştim hala siparişiniz hazırlanıyor diye gösteriyor eğer hala tamamlanıp göönderilmezse sipariş iptal edebilirim iyi günler

  • Siparişimin teslimat tarihi gecti ve ürün hala hazirlik aşamasında diyor nasıl bir firma anlamdim lütfen geri dönüş yapın hiç bir şekilde kimseye bağlanamıyorum

 192. Yaziklar olsun boyle bir rezalet alis veris sitesi olamaz kusurlu urun gonderip ustune birde kusuru siz yapmis gosterip iade reddedildi deniliyor yazik

 193. Trendyoldan aldığım Twist marka bir tişörtü defolu olması nedeni ile iade ettim .İadayi eve sipariş getiren aras kargo görevlisine dün(08-06-2020)tarihinde teslim ettim.Ancak teslim aldına ilişkin bir belge vermedi İadeni yapıldığıda trendyol tarafından bildirilmedi.İadem ne oldu cevap bekliyorum.

 194. 444848769 nolu siparisim hala hazırlık asamasinda diyor. 1 hafta oldu ya

  444335440 nolu siparisimde hala hazirlik asamasinda diyor bu ise iki hafta oldu siz bizimle dalgami geciyorsunuz yaaa musteri hizletlerini ariyorum kimseye baglanamiyorum bu sattten sonra trendyoldan alisveris yaparsam neyim yaziklar olsun gercekten butun siparislerim geldi ama bir tek trendyoldaki siparislerim gelmedi. Siparis Verdigim gune
  lanet olsun…

 195. Selamünaleyküm arkadaşlar,
  Burada okuduğum yorumlar beni biraz tedirgin etti. Ben Trendyol’dan daha önceleride bazı sıparişler yaptım, hepsi 2-3 gün içerisinde elime ulaştı. Ama 31.04.20 tarihinde yaptığım 3 sıparişin ikisi gecikme ile elime ulaştı (6 haziran, 8 haziran) bir parçayı halen beklemekteyim. Yani çok nadir bulunan bir parça değil! Altı üstü bir HDMI kablosu. Halen bana sıparişin hazırlanma sürecinde olduğu bilgisi geliyor. Eğer hafta sonuna kadar elime ulaşmazsa ürünü iptal edeceğim ve bir daha Trendyol’dan bir sıpariş yapmayacağım. Yahu altı üstü bir kablo!

 196. 8 mayıs 2020 de verdiğim sipariş hala elime ulaşmadı kargo şirketi 10 mayıs 2020 de iade süreci başlatıldı diye işlem yapmış. Nasıl oluyor bu. Kargo bana gelmeden nasıl kendilerince böyle birşey yapıyorlar. Mağduriyetim nasıl düzeltilecek

 197. 18 Mayısda verdiģimiz siparişi 4 Haziranda eliminate geçeceģi gősteriliyor.Bir değil iki sipariş birden verdik gùvenerek trendyol gibi gùndemdeki bir siteye.Kredi Katrina peşint òdemeli birde.Daha kargoya bile verilmedi gòzùkūyor.Bu nasıl bir iş ciddiyeti.Lūtfen şikayetime cevap verebilirmisiniz?

 198. Tam bir rezaletsiniz 24 Mayıs’ta 2 adet sipariş verdim bugun 11 haziran ya hala ulasmadi yoğunluğu bahane etmenin anlami yok ulkede sadece e ticaret yapan siz degilsiniz baska firmalar da gecikme olsada bukadar abartı değil siparişi iptal ettim

 199. 301877741 sip nolu bugün aldığım ürünümün adres seçimi yanlış oldu ve o adreste yokum, adres değişikliği yapamıyorum müşteri hizm arayın uyarısı beriyor, ve sizede ulaşamıyorum acil yardımınızı rica ederim

 200. 430916100 numarali siparişim 20 mayısdan kargoda, hala teslim edilmedi, artık 1 ay oldu,lütfen teslim edin !!!!!!!!!

 201. 2 adet bayan kol saati aldım saatler geldi görünüşte güzel fakat birinin kordonu arızalı kola takılmıyor diğeri çalışmıyor saatciye götürdüm hiçbir şekilde calismadi ve tamir dahi olmaz dedi bozuk saati göndermişler dedi birdaha asla bedava olsa sizden hicbirsey almiycam bütün arkadaşlarıma da bu durumu anlatıp sizden alışveriş yapmalarına engel olucam bu kadar sahtekarlık olmaz

 202. 05.06.2020 tarihinde fuşya bayan alt,üst takım sipariş verdim ücretinide ödedim madelef halen gelmedi.halen kargoda görünüyor diyor.birde trend yolda sorunumuzu iletecek bir telefonda yok.birtek çağrı merkezi numarası var oda tele sekreter.bundan sonra karşımda muhatap bulamadığım için trend yoldan alışveriş yapmayacağım.müsteri sorunlarını dinleyecek müşteri temsilcisi olmazmı acaba benim gibi kaç kişi mağdur acaba.benim gibi mapdur olanlar varsa,trend yoldan alışveriş yapmanın doğru olmadığını,muhatap bulamadıklarını sosyal medya hesaplarından paylaşmalarını rica ediyorum.bizim gibi başkalarıda madur olmasın

 203. mağduruz.muhatap yok.muhatap bulamıyoruz.benim gibi mağdur olanlar trend yoldan alışveriş yapanların mağdur kaldıklarını sosyal medyadan paylaşalım lütfen

 204. merhaba Ben trendyol firmanızdan 2 tane avize 229+39 tl lik avize aldım hepsi uyduruk ve kargoda kırılmıs inan çope attım vallahi.billahi kargo ata ata hepsini kırmış Başka birdaha şipariş vermiştim. r 137.75 TL ben diğerleri kırık gelince kargodan almadım. Fakat kredi kart estrede görünüyor. Ben o malı almadım. Bunu almış sanal karttan mı nasıl bu paranın ödeme olmaz ama olmuş Ben diğer aldıklarımın kırıklarını çektim sitenize yollayamadım. Damla hanımla firmanızdan görüştüm.Parçalanmiş halde geldiğini ilettim. Kargo malı açtırmıyor tutanak felan tutmak yok.kargo onu kabul etmiyor al bozuksa getir gönderelim diyor. İş güç yok devamlı pandemi zamanı kargoyla uğraşabilirmisin.137.75 TL idadesini istiyorum mal almadım. diğer aldıklarım 269.TL ödedim. Çöpe attım. Artık almam sizden bir şey ama değer ücreti iadede ederseniz memnun kalırım. Tüketici haklarına gitmeyim olurmu Teşekkür ederim.

 205. Kargolarım gelmiyor arıyorum karşımda muhattap olan yok iade edicem elimde ürün yok yardımcı olmuyorsunuz kargo şirketinde de aynı durum var sürat kargoyu arıyorum açmıyorlar nasıl olucak bende şaşırdım

 206. İki sipariş verdim biri geldi diğeri dördüncü hafta teslimat tarihini geçti hala hazırlık aşamasında yazıyor bir daha ne sipariş veririm ne de millete mal aldırırım ayıp denen bir şey var nerde zamanında teslimat hala hazırlık aşamasında adınızı küçük düşürmek tense para kaybetmeyi tercih edin

  • Siparişim eve teslim edildi, ama aslında sipariş gelmedi. Lütfen dönüş yaparmisiniz. Sipariş no. 276655968

  • Aynı duruum bnmde basıma geldi arıyorım ilgileniyoruz diyorlar bir hafta oldu hala kargom ulasmadı ne saçmalık kendi hataları ama düzeltmiyorlar

 207. Lütfen bana mail adresinizi gonderebilir mısınız internet ortamında yazmak istemedigim bir şikayetim var

 208. Siparişimin teslimat tarihi gecti ve ürün hala hazirlik aşamasında diyor nasıl bir firma anlamdim lütfen geri dönüş yapın hiç bir şekilde kimseye bağlanamıyorum

 209. 19 haziranda trendyoldan semaverli mangal sipariş vermiştim şuan kargo geldi aşağı inmeme fırsat vermeden kargoyu bırakıp kaçtı ürünü bir açtım yamulmamıl boyası gitmeyen yer kalmamış bu kadar mı işin laçka yapan kargo şirketi olur sürat kargo bursa selimzade şubesi

 210. 22 Mayıs ta 2 adet kumandalı araba siparişi verdim. Arabalardan 1 tanesi geldi, ama diğeri gelmedi.Gelmeyen ürün için 16 Haziran da iade talebi oluşturdum. Bana ” Ürünü kargo şirketine iade koduyla geri gönderin mesajı geldi. Bana gelmeyen bir ürünü size nasıl gönderebilirim. Lütfen bu duruma bir çözüm yolu bulun. Yoksa tüketici haklarına şikayet edeceğim.

 211. 18 ve 20 haziranda siparis verdim siparisiniz alindi diyor ama hazir daha yok anlamadim parasini ödedigim ürün yollamiyorlar ogluma ayakabi aldim yaz bitmeden gelir inşAllah

 212. Ürünüm gelmedi kargo takibinde ürün yok muhattab kim ulaşamıyorum bütüne kadar hiç sıkıntı olmamıitı

 213. benim 450949096 teslimat numaralı ve merila kozmetik loj. mersin şubesi siparişim gönderilmedi sistemden ürünü iade ettim ancak ne ürün ile ilgili bilgi va nede sayfamda faturamı görebiliyorum. sorunla ilgili ilgilenirmisiniz lütfen

 214. ya trendyollllll bu ne 25 gün olucak ayakkabı aldım rezilli k rezalet 20 gün olucak lütfen size ulaşabilmemizi sağlarmısınız bu nedir ya bambi tedarikçi arıyorum ev telefonu cıkıyor acil cevappppp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 215. Bioderma krem aldım kargo berbat geldi krem kapak açılıp akmış ve ürünün son kullanma tarihine bir yıl bile yok ürünü geri gönderim ve iade durumuna uygun görülmemiştir diye mail gelmiş neden uygun değil sorun üründe bende değil ki

 216. 03.06.2020 verdiğim sipariş bir aydır gelmedi mng kargoda mi sorun yoksa trendyol da mi cozemedim sizin için olmayabilir ama bir müşteri için büyük sorun bir daha trendyoldan alışveriş yapmayı düşünmüyorum ilgilenirseniz memnun olurum Tansel Yiğit

 217. 7 Haziran 2020 Altınyıldızdan aldığım erkek tişort halen elime ulaşmadı.

  Teslimat No 445141725 Satıcı Altınyıldız Classics.Yardımcı olmanızı bekliyorum.

 218. Trendyoldan iki tane serum ile c vitamini aldım new esselentials marka birer kere sürdüm sabah akşam yüzümü mahvetti sonra barkot numarasında bakıyım dedim sahte ürün ve hiç bir şekilde yorumum yayinlanmiyo derdimi anlatamadım ve aldığıma dair her şey silinmiş artık ciner ve tüketici haklarına şikayet edicem hepsininekran görüntüsü var bundan sonra hiç bir şey almam trendyoldan

 219. Ürün iade veya değişimi için gerekli olan fatura pakette çıkmadı.

  Sayfada veya çağrı’da faturanız bulunmuyor, faturaya ulaşılamıyor mesajı geliyor.
  Çözüm rica ediyorum acilen.
  Destek maili hata veriyor

 220. trendyoldan Arzum
  AR1032 Shake’N Take Kişisel Blender shakentake siparişi vermiştim.15/06/2020 tarihinde “satıcı hesaplimagaza” ürünün en son teslim tarihi 22/06/2020 görülmesine rağmen 24/06/2020 ürün elime ulaşmadı. çağrı merkezini aradığımda 0212 331 02 00 herhangi bir muhutap bulamadım kargo hareketlerinde ise teslim edilemedi (iade isteği) notu görülmektedir. Kargo firması ile görüştüm ürün hiç bize teslim edilmedi deniliyor bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

 221. Trendyol üyeliğimi sonlandırıyorum. Bitsin bu zülüm artık. Yaklaşık 25 gündür kargoda deyip siparişimi iptal de etmeyen Trendyol ile kısa süreli maceram bitmiştir artık. Ayrıca vermediği parada tenezzül etmeyeceğim bir rakam olduğu için sadaka olarak Trendyol’a bağışlıyorum.

 222. İyi günler, müşteri temsilciniz Yardımcımız olamadı. Bir ürün aldım kargo bedava işaretli ürünü onaylayıp ödemeye geçtiğimde 9 90 kargo bedeli ekliyor bir adet kalmış üründen ürünün kodu :OYBPNTN5018 beden 38 Tena Tekstil . Acilen Yardımcımız okursanız memnun olacağım .

 223. Ayın 9 unda babalar günü için sipariş ettiğimiz ürün hala gelmedi.Kayseri sürat kargo çarşı şubesinde diyor bari ben gidip alayım dedim orda da yok.Bizde yok diyorlar.Muhatap kimse yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Gecikmişte olsa babamıza hediyemizi vermek istiyoruz.

 224. 17 mayista ipekyoldan sipariş verdigim kabani acil bir durumdan dolayi il disina ciktigimdan deneyemedim iade suresi dolduktan sonra ancak deneyebildim.Ürun bana buyuk oldu su an bir beden kucuguyle degismek istiyorum. Urunun etiketi ustundedir.

 225. 2019 yılı 12.ayda trendyoldan Epa internet mağazacılık tan Baymak lambert lpy kombi 2999.Tl ye aldık. Kombiyi 2020 haziran başında kurulumu için açıldığında baca kırık çıkmış.Yeni çıktığı için serviste parça yok.Dogalgaz bağlantısı ilk olacağı için onaydan geçmiyor. Servis ilk çalıştırmaya gelemiyor.Satıcı firmaya da ulasılmıyor.Trendyoldan çok alışveriş yaptık. Ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım canlı destek hattınıza yazıp foto atın dediniz. Nerede nasıl resim atabilirim.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

 226. 452092599 teslimat numaraları siparişimi 16.haziranda sipariş verdim hala gelmedi arıyorum depoda kayıp diyorlar en son akşam iade talebi olusturdum bu seferde ürününüzle birlikte iade kodunuzu kargo elemanına teslim edin diyor elimde ürün yok günlerdir bekliyorum dalga mi geçiyorsunuz anlamadım gerekli yerlere şikayet etmeden önce bildirmek istedim.iyi günler

 227. Aldığım 6 mayısta teslim edilecek trendyol (kim satar firması)Samsung glaksi booth kulaklık gelmediği gibi para iadeside yapılmıyor sürekli soruyorum hep oyalıyorlar unutturma taktiği hukuksal tüketici hakları gereği hukuksal işlem başlattım.ve silikon kalıbıda bu zor günlerden istifade ye giriyor artık.

 228. Merhaba.
  30463199 numaralı siparişim içinde;FEC Reklamcılığa ait Tel Duvar Panosu Fotoğraf çerçeve askılık 75x55cm siyah 2 adet 53,80 TL ödediğim halde sizde 1 adet gözüküyordu;aradım belirttim ama sizden hiçbir dönüş olmadı.
  Bir adet ürün 26 Haziranda teslim edildi ama ikincisinden haber yok…
  26,90 TL bir ürün için bütün hevesimizi kaçırdınız.
  Kızım üzüldü ben sinirlendim.
  Bu kadar sipariş akışım varken ilgilenmemeniz ve eksik ürünün bana ulaştırılmaması anlaşılmaz.
  Bir daha en ufak alışverişi bile Trendyol üzerinden yapmayı düşünmüyorum.

 229. Sipariş vereli bir ayı geçti ürünüm teslim edilmedi, hala hazırlık aşamasında diyor sitede. Müşteri hizmetlerini aradığımda bir muhatap bulamıyorum karşımda bant yayını ile insanın sabrını zorluyorlar ama ne bir çözüm ne bir muhatap var karşımızda.

 230. Bende iki ürün aldım lufian thişort 1 tane geldi 2 ci üründen haber yok siparişlerime bakıyorum 2 ürün teslim edildi yazıyor kargocuyu uyardım diğeri sonra gelir diyor hiç bir bilgilendirme alamadığım için çok sinirlendim başka siparişimde vardı üç farklı renk yine ikisi aynı biri farklı geldi direkt geri gönderdim bir daha alış veriş yapmayı düşünmüyorum sorun çözülmezse şikayet hakkımı kullanacağım

  • Aynı şekilde benimde öle oldu iki ürünün teki geldi tekinden haber yok teslim edildi deniyor elime ürün gelmedi

  • Trend yol eksik ürün geldi 2 ay oldu 2 ayakkabı aldım biri geldi diyeri gelmedi sorunum 1 aydan fazladır çözülmedi

 231. Evdeppo dam fon perde sipariş etmiştim bir ay önce , ürün kargoya verildi görünüyor ama kargom nerede diye baktığımda kargodan indirildi görünüyor , ürün elime hiç ulaşmadı iade oluşturdum ama ürünü iade kodu ile gönderin diye msj geldi ürün elime hiç ulaşmadı lütfen yardımcı olur musunuz

 232. Nisan ayında verdiğim iķi siparişim kargoda görünüyor.Trendyola hiçbir şekilde ulaşamıyorum.Lütfen mağduriyetim giderilsin

 233. Yaklaşık 20 gün önce bir çanta siparişi verdim. Aradan 20 gün geçmesine karşılık hala ürününüz hazırlık aşamasında diye bilgi veriliyor. Evet bir kaç günlük gecikmeyi
  anlayabilirim ama yaklaşık bir aylık gecikmeyi anlamış değilim. Terndyola hiç yakışmadı bu bence böyle bir çalışma sistemi olamaz

 234. 410563041 ve422527039 teşlimat nolu siparişlerim Nisan ayında kargoya verilmesine rağmen hala elime ulaşmamıştır.Hergün kontrol ediyorum.Çok sıkıldım.Lütfen teslimatın yapılmasını sağlayın veya paramı iade edin.Lütfen…

 235. Trendyoldan seda tiryaki adlı saticidan aldigim bi elbiseyi bedeni buyuk diye iade etmek zorunda kaldim yalniz paramin iadesi henuz gerceklesmedibyardimci olur musunuz?

 236. sayın trendyol adınız altında satış yapan bir medikal firmasından dik duruş korsesi aldım.iade ettim red edilmiş iç giyim diye. fakat başka bir müşteriye deneyin memnun kalmazsanız iade edebilirsiniz yazmış.ekran resmi var. bu nedir bana açıklarmısınız madurum ve maduriyetimin giderilmesini istiyorum.

 237. 461175199 numaralı teslimatım 2 Temmuzdan beri İzmir MNG Çamdibi şubesinde görünüyor.Sorunu çözemedim. MNG Çamdibi şubesi telefonlara cevap vermiyor.MNG kargo müşteri temsilcisine telefon ve e Mail ile ulaştım.Halen sorun çözülmedi.

 238. Ürünümü 5 gün bekledim ama cumartesi şubeye geldiğine dair msj aldım sonra personelle iletisime geçtiğimde pazartesi 5 e kadar alabilirsiniz dendi fakat gittiğin de söylenen aynı gün iade edilmediği oldu bana sorulmadan aynı gün neden iade edildiği acaba gider firmalar 3 gün bekletiyo şimdi nasilmbi yol izlicem ben paramın oadesi ne zaman olucak

 239. Hiç memnun değilim 25 gün oldu sipariş vereli daha gelmedi müsteri hizmetlerini arıyorum telesekretel çıkıyor siparişiniz hazırlık aşamasında diyor.Yani muhatap olacak kimse bulamıyorum.Tamamen rezillik.

  • 464809260 nolu kargomu ayın dortunden beri sipariş verdim ama gelmedi kargoda olduğu söyleniyor ama değil yardımcısı olurmusunuz?

 240. 1 ay once kargo iadesi yaptim hala kargoda bekleniyor gozukuyor lutfen bir cevap verirmisiniz musteri hizmetlerine ulasamiyorum

  • Trendyol üzerinden kumrular saat adlı satıcıdan saat aldım.elime kusurlu ürün ulaştı.kusurlu ürünü işaretleyip aynı gün gönderdim.kumrular saat tarafından arandım ürünün kusurlu olmadığını metal kordonun kusurlu yerinin elle düzeltilebilceğini iddia etti elinde başka bir ürün olduğunu bana geri o ürünü göndereceğini söyledi.hem kusur yok diyor hemde elimde sağlam var diyor:) bu ticari Tavrı yerlerde olan firma senin yüzünden 100 TL ceza kesilecek firmamın puanı düşecek kusurlu değilde diğerini işaretle trendyol benden 100 TL kesmesin hem de sen uğraşma paranı iade edivereyim diyor.bende kusurlu olmasa onu işaretlemezdim kusurlu ürün yollamasaydınız o zaman dedim. Adam haklı çıktı ya la 🙂 günlerdir uğraşıyorum tam 17 gün oldu trendyol hazretleri padişahı aslanı İLGİLENMİYOR sorunu ÇÖZMÜYOR. Ve en sinir bozucu olanı PARA İADESİ yapmıyor.

 241. Tekcep mağazasından 2833 TL ye telefon siparişi verdim 3 gün oldu halen kargoya verilmemiş hazırlanıyor diyor elinizde telefon yoksa niye satışa çıkarıyorsunuz kapalı kutu verece gidecek kargoya muhatap yok mağazayı arıyorum sitede çıkmıyor ne yapmam lazım

 242. 460609415 takip numaralı 2 adet derimod dan ayakkabı aldım 1tanesi geldi bir tanesi gelmedi incelemeye alındı ama 1hafta içinde dönüş sağlayacaklarını söyledikleri halde tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı.

 243. 16 temmuzda sipariş verdim faturası kesilmiş hala kargoya çıkışı yapilmamis kimle muhatap olucam anlamadım güvenilir site diye verdik ama bilemiyorum

 244. 19 temmuzda sipariş verdim.20 24 TEMMUZDA TELİM EDİLECEĞİ BELİrtilmesine rağmen henüz kargoya bile verilmedi .karşıma hep kurgulanmış makıne çıkıyor.muhtap yok.teslimat zamanıda geçti ne yapmam gerek.

 245. 1 ayakkabı siparişi verdim. Kargoda 3 gündür teslim edildi gorunuyor ama teslim almadim. Hiç kimseye ulaşıpta sorunu anlatamıyorum.

 246. Sürekli alış veriş yapıyorum ama bazı kargo sirketleri gercekden çok duyarsız 1 haftayi geçti ürün hala elime ulasmadi horoz kargo şirketiymiş gercekden berbat mng ve surat aynı eve getirmeden ürünleri iadesini yapiyolar yada kendimiz gidip alıyoruz kargo şirketlerini lütfen daha seçici olalım

 247. Sitenizden nalburco adlı yerden mutfak bataryası aldim. Ürünü yanlış geldi iade ettim. Fakat 1 hafta geçti para iadesi bankaya yapılmadı. Nedenini ogrenebilirmiyim

 248. trendyol Allah belanızı versin , sipariş gelmediği gibi telefonla müşteri hizm. ulaşamıyorum , bir defa görüştüm şimdi bana müş. hizm. kapatmışlar , hiçbir şekilde müş.hizm. bağlatılmıyorum.

 249. 3 ay önce mikrodalga fırın almıştım sorunlu geldi geri iade ettim bidaha geldi kabul etmedim param da iade edilmiyor.resmen paramla rezil oluyorum ya.kac defa müşteri hizmetlerini aradım yine sonuç yok illa tühaklarına mı şikayet etmek lazım.ne berbat bi uygulama.

 250. Sipariş vereli 2 hafta oldu ne mesaj geldi ne de müşteri hizmetlerine ulaşamadık kartla ödedik nasıl ulaşabilirim yardım edermisiniz

 251. 30 haziranda sipariş girdim haledaha gelmeyen ürünüm var 17 temmuzda teslimat dendi 29 temmuz bayram geliyor ürünüm haledaha gelmedi kargo cok yavaş bu siteden alışveriş yapmam bida

 252. 28.05.2020 de sipariş vermişim ve 05.06.2020 de ürün elime kusurlu bir şekilde ulaşmıştır. Elit üyeydim temsilciye kolayca ulaşabiliyordum şuan değilim müşteri temsilcisine ulaşmak çok zor ve ulaşıldığında da hep aynı şey son aşamada size haber gelecek deniyor ve bence sallıyorlar çünkü ilk aradığımda paranız iade olur denmişti kaç ay oldu. Ben ümitli değilim ve mağdurum tüketici mahkemesine vermeyi düşünüyorum çünkü hak yemek var sonuç olarak ürün ayıplı ben aracı firmaya (TRANDYOL) güvenipte alışveriş yapıyorum yoksa internetten alışveriş yapmak bana tehlikeli geliyor. Bence ücreti yüksek ürünleri gidip gözünüzle elinizle elleyip alın iki üç kuruş pahalı olsun muhattap olsun en azından.

 253. 25 Temmuz’da siparis verdim hala bir bilgilendirme yok müşteri hizmetlerine baglanamiyorum nasıl bir site bu

 254. Biz güveniyoruz alıyoruz sizin yaptığınız ayıp yaa bi ilgileninn. Müşteri hizmetleri var adında hicbir sekilde bağlamıyor bile ilgilenen kimse yok hakkınızda haber çıkınca da yalan diyorsunuz kardeşim ilgilenin ozman herkes mağdur. Anca reklamcilariniza gönderi sağlayın sizz. Kargocunuz da aynı ürünü teslim edip kaçtığına bakıyor sor bi kaç üründü efendim dye sonra eksik çıkınca fatura bilgisi yapılmamış dye tabi yapılmaz kaçıp gidiyorlar . Yeterrrrrr herkesin ürünü yanıyor bi yardim edin bi ilgilenin beeeee.!!!!!!!

 255. 5temmuzda aldigim urun 10temmuzda kargoya verildi ama bana ulasmadi.465927886 teslimat nolu urun kargoda yok.beni bilgilendirirseniz sevinirim

  • Ürün sipariş verdim 3gün oldu hala sipariş alındı diyor ne zaman hazırlanacak kargoya verilecek bu ürün yaa hayret 🤯

 256. 610470663 nolu Ürünüm hazırlandı diyor fakat teslimat zamanı geçmesine rağmen henüz kargoya dahi verilmedi. Trendyol iletişim merkezinde telefona cevap verecek yetkili yok. Teslimat tarihi geçmiş bana hazırlanıyor diyor.

 257. 26.07.2020 tarihinde 2 adet olarak aldığım ürünün sadece 1 adedi 28.07.2020 tarihinde teslim edildi. Aynı gün eksik ürün bildiriminde bulunmama rağmen hala tarafıma bir dönüş olmadı. 2 ürün parası ödemiş olmama rağmen hala tarafıma 2. ürün gelmedi. Konuyla ilgili trenyol asistana sorun bildirdim ancak hala bir cevap yok. Ayrıca çağrı merkezinizi aradığımda teslimat numarasını girdiğimde teslimat numarası statüsü uygun değil diyor. Sizlerden acil dönüş bekliyorum. Ya ürünün para iadesini yapınız ya da ürünü teslim ediniz

 258. Rezalet başka bişey değil eksik ürün gönderdiler tekrar tekrar talep ettim en son Reddedildi diye mail geldi parasını peşin peşin alıyorlar elsik bozuk ürün gönderiyorlarsonra araki muhatap bulup hak talep edesin kesinlikle güvenilir değil Allah cezalarını versin

 259. ___ACILDIR____

  5 agustosta kargoya verilen 610473174 nolu (sibel ö……/antalya adresine )sarkit avize urunum kargoya verildi yolda gorunmesine ragmen mng kargo firmasi antalya ve antrepo subeleriyle yaptigim gorusmeler sinucunda kargoya firma tarafindan hic verilmemis oldugu anlasildi.size gerek telefon gerek asistan gerekse yardim menulerinizden ulasamiyorum bile firmaniz musterileriyle eskisi gibi muhatap olmak yerine sanal seslerle belli yonlendirmeler yapiyor.akibeti belli olmayan ,cikisindan once faturasi kesilip ,kargoya verildi gorunen ama aslinda hic yola bile cikmayan urunumun ivedi sekilde is ortaginiz tarafindan sizin kontrolunuzde kargoya verilmesini talep ediyorum.ayrica size ulasamadigim icin yetkili bir arkadasiniz ile en azindan musteri memnuniyetini saglayabilmeniz ve musterilerinizi onemsediginizi gostermeniz adina canli olarak gorusmek istiyorum.mailimi onemser ,konu hakki da destek olursaniz sevinecegim .

  Samsung Galaxy akıllı telefonumdan gönderildi.

 260. Müşteri hizmetlerine kesinlikle ulaşamıyorum ürünüm gelmedi ya bu nedir arkadaş ne kadar saçma ya bi operatör bağlamışlar kimseye ulaşamıyoruz .

 261. 610255273 nolu siparişin 17 nolu 2 parçası eksik.Bilgisayara derdimizi anlattık karşımızda muhatap yok.Ulan firma yetkilisi kişi parası ödenmiş niye karşılığı yok neredesiniz.Çözüm bekliyorum hemde acil koca dolap evde atıl olarak duruyor.

 262. 27 temmuzda kargoya verilen 607533898nolusiparişim hala gelmedi lütfen ilgilenirmisini bu şekilde olduğu sürece müşteri kaybedersiniz

 263. Siparişimle ilgili sorunun çözümünden ümidi kestim, ama müşteri hizmetleri numarası ya da canlı destek adı altinda standart soru ve cevapları dinletmeyin bari.Müşteri temsilcisi ile görüşerek sorunu anlatmak ne mümkün; telefon görüşmesinden vazgeçtim mail atıp derdimi anlatacağım bir firma mail adresi bulamadım.Bir daha trendyol sitesinden alışveriş yapmayı da düşünmüyorum…

 264. 3 adet masa iade ettim 1 tanesinin iadesi yattı diğer 2 tanesinin iadesi yok 613959593 teslimat nolu ürünlerin iadesini istiyorum

 265. Ürün eksik gönderdiniz birtürlü müşteri hizmetlerine baglanilamiyor sipariş kodunu giriyorum kabul etmiyor tlf faturası ürününün fiyatını geçecek yazıklar olsun nasıl bir iş ahlakına sahipsiniz Hakkımı helal etmiyorum.

  • 5 adet ürün istedim 4 tane geldi ama 5 ürün parası kesiliyor benden müşteri hizmetlerinede ulaşılmıyor lütfen dönüş yaparmısınız

  • 10 Ağustos da maske siparişi verdim hala gelmedi iade talebi oluşturdum 1 hafta oldu ve paramı yatırmadılar ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler

 266. Aldigim 2 kahve makinesinden 1 eksik geldi ilgilenen muhatap yok..Ne mail adresi ne çağrı merkezi..Parası ödendiği halde urun gelmedi ancak teslim edildi görünüyor 10 gün geçti 100 kez aramamıza rağmen sonuç yok…Herseyin online olduğu bu dönemde nasıl bukadar sorunlu ve ilgisiz olunuyor..Rezalet..Heryerde olumsuz bildirim yapacağım.. Bu sorunu biran önce çözün..Rezalet…

 267. Satın aldığım 4adet kahve makinasindan 3 tanesi geldi 1 eksik şekilde bununla ilgili bilgilendirme asla yapılmadı 10gun geçti ne mail adresi ne telefon numarasına ulaşılamıyor..Trendyol rezaletin adresi..Bununla ilgili derhal birşeyler yapılsın.. Bukadar şikayet var ilgilenin artık yazık hak hukuk diye birşey var..

 268. 6 ağustos 2020 Tarihinde aldığım buzdolabim hala gelmedi.teslimat no.615871003 dür. Gelmiyecekse iptal ettirecegim çünkü evimde buzdolabi yok.lütfen akıbeti hakkında bilgi istiyorum.

 269. KARTIMLA SİTENİZDEN BENDEN İZİNSİZ ALIŞ VERİŞ YAPILMIŞ NERDEN VE NASIL ÖĞRENMEK İSTİYORUM (MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİYE TEL KOYMUSUNUZ TEMSİLCİYLE GÖRÜŞMEK MÜMKÜN DEĞİL ) ACİL YARDIM.

 270. Trendyoldan aldığım su ısıtıcı arızalı çıktı, 2-3 gün içinde hemen iade ettim, satıcı kargoyu kabul etmemiş ve şubede bekleyor! Demek satıcı arızalı ürün gönderdiğinin farkında! Trendyol müşteri hizmetlerinde canlı insan yok, kimseye ulaşamıyorum! Trendyol sitesine yazık etmişler! Senelerdir alışveriş yapardım artık bundan sonra alışveriş yapmam! Müşteri hizmetlerine, canlı insan lazım, saçma sapan robot asisran değil!

 271. Yanıt yazmiyorsunuz gördüğüm kadarıyla artık canlı da baglanmiyorsunuz kaç defa bire bir görüştük sorunu karşı tarafa yazdım ilgilenecek dediler yine sonuç yok 27mayis teslim aldık eksik ürün sonuçlanana kadar ürünü açmayın dediler ürünü parasını ödediğimiz halde kullanmadık ne söylenir bilmiyorum internetten en iyisi alış veriş yapmamak gerekiyor galiba zaten hep sorun oluyor ya küçük ya büyük oluyor deyisimi bile uzu sürüyor her neyse inşallah ilgilenirsiniz teşekkür ederim

 272. 3urun sipariş ettim 1tane geldi oda yanlış ürün iade ettim birinin parasını yatirmissiniz…Bu nasıl iş ahlaki satıcının ne numarası var ne adresi lütfen bir çözüm bulun🤬

 273. İbrahim kocaş konya meram
  Boş paket gönderdi ürün teslim edilmiş gibi parasını aldı.
  Telefon ediyorum açmıyor.
  Trendyola şikayet etmek istiyorum ama hizmet veren menülerde anlattığım durumla ilgili yer yok.

 274. Trendyol pek müşteri odaklı değil. Kargoyla ilgili sorunu anlatacak canlı yok.. hep hazır sorular mekanik cevaplar..

 275. Adres güncellemesi yaptığım halde eski adresime gitmiş siparişim. Lütfen dikkat. Ayrıca yazlık kıyafet alıyoruz, kargodan önce kış geliyor.

 276. Trendyol kadar rezil bi site yok.Kendini kurumsal gibi gosteren dolandirici bi siteden baska birsey degil.Ürün aldik Tum Türkiyeyi kargoda dolasti sonrasinda 2defa adrese gelindi teslim alinmadi diye uyari yazıyor.Ne musteri hizmetleri cevap veriyor nede maillere dönüş var iptalde edemiyorum.Bidahada alışveris yapman burdam

 277. Ürün sipariş ettim geldi, beğenmeyip geri gonderdim reddedildi benim tarafıma gönderildi tekrar, ama ürün hâlâ elime geçmedi

 278. Dikkate alınacağını sanmıyorum;ama yine f3 yazıyorum. 12,13 gündür maske siparişi verdim.Gelmedi.Ptt kargo getirmiyor, şirket bünyenize bidirin Ptt kargo ile göndermesinler lütfen…?

 279. daha da alışveriş yapan sizin gibi olsun. Robotla muhattap ettiren zihniyet kurumsal firmayız diye geçinmesin. Rezil bir esnaftan baska birsey değilsiniz.

 280. Bir daha asla alış veriş yapmam çevremde yapanlarada engel olurum. Ürünleri parça parça gönderiyolar. Gönderdikleri kargonun takibinide yapmıyorlar. Bir dresuar takımı aldım 10 günde zor topladım parçaları. Kendi resmî sitelerindende olumsuz yorumu yayınlamıyorlar.

 281. Kargoda kaybolan Saç kurutma makinam da , onun faturasıda elime henüz geçmedi parası iade edilmedi müşteri temsilcisine bağlanılmıyor …bu nasil çalışma sistemidir ilgisizliğiniz hat safhada ya ilgilenin yada tüketici hakkarı ilgilensin

 282. 25.08.2020 tarihinde 631628312 ml.siparisimi verdim fakat ürünlerden biri eksik geldi.lutfen ilgilenir misiniz.Tesekkurler.

 283. Aras kargoyla hala neden çalışıyorsunuz anlam veremiyorum.Bu kaçıncı ürünü teslim etmiyorlar hatta adrese hiç gelmiyorlar ve ürünü iadeye gönderiyorlar. Bunu göz önüne alın artık lütfen. Aynı gün 2 kargom geldi ardından aras kargodan ürün teslim edilemedi mesaji… Şubelerine gidince de telefon numaranız yanlış olabilir diyorlar. O zaman attıkları mesaj nasil ulaşıyor bize. Şikayetçiyim aras kargodan.

 284. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi yok ,sadece robot,bir çok menüyü denedim ama muhattap bulamadım

 285. Trendyol şirketi robottan başka muhatap olacağımız şikayet bildirimi yapacağımız kimseyi bulamamış mi bu nedir

 286. Siz nasıl insanlarsiniz kargonuz elinize ulasti diyordunuz ortada kargo yok bu kadar kurnaz olmayın aldiklarimi gondermiyonuz madem paramı iade edin adınız batsın

 287. Müşteri temsilcisine hiç bir şekilde ulaşılmıyor telesekreterle hiç hir sorun halledemiyoruz iki artık sipariş vetmicem

 288. Bende trendyoldan etek aldim bir ay oldu kargo teslim etmedi arıyorum nerde oldugunu bile söyleyemiyorlar kayıp kargom çok üzgünüm ve buna bir çare bulun lütfen bana ulaşsın kargom yok gereken yerlere baş vurcam

 289. Eski hesabımdaki trendyol cüzdanımdaki paraya ulaşamıyorum. Yeni hesap oluştur dum.Yine ulaşamıyorum. Müşteri hizmetleri nde Sorunumu çözecek bir muhatap bulamadım. Siparişlerime ulaşamıyorum. Bu nasıl iştir, cüzdanımdaki para trendyolun mu olacak.

 290. Cooker marga çelik termos 3 adet satın aldım .Tarmışlar ürün kataloğunda 2lt diye satılıyor 89.90 tl …urun 07 09 2020 de bana ulaştı ama ürünler 2lt olması gerekirken 1.5 lt olarak geldi hatanın düzeltilmesini rica ediyorum

 291. Emjey firmasından 2 adet tulum aldım 25 ağustosta teslimat tarihi 28 agustaosa kadar görünüyor ama 8 eylül olmasına rağmen teslim alamadım urunerimi ve arıyorum sürekli ama malesef olsun destek alamadım eskiden müşteri hizmetlerini aradığımız zaman halledebiliyormuşum şuan oda yok kime anlatacağız derdimizi yazıklar olsun

 292. Kaç gündür şifremi unuttum diyorum olmuyor link hatalı daha sonra misafir girişi yaptınız diyor maille onaylatmak istiyorum olmuyor çıldıracam 300 lira para var içinde oruspu çocukları neden Neden neden ya haram zıkkım olsun çocuğunuzdan çıkar inşallah trendyol

  • Kanka bak brn sana yolu söylüyeyim mail adresinin sonunda boşluk kalmasın öule dene hani nokta com diyor ya ondan sonra boşluk kalmasın ona dikkat et

 293. Iki adet mini air klima tanesi 169.oo tl.
  Kusurlu cıktı.su akıtıyor.
  Iki hafta içinde iade edildi.
  Hâlâ param iade edilmedi.
  Müşteri hizmetlerinden iadenin kabul görmediğini söylediler. Parada gitti. Mal da elime gelmedi.
  Böyle bir firmayı kınıyorum.parami haram ediyorum.tabiki bunun bilincinde olan insanlarsa. Yazık sahtekarlık diz boyu.
  Bunları kontrol eden yokmu. Zıkkım haram olsun. Lütfen böyle firmalara kanmayın. Ben inandım. Yandım. SIZLER INANMAYIN

  KASIF ERKEN

  NOT: müşteri hizmetlrinde cevap veren bayana çok tşk.ederim. insan gibi insandı

 294. Hem ürünü göndermiyorsunuz hemde müşteri hizmetleri arıyorum açmıyorsunuz
  Şu işimi halledeyim hemen uygulamayi silicem ve ailemden çevremden de sildiricem rezillik yaaa.. sahtekarlıktan başka bisey değil yaptığınız

 295. Trendyol cüzdan hesabındaki parayı kullanamıyorum şifre gelen telefon kullanımda değil hatta o telefonun bana ait olmadığınini sanıyorum Trendyol un bir sahtekarlığı mi acaba lütfen yardım edin

 296. 631883327 nolu siparişim halen gelmedi sözde 31 Ağustos teslimat olacaktı bu gün 13 Eylül halen bekliyorum nasıl olacak mağdurum ve şikayetçiyim gereğin yapılsın lütfen

 297. trendyoldan 2 çift ayakkabı siparişi verdim aynı ürün sadece teki gelmiş parasını çekiyorlar ve tek ürün teslim ediliyor hiçbiryere ulaşamıyrum ne olacak kimden yardım alacağım

 298. 34 ağustos verilen siparişim 27 trendyolu kargoya verilmiştir bugün 14 Eylül hala siparişim gelmedi trendyolu müşteri hizmetlerine aradım 31 ağustos teslim olacak diyor. 630049836 nolu sipariş. Komiğime giden cinden sipariş versen daha hızlı gelirdi yazıklar olsun

 299. 6 mayıs Paşabahçe siparişim hala gelmedi nerede siparişim 419196169 numarası lütfen ilgilenirmisiniz siparişim gelsin

 300. Merhaba 14.09.2020 saat 23.00 civarında trendyoldan alış veriş yaptım. Hesabimdam 106 tl çekilmesi gerekir iken fakat hesabımdan 4 adet 245 tl ve bir adet 106 tl para toplamda 1086 tl para çekilmiştir. Bununla ilgili mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

 301. merhaba,Dün elime ulaşan pantolonun bedeni büyük geldi iade edip bi beden küçüğünü sipariş edeceğim, fakat ürünün faturasını bulamıyorum bikaç tane ürünle birlikte geldi o sebeple karıştı kayboldu sanırım, lütfen yardmcı olur musunuz? müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum

 302. Son aldığım erkek spor ayakkabinin ucretini ikiye böldurmüstum farkı koymuslar fakat tek cekim yapilmis kartimdan bunun duzeltilmesini rica ediyorum

  • Aynen de öyle bu ayın 21inden beri gelmedi 8 gün oldu hiç bir haber yok iletişime geçiyorum sadece kargoya verildi diyor

 303. gecen hafta pantolon siparis verdim, küçük geldi ama iade yapamıyorum, siparislerim kısmına girdigim zaman boş gözüküyo verilmiş siparişiniz bulunmamaktadır diyo, yardımcı olurmusunuz

  • 11- 24 Eylül arası teslimat yapılacağı yazıyordu. Bugün 28 i hala hazirlaniyor diyor. Bkconcept tlf bakanda yok. Kandırıldık mı tlf la hiçbiryer ulaşamadım ne firma ne trendyol

 304. 641026857
  Merhaba 20 gün gevti ve hala urunlerim gelmedi kargomun hızlanmasını talep ediyorum lütfen aciliyetimi belirtiyorum

 305. 9 eylülde sipariş verdim bugün 21 eylül,göndermek için halâ neyi bekliyorsunuz anlamadım.At ile deve değil istenilen ama parayı anında hesaptan kesiyorsunuz,sıra hizmete gelince best of tırt..Siparisi iptal edecem parayı kaç yüzyıl sonra hesaba geri yatırırsınız acaba?

 306. 9 Eylül de sipariş verdiğim kargo 23 eylül olmasına rağmen elime geçmedi müşteri hizmetlerini aramama rağmen kesinlikle ulaşamıyorum ilk defa böyle birşey başıma geldi 644193064 lütfen ilgilenir misiniz?

  • Spariş verdiğim ürün yanlış Adrese gitmiş lakin gel görki bunlarla iletişime geçemedim adres değiştirme için baş vurmak için trendyola ulaşamadım

 307. 4 adet kırmızı kamp sandalyesi aldım.ürünler hatalı ve yanlış renk geldi. ürünleri iade ettim 20 gün oldu hala üçeti yatırılmadı

 308. Ben sipariş vermiştim Ağustos 25 de ama kargoda görünüyor henüz ses seda yok ne olcak paramida aldılar 625822155 siparişim nerde cevap istiyorum

 309. Benim siparişim nerede trend yol 2 parca eşya 1 kğ bile değil 1 hafta oldu nebiçim kargo hizmetiniz var siparişim bugünde gelmezse bütün sosyal medyada rezilliğinizden bahsedicem yeter artık

  • Benimde 2 ürünüm teslim edildi diyor ortalıkta yok evde olduummhalde görevliye verilmiş o da ben almadım diyor kargo kayıp bir ilgilenme yok

  • Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum hiç bir yerden ulaşamıyorum yaklaşık 10 gün oldu hala gelmedi 21 eylül 25 eylül arası gelmesi gerekiyordu!!

 310. 12 eylül de siparişim kargoya verildi ayın 24 üne kadar teslim edileceği belirtildi fakat kargo şubeye geliyor iade ediliyor geri herhangi bir iade talebinde bulunmadım trendyol express den arayan da olmadi musteri hizmetlerine zaten ulaşılamıyor

 311. Dün siparişim geldi üç parça sipariş verdim iki kolye bir küpe kolyelerden biri eksik faturada var ama elimizde yok mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

 312. Faturasıyla beraber iade ettiğim ürün 39.95 TL ye aldığım halde29.96tl hesabıma yattı.Aldığım fiyattan yatması gerekmiyor uydu.

 313. 655314402 nolu kargom 1 haftadır yok 26 teslim diyor bugün 28 ve agt kargoya teslim ben böyle iğrenç kargo görmedim arıyorum açmıyorlar lütfen bir dönüş yapın ve daha iyi kargo şirketiyle çalışın adınızı böyle yaparak leke vuruyorsunuz

 314. 19 Eylül’de 3 ürün sipariş verdim kargoya verildi gözüküyor , müşteri hizmetlerine bağlamıyorlar , ürünlerimin teslim süresi geçti şimdiye kadar elimde olması gerekiyordu , severek ve güvenerek alışveriş yaptığım bir site fakat ilk defa başıma böyle bişey geldi , bu ürünlerden sonra üzerine iki defa daha sipariş verdim onlar geldi öncekiler hala gelmedi, lütfen ilgilenir misiniz artık bir anca gelsin siparişlerim .

 315. 13 Eylül 2020 de 649960326 spariş nolu kargom hala gelmedi .agt kurye kimseye ulaşamıyorum rica etsem dönüş yaparmisiniz .15 gün oldu hala kargom yok

 316. Trendyol dan iki adet ürün aldım 14 Eylül de 28 Eylül oldu daha teslim edilmedi bu son dahada birşey almam çağrı merkezi benim dalga grçiyor engeç 28 Eylül gelecek diyor bugünde bitti kim bilir ne zaman gelir

 317. merhaba iade için göndermiş olduğum ürünün iadesi iptal edildi. fakat ürün tekrar bana ulaşmadı müşteri hizmetlerinden de uaşamıyorum benim yalnış gelen ürünüm nerdeee

 318. 15 gündür sipariş verdiğim ürün kargoya verilmedi kimseyede ulaşamıyoruz dahada bu siteden alış veriş yapmam böyle rezillikmi olur

 319. 649275405
  Numarali kargo 12 eylulden beri teslimi yapilmadi surekli ilgileniyoruz diyip duruyosunuz ve degisen birsey yok trendyoldan surekli alisveris yapan birisiyim ve artik sizden bir siparis vermicem ve cevremede yapmamasi gerektigini soylicem.

 320. Siparişim bir hafta sonra geldi o da eksik geldi, kargoyu aradım onlara bir adet ürün verildiği söylendi. Hem geç hemde eksik gönderiyorsunuz. Bu şekilde devam ederse bu site çok yaşamaz yetkililer duruma el atmalı.

 321. 660960579 Spariş ürünümün prası kesildi ama ürünüm çıkış almadı şu ürünümü alayım daha alış veriş yapmam

 322. 22 Eylulde verdigim sipariş hala elime ulaşmadı. Kargo urununde bize gelmediğini söylüyor. Müşteri hizmetleri ile iletişime gecemiyorum.

 323. İade ettiğim ürünü kargo göndermeniş.iade nosuda iptal olmuş ve ben ürünü iade edemiyorum.tlf numarası düzmece sanırım.hat düşmüyor.ilgilenecek kimse yokmu

 324. Siparişim iki haftadır elime ulasmadi bu nasıl bir iştir mağazaya soruyorum trendyola sor diyorlar gönderin su siparişi bir daha o markadan alırsam ne olayım 😡

 325. Ben 21 eylülde bir ürün sipariş ettim 10 gün oldu hala kargom gelmedi agt kargo getiriyor ürününü ama onlara ulaşamıyorum arıyorum müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum o kadar sorumsuz bir kargo şirketiki

 326. 23 Eylül de sipariş verdiğim tartı ayın 28 de teslim edileceği belirtildigi halde hala sipariş elime ulaşmadı.misteri hizmetleri nede ulaşamıyorum.

 327. Üç haftadır sipariş etmiş olduğum ürün elime ulaşmadı ve müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum hiç iyi hizmet veren bı firma değilsiniz müşteri memnuniyeti 0

 328. mrhba temmuz 30 sipariş verdim urunlerim hala gelmedı bana yardımcı olurmusunuz bukadr gecıkmelı kargo neden 3ay olcak urunlerım hala kargoda görünüyo 3aydır ha gelcek bugun yarın dıyerek bkledım artık sıtenızden urun almaya korkuyorum cekınıyorum rezalet bı durum lütfen bana ulaşın musterı hızm bağlanmıyo

 329. Ne bicim is yapıyorsun 10 gundur Bı kitap istedim halen yola bile cıkmamıs bu nasıl oluyor musterı hizmetleri ile bile gorusemıyoruz

 330. 653685212 ve 653685213 nolu siparişlerimi 17.09.2020 tarihinde verdim hala elime ulaşmış değil konu hakkında YARDIMLARINIZI bekliyorum

 331. Urun kayboldu,trendyolun kendi kargoyu kaybetti.3 aydir iade işlemi de yok.musteri hizmetleri çalışmıyor,bağlanamıyorum.sakin trendyol a bulaşmayın!

 332. Bir aydır urunlerim ulasmadi çağrı merkezini arıyorum ulaşamıyorum ücretini iade edin

 333. Merhaba Acıl: benım 640106912 kodlu sıparışım elımd ulaşamadı Bır ay oldu param gerı yatmadı ılgılenırmısınuz lütfen

 334. Trendyol dan aldığım pahalı parfüm sahte çıktı o kadar yazıyorum aroyirum ilgilenen kimse yok biz sizi ariyacagiz diye defalarca dönen kimse yok bu kadar büyük bi firmaya yakıştıramadım insanları mağdur etmekte üstlerine yok

 335. 25/09/2020 tarihinde çıkışı görülen 659533522 teslimat nolu siparişim kargoya çıktı diye görülüyor ama kargocular ellerine ulaşmadığını söylüyor, siparişimi kontrol etmenizi rica ediyorum.

 336. MERABA BEN ALISVERIS YAPARKEN KARGO SECIMI KARSIMA CIKMIYOR KARGOM PTT DEN GELIYOR BEN ORDAN GELMESINI ISTEMIYORUM CNKU COK GEC TESLIM EDIYORLAR YARDIM CI OLAB LRMSNZ BASKA KARGODAN ALMK ISTYRM

 337. 665568665 sipariş nolu kargom 5 gündür aras kargoda çıkış şubesinde 1adım yol almadı yardımcı olurmusunuz

 338. Bugün sipariş wereli 1asir olmus gibi hissediyorum 27gün oldu hala bisey yok bide dalga gecergibi müsteri hizmetleri benden puan bekliyor puanim sıfır.🤬😡😡

 339. Sipariş verdiğim soğan patates kovasi çok kötü bir şekilde geldi demirleri yamuk ve sipariş verdiğimin başka bir modeli geldi artık burdan sipari vermeyi dusunmuyorum😡😡😡0000 puan

 340. Sipras iptali yapmadigim halde siparişimi iptal etmişler bunun sebebi nedir?ve trendyola ulaşamıyorum.

 341. Ben bir eşofman takımı istedim oğlum için iğrenç bir renk gönderdiler kendilerini şikayet etmeyi düşünüyorum

 342. Siparis etmiş olduğum Ürün hala elime ulaşmadı iletişim kurabilecegimiz hiçbir yer yok destek mail hattınız kullanılmıyor son alışverişimdi trendyol dan ben böyle ilgisizlik görmedim acil geri dönüş talep ediyorum

 343. Yakalaşık bir buçuk ay önce trendyol dsm grup ibanına yanlışlıkla para yolladım.Bunu onlara ilk günden itibaren bildirmeme rahmen hala paramı geri yollamadılar. Çeşitli sebeplerle oyalanıyorum bu nasıl bir sorumsuzluk böyle bir fırmadan alışveriş yapmıyacağım.ben o yüzden ödeme yapamadım mağdurum

 344. nasıl bir site bu ekimin 6 da verdiğim siparişden haber yok ne müşteri hiz.ulaşabiliyoruz ne de ürüne kargo hakkında bilgi yok iki ürünü aynı anda verdim biri geldi diğeri ortalıkta yok kimseye ulaşamıyoruz…

 345. bu site ne kadar rezil bir site kac gundur kargom gelmiyor musteri hizmetleri cevap vermiyor paramizla rezil oluyoruz yaziklar olsun

 346. Ben haziranda online sipariş verdim ve bugüne kadar siparişim ulaşmadı bana. çağrı merkezi de aradım mail de attım,lojistik cağri merkezi de aradım ve bu yoldan da deniyorum, lütfen ürünümü gönderin. Yada parami iade edin.

 347. YORUMLARIMI SİLME TRENDYOL 311991021 GELMEYEN ÜRÜN İÇİN ALDIĞINIZ ÜCRETİMİ İADE EDİN 4 AYDIR UĞRAŞIYORUM. YORUMLARIMI SİLME ÜCRETİMİ İADE ET

 348. Daha önce burdaki şikayetleri görmüş olsaydım kesinlikle Trendyol dan alışveriş yapmazdım 20 gündür sipariş verdiğim ürün elime ulaşmadı kargo yolda görünüyor kargo şirketini aradım ürün bizde değil satıcıda diyor henüz bize teslim etmediler diyor satıcıya ulaşamıyorum Trendyol asistan tamamen hikaye Trendyol da şikayet ilgili birşey yazacağın yada ürün sorgulayabilcegin bir yer yok müşteri hizmetleri piyasada yok aldığın ürünü göndermese almadın derse yapabileceğin birşey yok kolay iade dedikleri linkten iade ettim iade sebebi soruyor ürün elime ulaşmadı seçeneğini seçtim işlemi tamamlandıktan sonra ürünü bir hafta içinde kargo şirketine teslim ediniz diye mail geliyor saçmalık bulaşmayın

 349. 7 gün önce kızıma Fatma Ana swarovski küpesi satın aldım. Hâlâ teslimatı yapılmadı..!

 350. 9ekim2019 da aldığım redmi niye 6pro 64gb telefonuma kaçak IMEI olduğuna,ve kapatılacağına dair mesaj geldi.E devletten sorguladigimda bunun doğru olduğunu teyit ettim.Trendyol müşteri hizmetlerine defalarca sorunu bildirmeme rağmen ilgilenmiyorlar.Sattiklari ürünün arkasında durmuyorlar.Elektronikte sakin yanasmayin pişman olursunuz.Replika ürün satıp sizi yüzüstü bırakıyorlar.Cevap bile vermiyorlar.Satis bitti mi Trendyol kapı duvar.
  .

 351. 371061266 sipariş nolu ürünüm 2 gündür hazırlanıyor diye bekleniyor eden siparişim kargoya vermiyorsunuz ben bir kamyon dolusu sipariş almadım. Lütfen diparişimi biran önce k argoua verilmesini;
  Saygılarımla

 352. Merhabala 5 ürun siparisi verdim 1 tanesi geldi 4 tanesi gelmedi teslim tarihinde gecti 979981 numarali ikitane ürun 971155 nolu urun 000838 nolu urunler gelmedi son 6 rakamlarini yazdiğim urunler noldu

 353. Arkadaşlar trendyol dan kesinlikle sipariş vermeyin 7 ekimde sipariş verdim hayla hazırlanıyor diyor ve ulaşamıyorum onlara

  • bende 13 ekimde sipariş verdim halen hazırlanıyor birdaha trentyoldan kimseye alışveriş yaptırtmayacagım

 354. Ürün sipariş edeli tam 15 gün oldu ve hala gelmedi koskoca Trendyol ama muhatap olacak bir kişi bile yok paramızı veriyoruz ama hizmet alamıyoruz hizmet kalitesi sıfır 🤬😡

 355. Neden ben ürünümü iptal edemiyorum hep sorun var diye çıkıyor ilk aldım sonra yarım saat olmadan vazgeçtim iptal edemiyorum şuanda sonuç gerceklesemiyor diyor illa almak zorunda deilm fiyat düşmüş ben o fiyattan almak istiyorum #685640690

 356. Trendyol dan aldığım masa sandalye eksik geldi çivileri yok ve firmaya bir türlü ulaşamıyoruz üç gün oldu yardımcı olur musunuz lutfen

 357. Yastık kılıfı aldım fakat elimde sadece e fatura var. Ne kargo numarası ne bi bilgi verildi. Sadece ptt kargo yazıyor.
  Acil geri dönüş istiyorum .

 358. 664134356 nolu siparişim 6 ekimde ulaştırılacaktı hala yok kargoda hiç bir ilerleme bile yok adres değişikliği yapamıyorum çağrı merkezinizde kimseyle görşemiyorum bu kadar kötü kargo süreci olan başka hiç bir site görmedim ne iade kabul oluyor ne değişim bin pişman ettniz aldığıma

 359. Aras kargo tarafından teslimini beklediğim daha doğrusu hangi şubesine ulaştığını bilgisini beklediğim 885533313840 takip numaralı siparişim bana şubeye ulaştığı bilgisi verilmeden satıcıya iade süreci başlatılmış. Ben ürünü ne zaman alacağım diye beklerken onlar sağolsun benim adıma karar verip iade etmişler. Lütfen şu aras, sürat ve mng ile çalışmayın. Bu firmalar yaptıkları işin bilincinde değiller. Yada yurtiçi kargonun yetkilileri bir ara gidip onlara bu iş nasıl yapılır öğretsinler. Yurtiçi kargo siparişimi kapıma kadar teslim ederken diğer üç firma hatta hepsijet firmanız bile dağıtım alanımız dışındasınız deyip, gidip kargoyu kendim almam gerektiğini söyledi. Bu nasıl bir hizmet anlayışı çözemedim. Hem kargo ücreti alıp hemde ürün teslimi için ayaklarına adam çağırmak. Anlaşılır gibi değil. Biride ürünü kafasına göre iade ediyor. Sipariş sırasında kargo firması seçimi de yapamıyoruz bu çok kötü bir durum. Mesela bazı alışverişlerde şu kadar TL üzeri kargo ücretsizdir deniyor ama diğer tarafta cep telefonu siparişi veriyorsun binlerce lira ödüyorsun bu sefer kargo ücretsiz değil ! Kargo bedelini ödüyorsun bu seferde gidip şubeden siparişini kendin alıyorsun. Sipatişim benim bilgim ve isteğim dışında iade edildi peki sizler iade gerekçemin ne olduğunu merak etmeden benim paramı iade edecek misiniz ? Bu konularla ilgili sizlerden beni cevaplamanızı bekliyorum.
  Teşekkürlerimle,

 360. 4 ürün sipariş verdim 2 si geldi diğer 2 si kargoya verilmiş 16 ekimden beri hala bana ulaşmadı

 361. Bu siteden 1 adet ürün aldım ertesi gün kargoya verildi dediler ama hic bir şekilde kargo firması okadar numara vermeme rağmen böyle bir sipariş yok diyorlar bana mesaj geldi kargonuz yola çıktı diye ama ortada ürün yok paranla rezil olmak bu olsa gerek insanları mağdur etmekten başka bişey değil…!!!!!

 362. Çekmeköy toptandan aldığım ürün 15 gündür kargoda görünüyor ama hiç bir hareket yok. Kargoyu arıyorum bizde yok diyor. Ne mağazada ne trenyolda muhatap yok.

 363. İade ettiğim ürünü tekrardan geri göndermişler. Arıyorum ulaşamıyorum. İnsanları kandırmaktan başka marifetleri yok. Bulaşmayın bu siteye

 364. İşleminiz banka reddi nedeniyle gerçekleştirilemedi………………!!Artık bu yazıyı görmek istemiyorum..Acil yardımcı olur musunuz artık!..Müşteri hizmetlerinize de ulaşamıyorum..

 365. Hesap silinme talebinde bulundum hala hesabim silinmedi şu hesabi silin yoksa cimere mail atıcam.

 366. Hesap silme talebinde talebinde bulunum.
  Form doldurup mail attım.
  Hesabım hala silinmedi.
  Eposta adresi degismiyor.
  Hesabı silin yoksa cimere şikayet etcem.

 367. Trendyol üzerinden Omo matik aldım sahte çıktı faturada gönderilmedi hiçbir şekilde ne satıcıya nede trendyol ulaşamıyorum. 20 kg omo matil almıştım.
  Ancak bu kanaldan ulaşmaya çalışıyorum. konu ile alakalı Acil dönüş bekliyorum.

 368. 12 gündür kıyafet sipariş ettim ptt kargoyla. Ptt kargo 4 gündür teslimat yazıyor. Hâlâ getirmedi şubeye gittim yine vermedi. Bi çözüm bulun bidaha sipariş falan vermicem

 369. Ben burdan bir ürün aldım 1ZWA61716801163069 nerde olduğu hakkında bir bilgiye ulaşamadım gunlerdır aynı şekilde duruyor kargo takibinde yine sipariş numarası #382507017 olan bir ürünüm de günlerdir kargoya verilmedi ilgilenin

 370. Merhaba,
  Bugun Philips elektrik supurgesi toz torbasi iadesi yaptim. Kargoya verdim fakat faturasini icine koymayi unuttum. Ne yapmaliyim? Yonlendirirseniz cok sevinirim.

  Iyi calismalar 🙂

 371. merhaba arkadaşlar, trendyol dan gelen sms numarasını bilen var mı?, iphone da sanırım engelledim..
  engeli kaldırmam gerekli

 372. Bende bir saat aldim geri iade ettim ürünüm red edildi ama ne para iadesi yapıldı nede ürünüm geri gönderildi kimseye ulaşamıyorum

 373. O kadar çok reklam çıkarıyorsunuz ki size yemin ederim bedava verin almam bıkkınlık getirdiniz iğrenti geldi bu ne ya iyi olan firma bu kadar reklam çıkarmaz nereye baksak sizin siteniz nefret ettiriniz artık yaa

 374. Merhaba ben müşteri hizmetlerini aradığımda bana kargom ile bilgi veriliyor sadece. Beni herhangi bir müşteri temsilcisine aktarmıyor. Neden acaba?

 375. Siz büyük bir şirkel değilsiniz 57 TL lik pense için adınızı bozuyorsunuz yazıklar olsun size buda numaram 5434654103

 376. Trendyol dan aldığım ürünü GeRi iade etmek istedim . Haftalardır bu para hesabıma gelmedi .
  Tel na link gonderdiler linke basinca yüklü bir miktar para hesabımdan alınti Trendyol tarafından paranın iadesini yapmalarını bekliyorum hukukî islem yaptim

 377. 5 ay oldu sipariş verdim hala kargo teslim edilmedi ve müşteri hizmetleri diye bir departman var diyorlar ama teslim edilmeyen kargo ile ilgili hiç bir işlem yapmıyorlar ve yardımcı olmuyorlar devamlı oyalıyorlar bu trendyol hiç güvenilir bir site değil ve ayrıca defalarca mail atıyoruz ve hiç bir sonuç çıkmıyor.

 378. Trendyolda bir kampanya vardı, kargomu şubeden teslim alırsam cüzdanıma 20 tl hediye gelecekti. Onaylayıp işlemi gerçekleştirdim. Bugün de teslim aldım şubeden. Anca 20 tl hediyem yüklenmedi.

 379. merhaba,24 kasım da sipariş oluşturdum içerisinde teslim edilen üründe oldu ama 736270861 bu sipariş henüz kargoya bile verilmemiştir ve müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum dakikalarca bekledikten sonra * yıldızı tuşlayınız deniyor tuşladıktan sonra hatalı tuşlama yaptığımı söylüyor bu nasıl bir müşteri memnuniyeti bu nasıl bir hizmet trendyol büyüdükçe kalitesi düşmeye mi başladı?

 380. Ben çalışmanızdan pişman kaldığımı ve artık size güvenemeceğimi belirtmek isterim. Trendyol Türkiyenin en büyük platformlardan biri ama çalışma partnerleriniz çok kötü ve güvenilir değildir. Sitenizde Derimod üzerinden ayakkabı sipariş verdim. Bana gelen ayakkabısının sipariş verdiğim ayakkabı ile hiç bir alakası yok. Derimod çalışanları bilerek bana yanlış ayakkabı göndermiş, şikayet olduğum şey bu. Kutunun üstünde eski kodun üzerine hiç bir şey olmamış gibi yeni bir kod yapıştırmışlar. Ben iade edebilrdim ama reklamınıza yakalandım. Trendyol cüzdanı açarak iade edilecek tutarı oraya yatacaktır. Fakat, verdiğim ayakkabının fiyatı şuan 150 Tl zamlı ve tekrar aynı şey yaşamaktan korkuyorum. Başk ayakkabı sipariş vermek istemiyorum. Sonuçta ne kaldı: Ben paramı, tüm sinirlerimi ve zamanımı kaybettim. Takas sistemi siz sunmuyorsunuz. Sizden ricam olacak ki tek istediğim şey, sipariş verdiğim ayakkabı istiyorum. Sipariş ettiğim fiyat üzerinden satın almak istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  Şuan tek gördüğüm çözüm bu olabilir: İstediğim ayakkabı bulunan Derimod mağazasına beni gönderebilirsiniz. Ben kendim gidip o ayakkabı alabilirim. Bana gelen yanlış ayakkabı istediğim ayakkabısına takas edebilirim.

  Sabırsızlıkla cevabınızı bekliyorum.

  • Sayın yetkili

   İsmim Emine Parlak, Kendi trendyol hesabıma giriş yapamıyorum, şifremi unuttum dediğimde email adresime yenileme maili gelmiyor, başka nasıl bir yol izleyebilirim? Şipariş vermek istediğim şeyler birikti, trendyol elite müşterisiyim yeni hesapda acmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
   Değerli yardımlarınızı arz ederim.

   Saygılarımla
   Emine Parlak

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here